Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mam chwilowo dostęp do netu :naughty: potrzebuję jakieś łącze stałe na nowe mieszkanie macie jakies sprawdzone firmy z łączem ok 20mb ale żeby to łacze faktycznie miało taka przepustowość ? i jeszcze jedno żeby nie blokowali mi stron jak pieprzona multimedia :doh: na Rap Vision przez bramkę proxy musiałem wchodzić :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam upc i nie mogę narzekać .. ale stronę którą podałeś nie wyświetla :kwasny:

Za 80 zł brutto mam internet z kablówką (pakiet max hd) a net to 30Mb / 3Mb i tak trzyma

Opublikowano

Ja we Wrocku mam Dialnet 25mb i też nie narzekam, prędkość trzyma. Chyba niecałe 50 zł na miesiąc.

Opublikowano

ja mam neostradę z telewizja 69 zł prędkośc do 10 Mb ale i tak dochodzi tylko 6 Mb i więcej na razie sie nie zapowiada próbowałem kiedyś plusa i play na modemie bez przewodowo to lipa tylko ponad 3 Mb tak to jest na wiosce :decayed:

Opublikowano
mam chwilowo dostęp do netu :naughty: potrzebuję jakieś łącze stałe na nowe mieszkanie macie jakies sprawdzone firmy z łączem ok 20mb ale żeby to łacze faktycznie miało taka przepustowość ? i jeszcze jedno żeby nie blokowali mi stron jak pieprzona multimedia :doh: na Rap Vision przez bramkę proxy musiałem wchodzić :facepalm:

UPC - kiedyś dla nich pracowałem , polecam , najszybciej rozwijająca się sieć , kupili teraz Astera wiec mają naprawde dobre możliwości na poprowadzenie szybkiego neta bez wiekszych strat na przesyłach. Testowałem fiber power 120mb/s - zapierdalacz że szok - avatara sciągnąłem w kilka minut

Opublikowano

ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

Opublikowano
ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

Wpadaj :decayed:

Opublikowano
ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

Wpadaj :decayed:

wolę planować niż wpadać... człowieku Ty gdzieś na końcu świata mieszkasz :decayed:

Opublikowano
ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

Wpadaj :decayed:

Karol a Ty jeszcze w pl? Kurde a ja dzisiaj wolne miałem i cały dzien w domu.

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

Musze ja na spota zajechać i was poznać panowie. Ja nigdy nie odmawiam :decayed:

Opublikowano

Jutro jest spocik.. ale może zamiast stać na mrozie to na jakąś cafffffe wyskoczy się ?

W cieple zawsze lepiej posiedzieć

Opublikowano

No jasne. Jak coś to piszcie w temacie gdzie to może sie zjawie jak dam rade :wink:

Opublikowano

No dzisiaj wyjeżdżam albo jutro rano, czekam jeszcze na lakiernika, jak skończy drzwi lakierować, na Vito i ogień na GB.

Opublikowano
  • Autor
ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

ja wczoraj moczyłem ryja kończąc panele w salonie. Od przedwczoraj chyba nie zapomniałeś gdzie to jest. Wystarczyło zadzwonić. :wink:

Hornet do tego upc dostałeś ruter z wifi czy musiałeś na własną rękę ?

Opublikowano
ale lipa nie ma z kim się wódy napić.... :facepalm: jeden się leczy po wczorajszym, drugi siedzi u d*py, ehhh

ja wczoraj moczyłem ryja kończąc panele w salonie. Od przedwczoraj chyba nie zapomniałeś gdzie to jest. Wystarczyło zadzwonić. :wink:

Hornet do tego upc dostałeś ruter z wifi czy musiałeś na własną rękę ?

Dostałem od nich router ale pół roku walczyłem żeby to gówno zabrali i dali zwykły modem... nie ma to jak swój linksys i po swojemu konfigurowanie sieci. Ich router ma ograniczenia i nie ma wszystkich funkcji. Do tego mają pełną kontrolę nad routerem a nad moim nie mają :decayed: mogą tylko modem restartować :grin:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

Dzisiaj spot godz 17:30 Magnolia w coffee haeven na przeciwko saturna...

