Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomógłbym mu bo kabel mam, tylko VCDS nie chce chodzić pod win7 x64. :facepalm: I samemu też zrobił bym sobie logi, z taką różnicą że u mnie się nic nie jebie :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mi jakoś chodzi pod win7 :)

Opublikowano
Pomógłbym mu bo kabel mam, tylko VCDS nie chce chodzić pod win7 x64. :facepalm: I samemu też zrobił bym sobie logi, z taką różnicą że u mnie się nic nie jebie :wink:

bo musisz zrobić wirtualną maszynę i będzie wszystko git :hi:

Opublikowano
Będę na spocie w niedzielę ze znajomym. Koleżka ma problem z silnikiem AHU, ktoś z ciężką nogą musi sprawdzić czy faktycznie nie ma mocy. :grin: A to chyba pomożecie stwierdzić nie? :decayed:

Niech wpadnie. Tak jej dam w piz*ę, że od razu się odetka:decayed:

Jak jeszcze będzie miała siłę po mnie :grin:

Opublikowano
Pomógłbym mu bo kabel mam, tylko VCDS nie chce chodzić pod win7 x64. :facepalm: I samemu też zrobił bym sobie logi, z taką różnicą że u mnie się nic nie jebie :wink:

A ja wczoraj trzepałem A6 z 2010 właśnie z zestawieniem 7/64 i szedł jak wściekły :whistling:

Opublikowano
Pomógłbym mu bo kabel mam, tylko VCDS nie chce chodzić pod win7 x64. :facepalm: I samemu też zrobił bym sobie logi, z taką różnicą że u mnie się nic nie jebie :wink:

mi też chodzi, bez żadnych wirtualnych maszyn. zainstalował się bez problemy

Opublikowano

To jak dajesz fure na testy? Jeszcze sie pól forum zleci aby skatować maszynę :buahaha:

Opublikowano

Nasi siatkarze dzisiaj nic nie pokazali... mam nadzieję, że w niedzielę coś zaprezentują w Łodzi. Idę moczyć ryja w domowym zaciszu i przy meczyku Rosji z Iranem.

Opublikowano
To jak dajesz fure na testy? Jeszcze sie pól forum zleci aby skatować maszynę :buahaha:

Ja przyjadę na pewno, ale czy kumpel też się zjawi to już od niego zależy.

Przyjadę ze sprzętem to wam pokażę że to gówno nie chce logować :facepalm:

---------- Post dopisany at 00:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

936419_488447097894511_1294487618_n.jpg

Nasi już dojechali do Nysy.

Opublikowano

mnie niestety nie ma w niedziele bo dzis i jutro mam koncercik w chorzowie , ale wujek hornet który tak skrupulatnie prowadzi statystyki i liste obecności oraz dziennik z uwagami już przyjął usprawiedliwienie :P:grin:

Opublikowano

powiedzmy .................

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 06:21 ----------

To gdzie dzisiaj pijemy ? i kto chętny na moczenie ryja ?

Opublikowano

mnie (jak zwykle :kwasny: ) nie ma, ostatni tydzień kucia...

Opublikowano

Panowie ile we Wrocku kosztuje kurs kasujący 6 pkt z puli?

Wczoraj znow zalapalem 10pkt i 400pln i powoli zblizam sie do limitu

p.s jak to mozliwe ze jadac za tirem 50km/h w momencie jego wyprzedzania mialem 102km/h ;/

Opublikowano

500pln chyba :eusathink:

btw chętnie bym się kultularnie napierd@!ił z wami chłopaki...ale nie mam transportu, szwagier pojechał na k**estwo :thumbdown:

Opublikowano

To lipa

Opublikowano

JA bym był chętny, lecz po walce z 2 sciankami z regipsu i robieniu gładzi to najwyżej dojde do barku i sam jebne drinkesa. Pozdro wszystkim jutro będę. O której 17 czy 18?

Opublikowano

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

300zl

Opublikowano
Panowie ile we Wrocku kosztuje kurs kasujący 6 pkt z puli?

Wczoraj znow zalapalem 10pkt i 400pln i powoli zblizam sie do limitu

p.s jak to mozliwe ze jadac za tirem 50km/h w momencie jego wyprzedzania mialem 102km/h ;/

Jak bylem ostatnio w Wordzie , jak dobrze kojarzę około 400 zł

co do prędkości , to często robią tak ze nie kasują pomiaru i pokazują ci czyjś inny :kwasny:

Opublikowano
Panowie ile we Wrocku kosztuje kurs kasujący 6 pkt z puli?

Wczoraj znow zalapalem 10pkt i 400pln i powoli zblizam sie do limitu

p.s jak to mozliwe ze jadac za tirem 50km/h w momencie jego wyprzedzania mialem 102km/h ;/

Jak bylem ostatnio w Wordzie , jak dobrze kojarzę około 400 zł

co do prędkości , to często robią tak ze nie kasują pomiaru i pokazują ci czyjś inny :kwasny:

Przecież dwa ma Ci pokazać, bo dwa ma Ci zrobić. Strzał po strzale, żeby były zbliżone do siebie z niewielką różnicą.

Opublikowano

O której dziś o 18?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.