Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powiem wam szczerze ja wyrosłem z takich rzeczy jak gleba ostatnio miałem przyjemnośc śmigać też b5 zglebioną i żadna frajda i przyjemnośc z jazdy te plastyki trzeszczą mało mu miski nie urwałęm jednym słowem masakra nie mówie że mi sie nie podoba ale raczej bym go jeszcze podniósł :grin:

Goldik chociaż Ty jeden normalny mówisz ludzkim głosem :hi::hi::hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: co wy śpicie jeszcze? :decayed:

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:28 ----------

Kumpel rozdupcył 80tkę właśnie:facepalm: cofał na rondzie inteligent:polew:

Opublikowano
:oops:
Opublikowano
:hi: co wy śpicie jeszcze? :decayed:

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:28 ----------

Kumpel rozdupcył 80tkę właśnie:facepalm: cofał na rondzie inteligent:polew:

szkoda wozu :(

Opublikowano
  • Autor
Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em :decayed: Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję.

aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła :wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ?

Opublikowano

Tym uszczelnisz:

Vag Onlin

Opublikowano

Dorobić taką zaślepkę to nie problem... a jak Maćku nie masz gdzie teogo ogarnąć to ściągnij uszczelkę z pod egru bo i tak chyba nie jeździsz, daj mi na wymiar i Ja Ci to ogarne w robocie za free

Opublikowano
Widziałem wczoraj pod Auto Perfect`em :decayed: Nie wiem czy zdjęcia takie, czy co ale mam zamiar też oddać do nich swoją furę ale z tego co widzę to mówiąc delikatnie - nie jest dobrze albo mi się tylko wydaję.

aaa to ty na ramkach klubowych byłeś ? Sławek się mnie pytał czy ktoś odemnie miał nadjechać. Zdjęcia robione moim madafaka telefonem więc wygląda jakby dwa inne kolory były. Tak naprawdę po polerce będzie igła :wink:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

czym uszczelnić ten pierdzielony egr żeby mi się nie pocił ? zalać to czerwonym silikonem czy płynnym metalem ?

no a nie chcesz zaślepić dziada tak jak wszyscy polecają ?

Opublikowano
Dorobić taką zaślepkę to nie problem... a jak Maćku nie masz gdzie teogo ogarnąć to ściągnij uszczelkę z pod egru bo i tak chyba nie jeździsz, daj mi na wymiar i Ja Ci to ogarne w robocie za free

Nawet w aso mozesz kupic ori zaslepke do zaslepienia egr. Chyba z 20zl kosztuje

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Opublikowano

macie glebiarze i sie jarajcie jak koleś posadził audiole :facepalm:

Opublikowano

ogolnie lepiej zrobic w sofcie tak aby silnik pracowal na spalinach tylko przy niskich obrotach (stanie w korku) i dawce, wtedy auto nam sie szybciej dogrzeje zimą.

Ale fakt tjuningowcy zaslepiaja calowicie, tym bardziej jak krwawi egr. Dlatego jaram sie 1.8T wsiadam i po chwili 90C, zimą poezja...

Opublikowano
macie glebiarze i sie jarajcie jak koleś posadził audiole :facepalm:

to je air ride .... a nie stała gleba

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Dzisiaj piątunio..... więc, pijemy.... kto chętny ?

Opublikowano

Ja moge coś tam wypić... :grin:

Opublikowano
macie glebiarze i sie jarajcie jak koleś posadził audiole :facepalm:

to je air ride .... a nie stała gleba

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

Dzisiaj piątunio..... więc, pijemy.... kto chętny ?

ja o 15 wyjeżdżam do nysy z kolegą po klubowe a4 :) ale o 20 już powinienem być więc ja melduje gotowość i chęci :)

Opublikowano

Dobra ja teraz śmigam do klienta ale zadzwonię do Paciuloka :)

Opublikowano

:hi:bry i urlop :banan:

Opublikowano
Dobra ja teraz śmigam do klienta ale zadzwonię do Paciuloka :)

to smsa poprosze kiedy gdzie co i jak , albo zadzwoń bo ja bede poza netem

Opublikowano

:hi:

no i kupiłem :banan:

Seat Ibiza 1.9 tdi na mega wypasie

Opublikowano
:hi:

no i kupiłem :banan:

Seat Ibiza 1.9 tdi na mega wypasie

Pucuj się fotami lepiej :naughty:

Opublikowano
:hi:

no i kupiłem :banan:

Seat Ibiza 1.9 tdi na mega wypasie

ehh a co mówiłem.... że nie jest taki mały :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.