Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Maciek bd?

przybędę w tyn czy w inny sposób :wink:

ewentualnie mogę cie zgarnąć :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a tak poza tym kto ma we wrocku białego avanta b5 na prosiaczkach,zderzak przód od S4 ?:slina:

2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama :whistling:

prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze

Taki jak Nelsona? :naughty:

poka foto jak masz bo nie mogę znaleźć :facepalm:

Opublikowano
a tak poza tym kto ma we wrocku białego avanta b5 na prosiaczkach,zderzak przód od S4 ?:slina:

2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama :whistling:

prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze

Taki jak Nelsona? :naughty:

poka foto jak masz bo nie mogę znaleźć :facepalm:

Tu masz furę naszego forumowego cipciaka króla złomu i wrocławskich bułgarek:

163497_480962991973787_875287847_n.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

kurde uprzedziłeś mnie a już w paincie zacząłem tworzyć swoją pijacką wizję nelsonowego bolidu :facepalm::grin:

Opublikowano

troche ciemniejsze o ile dobrze pamietam :decayed: bardziej kamelełon chyba stary już jestem orzechów nie jem i pamięć zawodzi

Opublikowano
kurde uprzedziłeś mnie a już w paincie zacząłem tworzyć swoją pijacką wizję nelsonowego bolidu :facepalm::grin:

Dawaj to :kox:

Opublikowano

znalazłem jego wątek i nic o zmianie koleoru nie było napisane :eusathink:

Opublikowano
znalazłem jego wątek i nic o zmianie koleoru nie było napisane :eusathink:

Może nie wrzucić, ja zdjęcie z fejsbuczka wrzuciłem :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dawaj to :kox:

yes sir :grin::hi:

nelson_tuning.jpg

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Szczuraz masz ten zderzak do a6 jeszcze? :kox:

Opublikowano

maciek doyebałeś :nabijasie: mogłeś jeszcze ze dwie bułgarki wstawić :grin:

Opublikowano

ja bede ok 17.30

Opublikowano
  • Autor
Szczuraz masz ten zderzak do a6 jeszcze? :kox:

gdzieś tam zalega w czeluściach mojej bardachy przywalony 4 kompletami kół :naughty:

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

mogłeś jeszcze ze dwie bułgarki wstawić :grin:

widzisz że murzyn napierdolił taniego piwa do pełna to bułgarki juz nie weszły :naughty:

Opublikowano
Szczuraz masz ten zderzak do a6 jeszcze? :kox:

gdzieś tam zalega w czeluściach mojej bardachy przywalony 4 kompletami kół :naughty:

hmm bo jade jutro jg katowice-jg i tak myslalem czy by go nie zabrac wracajac ale jak 4 komplety kol to duzo przewracania :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
  • Autor
hmm bo jade jutro jg katowice-jg i tak myslalem czy by go nie zabrac wracajac ale jak 4 komplety kol to duzo przewracania :decayed:

mogę go spróbować dzisiaj wykopać tyle że do vectry mi nie wejdzie więc musiałbyś pod moich rodziców podjechać. Z AOW masz 5 minut drogi.

Opublikowano

1002739_481913868555228_1637927361_n.jpg

:polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Panowie, wielka prośba... do wszystkich, którzy mają numer Młodego: wykasujcie i zerwijcie wszelki kontakt. Nie będę tutaj tłumaczył, dlaczego. Dociekliwym chętnie opowiem przez tel/pw/jakikolwiek inny sposób

Opublikowano

Panowie.. byłem dzisiaj ale nikogo nie było.... gdzie to się spotykacie w końcu ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.