Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hornet widziałeś co się teraz dzieje, przez nie udrożnione rowy w Dobrzykowicach ?? Dużo posesji zalanych, dobre ubezpieczenie i można mieszkać :facepalm:

Tak... daliśmy sobie spokój :wink:

no to dobrze :) a krystian już się wprowadził ? bo miałem go z sołtysem zapoznać :D:D:D

Jeszcze ... ranczo picuje

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i k**wa stało się...:facepalm:

Opublikowano
No i k**wa stało się...:facepalm:

poczekaj wyciągnę szklaną kulę i dowiem się o co chodzi :decayed:

Opublikowano
No i k**wa stało się...:facepalm:

Albo gdzieś wykurwił, albo mu lejce wzieli za pojnty.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ----------

cipciak puca!

Opublikowano
No i k**wa stało się...:facepalm:

Coś wywinął? :decayed:

Opublikowano

Doszło do mnie, że jestem fajny:grin:

Zapomniałbym zapytać. R6 na wtrysku czy gaźniku?

Opublikowano

ale to jednak wiesiek jest :facepalm:

Opublikowano
Doszło do mnie, że jestem fajny:grin:

Zapomniałbym zapytać. R6 na wtrysku czy gaźniku?

7a9c752e707607c1acb93e1718670422.gif?1321476344

Opublikowano
ale to jednak wiesiek jest :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
ale to jednak wiesiek jest :facepalm:

:decayed:

:decayed:

Opublikowano
ale to jednak wiesiek jest :facepalm:

:decayed:

dziękuję dobranoc :polew:

Opublikowano
Doszło do mnie, że jestem fajny:grin:

Zapomniałbym zapytać. R6 na wtrysku czy gaźniku?

Szukaj od 2001r, bo tam już poprawili skrzynię. Wtrysk szedł od 2003... a czy wtrysk czy gaźnik to już zależy od budżetu :wink: jedno i drugie dobre ale wtrysk wymaga mniej serwisu i mniej żłopie wachy :decayed:

Opublikowano
:hi: jakby ktoś miał grilla poliftowego do mojego autka w bardzo dobrym stanie i za fajną kasę dajcie znać oczywiście zaczepy całe to jest ostatnia rzecz która chce wymienić :wink:
Opublikowano
:hi: jakby ktoś miał grilla poliftowego do mojego autka w bardzo dobrym stanie i za fajną kasę dajcie znać oczywiście zaczepy całe to jest ostatnia rzecz która chce wymienić :wink:

Goldik , grila to my u Ciebie robimy a nie wymieniamy :P:grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
jakby ktoś miał grilla poliftowego

a ja właśnie w sprawie piwożłopstwa zgłoszę się za 30 minut :decayed:

Jak Ci to powiedzieć.... masz ładniejszy kwietnik niż szczur z niebieskiego :polew:

szczur bedzie miał kolejny kwietnik jak tylko audi wróci z lakieru aktualnie wożę d*pę vectrą :facepalm: Może nie za tania ale za to jako taka :decayed: no i żeby tradycji stało się zadość ma już pogiętą prawą stronę po całości :polew:

Opublikowano

No Pany, jutro chce ktoś na grilla? Jak co to na Maślice zapraszam. W dniu jutrzejszym :dancing:

Opublikowano
No Pany, jutro chce ktoś na grilla? Jak co to na Maślice zapraszam. W dniu jutrzejszym :dancing:

Mnie coś rozkłada... właśnie leki wziąłem

Opublikowano

No chłopie jutro to ja ci moge zapodać leki, ze będziesz jak audi b8 po lifcie:dancing:

Opublikowano
No chłopie jutro to ja ci moge zapodać leki, ze będziesz jak audi b8 po lifcie:dancing:

ja się piszę o 21 :D bo dopiero wtedy wrócę do Wrocka :)

Opublikowano
  • Autor
:hi: Bry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.