Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jak wy mówicie o wymianach żon na blaszaki to macie fajnie- słuchajcie czy ktoś byłby chętny na wyjazd na Węgry na wyścig formuły 1 wyścig jest 28 lipca w niedzielę ale pojechało by się w sobotę rano żeby zwiedzić piękny Budapeszt potem nocne rozmowy przy alkoholu i spanie aby tanio żeby tylko nikt butów nie zajebał potem rano śniadanie wyścig i do domu -słucham ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hornet Ty małpi szczurze! :D moja żona ma idealna nogi, bo to moja żona jest :P

Szczur - lotnisko w Dalaman

Widać, żeś świeżo po ślubie... albo mało widziałeś :polew:

Opublikowano

Albo łańcuch jeszcze nie skrócony :grin:

Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Mam 3,60! W czwartek odbieram :kox:

niech stracę dam 5zł ale musi być zatankowany do pełna

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Albo łańcuch jeszcze nie skrócony :grin:

Dokładnie... ciekawe jak przyjedzie z nią na spota i potem będzie chciał z nami wyjść ale sam .... na 99% nie wyjdzie :polew:

Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Mam 3,60! W czwartek odbieram :kox:

niech stracę dam 5zł ale musi być zatankowany do pełna

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Albo łańcuch jeszcze nie skrócony :grin:

Dokładnie... ciekawe jak przyjedzie z nią na spota i potem będzie chciał z nami wyjść ale sam .... na 99% nie wyjdzie :polew:

Dlatego użyłem wyrażenia JESZCZE :decayed:

Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Mam 3,60! W czwartek odbieram :kox:

niech stracę dam 5zł ale musi być zatankowany do pełna

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Albo łańcuch jeszcze nie skrócony :grin:

Dokładnie... ciekawe jak przyjedzie z nią na spota i potem będzie chciał z nami wyjść ale sam .... na 99% nie wyjdzie :polew:

Dlatego użyłem wyrażenia JESZCZE :decayed:

Maciek może mu ewentualnie streścić jak to mniej więcej wygląda etapowo:grin:

Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Mam 3,60! W czwartek odbieram :kox:

niech stracę dam 5zł ale musi być zatankowany do pełna

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ----------

Albo łańcuch jeszcze nie skrócony :grin:

Dokładnie... ciekawe jak przyjedzie z nią na spota i potem będzie chciał z nami wyjść ale sam .... na 99% nie wyjdzie :polew:

Dlatego użyłem wyrażenia JESZCZE :decayed:

Maciek może mu ewentualnie streścić jak to mniej więcej wygląda etapowo:grin:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Szczur co to za machina i ile byś chciał za nią ? braciak byłby może zainteresowany

Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Szczur co to za machina i ile byś chciał za nią ? braciak byłby może zainteresowany

kup 4 tyskie i będzie dobrze... więcej nie warty

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

954704_534989343230867_1604419681_n.jpg

dobranoc :hi:

Opublikowano
Jako że sezon w pełni przypominam że zalega u mnie skuter 50ccm z przebiegiem 1300 km. Jakby ktoś chciał się pobujać po mieście chętnie oddam go za parę złotych. :wink:

Szczur co to za machina i ile byś chciał za nią ? braciak byłby może zainteresowany

kup 4 tyskie i będzie dobrze... więcej nie warty

to biore nawet za dobrego łyskacza :D

Opublikowano

Szczurek, a co to za machina? aktualnie nie mam czym jeździć :kwasny: zdzwonimy się

Opublikowano
Szczurek, a co to za machina? aktualnie nie mam czym jeździć :kwasny: zdzwonimy się

co tam z Robertem... ustalone już wszystko ?

Opublikowano
Szczurek, a co to za machina? aktualnie nie mam czym jeździć :kwasny: zdzwonimy się

ja byłem pierwszy :P:P:P

Opublikowano

W czwartek odbieram Emila z lotniska..... qr** o 5 rano :facepalm::decayed:

Opublikowano
W czwartek odbieram Emila z lotniska..... qr** o 5 rano :facepalm::decayed:

jak nie chce Ci sie to ja moge podskoczyć po niego musze być w okolicy rano to by mi sie zgrało.

Opublikowano
W czwartek odbieram Emila z lotniska..... qr** o 5 rano :facepalm::decayed:

A mnie cwiara zawozi w piątek na lotnisko... Też o 5 rano :polew: dzisiaj ląduje po 22, także tego, czerwony dywan i transparenty wskazany panowie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.