Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mogę się pojawić... ale jak ma być tyle osób co w zeszłą niedzielę to pierniczę wolę posiedzieć w domu i zmoczyć mordę

Opublikowano
Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

to w moje okolice:naughty:

Opublikowano

ja jestem jutro tylko pisać kto będzie bo jak maja być dwa auta to wolę zmoczyć mordę jak napisał hornet :banan:

Opublikowano
Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

to w moje okolice:naughty:

Jadę do miejscowości Kamyk :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ja mogę być najwcześniej o 18 jak wszystko mi się dobrze poskłada. Będę dzwonił co i jak.

Opublikowano

no to siup w dziób ..... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pierwsze piwko w tym roku odpaliłem :naughty:

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

mówcie mu Belzebub... istny szatan :shock3:

a ten komentarz mnie rozjebał...

"Dziś rano wojska chińskie zaatakowały ogniem z moździerzy pracujący spokojnie w polu rosyjski traktor.

Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w kierunku Moskwy."

Traktor na rosyjskich sterydach - Sadistic.pl

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ----------

weźcie to ogarnijcie :decayed: korniszony niszczą :naughty:

20 najdziwniejszych smaków wódek na świecie - Sadistic.pl

Opublikowano

mówcie mu Belzebub... istny szatan :shock3:

a ten komentarz mnie rozjebał...

"Dziś rano wojska chińskie zaatakowały ogniem z moździerzy pracujący spokojnie w polu rosyjski traktor.

Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w kierunku Moskwy."

Traktor na rosyjskich sterydach - Sadistic.pl

:shock3:

:nabijasie::laughing2:

Opublikowano

siema byłem wczoraj na hobbit 48 klatek 3d polecam bardzo świetny film :wink:

Opublikowano
Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

to w moje okolice:naughty:

Jadę do miejscowości Kamyk :whistling:

No to jeszcze bliżej mnie :D swego czasu był tam fajny zbiornik zamknięty, ale nie byłem tam kilka lat :) to jest obok Kłobucka, z Wrocławia łatwa trasa :) Znaczy to zależy, którą drogą pojedziesz, bo u mnie jest remont drogi i krótki odcinek ma strasznie długi objazd także omijaj praszkę z daleka, bo bez pomocy to strasznie nadrobisz kilometrów :D ale z tego co widzę to i tak poprowadzi Cię inaczej, ale gdyby coś to wal na pw :D

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

to w moje okolice:naughty:

Jadę do miejscowości Kamyk :whistling:

To dopiero jaja, bo ja pochodze z miejscowosci 10km od kamyka, w kamyku bywam na lodach....

Opublikowano
Mnie jutro nie ma... wymyślili mi trasę pod Częstochowę :facepalm:

to w moje okolice:naughty:

Jadę do miejscowości Kamyk :whistling:

To dopiero jaja, bo ja pochodze z miejscowosci 10km od kamyka, w kamyku bywam na lodach....

jakiej? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
w kamyku bywam na lodach....
u jakiej? :naughty:

jakieś bułgarki tam stoją czy jak ? :grin:

Opublikowano
w kamyku bywam na lodach....
u jakiej? :naughty:

jakieś bułgarki tam stoją czy jak ? :grin:

Na bułgarki to się ze mną i Nelsonem jeździ - ze mną, bo mam czerwone podświetlenie na nogi, a z nim, bo jest królem złomu i wystarczy, że tylko podjedziemy we dwóch, to już gacie przez łeb są ściągnięte :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wysoko postawiona poprzeczka... musiałbym aktywować mój plastikowy chiński 50cm skuter żeby do was dołączyć :grin:

Opublikowano

musiałbyś jeszcze w koła neony wrzucić a w lampę stroboskop :decayed:

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

To jak .. o której i gdzie się widzimy ? Jak nie ma chętnych to już piję. Określać się a nie tak jak chorągiewka na wietrze...

Opublikowano
  • Autor

Ja właśnie wychodzę z domu na jakąś rodzinną bibę jako że nie bede pił postaram sie zwinąć ok 18:00 i wtedy będę dzwonił co i jak

Opublikowano
:hi: ja jestem chętny obojętnie gdzie :decayed:
Opublikowano

ja tez mogę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.