Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie można wgrać polskie menu do navi, czy również można wgrać polski język do komputera? Wrocław i okolice:mysli:

Opublikowano
gdzie można wgrać polskie menu do navi, czy również można wgrać polski język do komputera? Wrocław i okolice:mysli:

http://a4-klub.pl/members/cwiara-67983/

:whistling: tylko jak do niego pojedziesz do Żernik, to weź kierowcę - trzeźwy nie wrócisz :whistling::kox:

Opublikowano

Ale mi reklame robisz. Niech Cie chudy byk... :D

Opublikowano
  • Autor

dobra reklama :naughty: sam bym już chciał naprawiać u Ciebie fure.

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

Działamy coś jutro z tym grillem ? Nie wiem czy dzisiaj wieczorem moczyć mordę czy nie..

Opublikowano
  • Autor

ty lepiej pisz co z tymi wtryskami

Opublikowano
dobra reklama :naughty: sam bym już chciał naprawiać u Ciebie fure.

Zapraszam. Jacus juz sie chlodzi :D:D

Opublikowano

Podobno jutro ma być ten grill, ale czy pogoda dopisze ? Hornet będe miał sprawę do Ciebie na pw.

Opublikowano

:hi:bry cop do grilla będziemy jutro sie zdzwaniać bo widzicie co sie dzieje na dworze dzis jade na piknik firmowy i zapowiada sie taka sama pogoda jak rok temu :facepalm: nic tylko sie upić :banan:

Opublikowano

darujemy sobie jutro tego grilla bo pogoda lipa.

Opublikowano
  • Autor

Ja dzisiaj ide na grilla i mam w d*pie pogode :naughty:

Opublikowano

Pany, oddam swoje koła, za 1.5k. Te 17" dope. Wystawię ogłoszenie chyba jeszcze dzisiaj...

Szczegóły:

BBS RS II 17" 3 częściowe, skręcane, z polerowanym rantem. Do tego oczywiście opony Roadstone N3000 225/45R17 94

Opublikowano
  • Autor

poka foto jak to teraz wygląda

Opublikowano

nie mozesz ich po ludzku umiescic w przyjemniejszej formie?tzn. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

zrób jeszcze dynamicznie 001+statyczne 001

turbo ospałe, ciekawe jaka dawka w 001.

Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni

hehe kto to robil xD....

Opublikowano
  • Autor

logi robił Goldik i w takiej formie dostałem. Zwykle przez vaglog wrzucałem. Zloguję jeszcze raz to wszystko. Tylko napisz mi co robić dynamiczne a co statyczne. :decayed:

Program rzeźba auto nie jezdzi na limiterze momentu tylko dymu. Moc ze 115 koni

Myślę że więcej bo dzisiaj afn`a w ośce obleciałem 3 razy. Passat chyba nie jest cięższy od a4. :co:

Opublikowano

dobrze w sumie że tego grila przekładamy , bo wczoraj byłem na wieczorze kawalerskim i pierwszy raz w życiu mam kaca :facepalm::facepalm::facepalm: prawie 2 butelki ballantines na głowe wziąłem więc łikend z głowy :doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh::doh:i łep napier... jak szalony:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Jutro wogole ktoś będzie pod MM? Mam w planie podjechać z kolega z forum. Nas jeszcze nie było :D

Zrobiłem dziś tzn założyłem sufit w czarnej alkantarze 4 godzinki walki. Ale wygrałem.

To jak jutro o 18 będzie ktoś czy inna godzina?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.