Opublikowano

Mnie nie ma, pakuje się na wyjazd, wieczorem albo rano spadam do GB... :facepalm:

Opublikowano
Mnie nie ma, pakuje się na wyjazd, wieczorem albo rano spadam do GB... :facepalm:

a mam dla CIebie stabilizatorki :decayed:

Opublikowano
Emil da sobie spokój z jakimiś czipsami. Kup mocne auto i tyle. Jakbym miał drugi raz modzić to co jest zmodzone u mnie, ni c**ja. Sprzedać w piz*u kupić mocną benzynę i założyć gaz:wink: czyt. S4:naughty:

Przecież u Ciebie mody to pikuś.... pompa, wtryski, IC, chip i nic więcej...

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Hornet wszędzie pytałem o te sprężyny -20 mm i powiem Ci, że ich nigdzie nie moge znaleść. Zadzwoniłem to firmy i powiedzieli, że najwyższe do superba to -30 mm eibacha Eibach -

tylko eibach patrzyłeś ? a springi z passka nie podejdą do skodzillaka ?

Dolot, sprzęgło od radzika + wzmocniony docisk+ jednomas z 1z, wydech 2.5 cala z kwasu. W sumie pikuś:wink:

Opublikowano

Dwumasa jeszcze u mekta chyba wyjebało? Ja też bym nie rzeźbił tyle, co jest u Ciebie, niewiele niżej u siebie uzyskałem samym softem... Wniosek, kupić wyżej od fabryki i ewentualnie zachipsować, albo jak bena, to zagazować, dziękuję dobranoc.

Opublikowano
Emil da sobie spokój z jakimiś czipsami. Kup mocne auto i tyle. Jakbym miał drugi raz modzić to co jest zmodzone u mnie, ni c**ja. Sprzedać w piz*u kupić mocną benzynę i założyć gaz:wink: czyt. S4:naughty:

Przecież u Ciebie mody to pikuś.... pompa, wtryski, IC, chip i nic więcej...

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Hornet wszędzie pytałem o te sprężyny -20 mm i powiem Ci, że ich nigdzie nie moge znaleść. Zadzwoniłem to firmy i powiedzieli, że najwyższe do superba to -30 mm eibacha Eibach -

tylko eibach patrzyłeś ? a springi z passka nie podejdą do skodzillaka ?

Dolot, sprzęgło od radzika + wzmocniony docisk+ jednomas z 1z, wydech 2.5 cala z kwasu. W sumie pikuś:wink:

poka ten dolot i ile wybuliłeś $$$ :decayed: sprzęgła nie musiałeś mieć od radzika....bo nie masz 250km, jednomas tańszy niż dwumas, wydech ok.. więc nie strasznie...

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Mnie nie ma, pakuje się na wyjazd, wieczorem albo rano spadam do GB... :facepalm:

a mam dla CIebie stabilizatorki :decayed:

teraz ja mam i informuję iż cena wzrosła o 30% :grin:

Opublikowano
Emil da sobie spokój z jakimiś czipsami. Kup mocne auto i tyle. Jakbym miał drugi raz modzić to co jest zmodzone u mnie, ni c**ja. Sprzedać w piz*u kupić mocną benzynę i założyć gaz:wink: czyt. S4:naughty:

Przecież u Ciebie mody to pikuś.... pompa, wtryski, IC, chip i nic więcej...

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ----------

Hornet wszędzie pytałem o te sprężyny -20 mm i powiem Ci, że ich nigdzie nie moge znaleść. Zadzwoniłem to firmy i powiedzieli, że najwyższe do superba to -30 mm eibacha Eibach -

tylko eibach patrzyłeś ? a springi z passka nie podejdą do skodzillaka ?

Dolot, sprzęgło od radzika + wzmocniony docisk+ jednomas z 1z, wydech 2.5 cala z kwasu. W sumie pikuś:wink:

poka ten dolot i ile wybuliłeś $$$ :decayed: sprzęgła nie musiałeś mieć od radzika....bo nie masz 250km, jednomas tańszy niż dwumas, wydech ok.. więc nie strasznie...

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Mnie nie ma, pakuje się na wyjazd, wieczorem albo rano spadam do GB... :facepalm:

a mam dla CIebie stabilizatorki :decayed:

teraz ja mam i informuję iż cena wzrosła o 30% :grin:

było za free, więc łatwo policzyć, o ile wzrosła :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.