Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Duds przypatrz jak by to siadło na a3 :slina:

FELGI WOLFRACE model RC1 "18 8.5j+9.5j 5x100 (3208385667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Szczur a Ty oddałeś swoje cygańskie fele z autem?

tak , oddał z autem ale ma teraz avusy :):wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:slina::slina: Tylko ta cena :decayed: Ja szukam czegoś tańszego, bo gtb kupuję :kox: FMIC już leży :naughty:

Opublikowano

Pytanie od szczura.... czy ktoś ma na sprzedaż drzwi do B5 przedlift ?

Opublikowano
  • Autor

że tak się podeprę Kurczakowymi wypocinami :decayed:

gratulacje Piotrek!

gratulacje Banan!

Szczur a Ty oddałeś swoje cygańskie fele z autem?

Ja mam jeszcze troche cygańskich felg na stanie :naughty: czerwone z S6 plusa jak przemaluje to bede gonił

Opublikowano

Ja mam jeszcze troche cygańskich felg na stanie :naughty:

A coś szerokiego z ranciorem masz? :naughty:

btw byłem dzisiaj na zakupach w lakierni :naughty::kox: ...baczur już pomalowany :banan: będzie następna oczojebka obok żaby :naughty::grin:

Opublikowano

Szczur , Ty teraz zdjęcie główne zmień bo to stare już do Ciebie nie pasuje skoro już jesteś diesel-maniak :):grin:

Opublikowano
  • Autor

do diesel maniaka jeszcze mi spooooro brakuje :wink: na razie podoba mi sie spalanie, to wkurwiające klepanie spod maski idzie jeszcze radiem zagłuszyć. Zostało jedno pytanie: dlaczego ten pierdzielony klekot nie jedzie :decayed: chyba muszę go dłubnąć bo te 130 koni w quattro jadą jak 80 konny hyundai.

BTW pyknęło mi dzisiaj 380km i zapaliła się rezerwa. Pierwszy raz będę ją tankował. Fis twierdzi że wczochrała 6.2 więc wynik jest mega zadowalający

Opublikowano
do diesel maniaka jeszcze mi spooooro brakuje :wink: na razie podoba mi sie spalanie, to wkurwiające klepanie spod maski idzie jeszcze radiem zagłuszyć. Zostało jedno pytanie: dlaczego ten pierdzielony klekot nie jedzie :decayed: chyba muszę go dłubnąć bo te 130 koni w quattro jadą jak 80 konny hyundai.

BTW pyknęło mi dzisiaj 380km i zapaliła się rezerwa. Pierwszy raz będę ją tankował. Fis twierdzi że wczochrała 6.2 więc wynik jest mega zadowalający

:facepalm: Szczurek skąd Ty sie chopie urwałeś ? :grin: Diesle właśnie mają to do siebie że są oszczędne :decayed: oczywiście jak nie gonisz do zamknięcia obrotomierza tak jak to ja ostatnio na autostradzie żeby turbo rozruszać. 170 na 5 biegu i mi pokazywał ponad 11 , ale jak wrzuciłem 6 bieg to przy 200 km/h w sumie nie było tragi bo spadło lekutko poniżej dyszki jak było w miare z górki :grin:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

obczajcie to

Imageshack - sam0138ot.jpg

Opublikowano
  • Autor

Glebowicz :naughty: "bo auto powinno leżeć jak suka u nogi swego pana" :whistling:

Ja tymczasem nadal śmigam allroadem i nie zanosi się na zmianę. Jak będę miał auto zastępcze na tydzień to ulep idzie w lakier :jerk:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

ddb0769e129f57d04db4e96e5497fda5_original.gif?1368103196

Opublikowano

1367932338_by_mikos98.jpg?1367932339

Paczta na blachy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hmmm ciekawe na kogo zarejestrowane :naughty:

Opublikowano
hmmm ciekawe na kogo zarejestrowane :naughty:

ma się kilka osobowości :guma:

Opublikowano
Fis twierdzi że wczochrała 6.2 więc wynik jest mega zadowalający

jak latasz trasy to możliwe w mieście nie ma takiej możliwości :decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

hmmm ciekawe na kogo zarejestrowane :naughty:

ja ja ja wiem.... w kosztach jest jako produkt marketingowy :polew:

Jak to poprzednie co się rozwaliło na Jana Kazimierza :naughty:

Opublikowano

wojewódzki taki dostał żeby niby promować marke

w końcu założyłem letni set :banan: bo nie było w ogóle czasu przez te przeprowadzki :facepalm: i zimowe bąble w końcu wylądowały w piwnicy

Opublikowano

a ja się lekko nayebawszy.. mam ochotę na kebaba ale w auto nie wsiądę :facepalm: może ktoś chętny na nocne spotkanie ?

Opublikowano
a ja się lekko nayebawszy.. mam ochotę na kebaba ale w auto nie wsiądę :facepalm: może ktoś chętny na nocne spotkanie ?

dawaj ja jestem chętny i też bym wszamał kebaba :)

Opublikowano

chyba jednak pójdę spać :facepalm:

Opublikowano

no to nie bedzie nocnego spota :P

Opublikowano
  • Autor

ja byłem wczoraj mobilny do 23:30 :decayed:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

ciekawe czy ta klatka bezpieczeństwa jest zgodna z załącznikiem J :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.