Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mikrostyki klapy. wk***ia mnie, że jeden nie działa. Ot takie zboczenie:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Duds masz jakiegoś avanta na części?

Niestety tylko sedany.. Avant ciężki temat:kwasny:

Opublikowano

Moja B5 na sprzedaż. Pilnie potrzebna gotówka na ratowanie dupska brata. Chwila moment w ogłoszeniach.

Opublikowano
  • Autor

audi styknie na kaucje ?

Moja audi dzisiaj dostała nowy ogrzewany domek :naughty: cieszy się i bixem mryga :decayed:

Arek ogarniam temat tych kółek tylko jaki to jest rozmiar i jak gumy wyglądają

Opublikowano

Alu jednak zostaje u mnie przynajmniej jeszcze na miesiąc/dwa. Nie znalazłem nic na zastępstwo co by mi mózg rozyebało, a w kolejne "przejściowe" koło pchać się nie chcę...

Opublikowano
audi styknie na kaucje ?

Moja audi dzisiaj dostała nowy ogrzewany domek :naughty: cieszy się i bixem mryga :decayed:

Arek ogarniam temat tych kółek tylko jaki to jest rozmiar i jak gumy wyglądają

Tyle, co dostaje za audi to akurat brakuje.

Opublikowano
  • Autor

są magicy co by tak to założyli uwierz mi :laughing2:

Alu jednak zostaje u mnie przynajmniej jeszcze na miesiąc/dwa.

z racji tego że się urządzam wygenerowanie całej sumy zajmie mi chwilę. Może akurat się wstrzelę.

Opublikowano
są magicy co by tak to założyli uwierz mi :laughing2:
Alu jednak zostaje u mnie przynajmniej jeszcze na miesiąc/dwa.

z racji tego że się urządzam wygenerowanie całej sumy zajmie mi chwilę. Może akurat się wstrzelę.

Taaa...a później pretensje, że nie pasuje :grin:

A wracając do alu... chcesz zmienić swój cygański parapet? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

parapet jest spoko i odgibaj sie :naughty: nie chce kolejny sezon na tym samym kole latać. To juz beda 4 fele w karierze tego a4 u mnie jezeli sie dogadamy. Jaki to jest rozmiar?

a133af4190bbce2c1436869e5c5a4c88_original.jpg?1361640985

Opublikowano
parapet jest spoko i odgibaj sie :naughty: nie chce kolejny sezon na tym samym kole latać. To juz beda 4 fele w karierze tego a4 u mnie jezeli sie dogadamy. Jaki to jest rozmiar?

U mnie też będzie parapet :naughty: Nie widzę u siebie jakoś płaskiego koła :whistling:

Z rozmiarem szału nie ma 17" 8j

Opublikowano
  • Autor

byłem pewien że to 18` :whistling:

Opublikowano

Niestety :thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:33 ----------

Warto obejrzeć :polew:

Opublikowano

ten gość zasuwający d*pą przy wiosłach rozwala system :polew:

Opublikowano

:hi:bry co za chory kraj wczoraj w robocie wprowadzili karty wykonania pracy czy wpisuje każdą operacje którą wykonuje od godziny do godziny :facepalm: czym wiecej ludzi zatrudniaja do biur tym większy burdel jest już jest 200 fizycznych a 300 umysłowych ja jebie :facepalm:

Opublikowano
ten gość zasuwający d*pą przy wiosłach rozwala system :polew:

U mnie na siłce ostatnio była amatorka robiąca trochę wolniej ale dokładnie to samo :polew: I jest jeszcze jeden gostek (ok. 45lat) którego regularnie widuję od 4lat i nadal ma własną interpretację wszystkich możliwych ćwiczeń :doh::polew:

Opublikowano

Panowie potrzebuję pomocy, we Wrocku są do obejrzenia felgi + opony. Nie chce jechać tyle kilosów ze śląska aby okazało się że są syfiaste, dałoby radę podjechać i zobaczyć w jakim stanie są? :wink:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Ul pawła eluarda - leśnica :whistling:

Opublikowano

Koledzy jak ktoś sie w tym roku wybiera do Nysy to wysyłajcie zgłoszenie wszystko jest na forum podobno zostało 100 wolnych miejsc

formularz jest do pobrania stąd

VII Zlot Miłośników Aut Grupy Volkswagena, 8-9 czerwca 2013 | VAG Nysa 2013

Opublikowano

100 miejsc rezerwowych :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.