Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

no i kupiłem :banan:

Seat Ibiza 1.9 tdi na mega wypasie

gratulacje i bezawaryjności :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Teraz tylko obrać plan rezania pakietu

M - miejski

O - opierdalacz

C - cieci

:polew:

Opublikowano

ciekawe rzeczy dzieja sie w piatki 19 pod mm:

Opublikowano

myśmy skończyli pić... jak zwykle atmosfera :kox:

Opublikowano

Siemano ja sie zamywam do lubina, także Hornet dzwoń jak do paciula jedziemy.

Opublikowano

Moja jeszcze nie może wychodzić na zewnątrz więc raczej nie pojedziemy.

Opublikowano

siemanko :hi::hi::hi:

Opublikowano

Kużwa ładowaliście wczoraj :doh: całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.

Opublikowano
:hi: Bry
Opublikowano
Kużwa ładowaliście wczoraj :doh: całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.

niniejszym otrzymujesz karnego kutasa :decayed: pisałem wczoraj na forum :facepalm:

Opublikowano
Kużwa ładowaliście wczoraj :doh: całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.

niniejszym otrzymujesz karnego kutasa :decayed: pisałem wczoraj na forum :facepalm:

Na baze zjechałem około 19 i zajrzałem tylko do lodówki .

Opublikowano

jestem na zat.

Opublikowano
Kużwa ładowaliście wczoraj :doh: całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.

niniejszym otrzymujesz karnego kutasa :decayed: pisałem wczoraj na forum :facepalm:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

to coś sie dzisiaj ustawiamy gdzieś teges ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Hornet coś dla Ciebie :D

ależ ona kurna śliczna :hi:

Opublikowano
Kużwa ładowaliście wczoraj :doh: całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.

niniejszym otrzymujesz karnego kutasa :decayed: pisałem wczoraj na forum :facepalm:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

to coś sie dzisiaj ustawiamy gdzieś teges ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Hornet coś dla Ciebie :D

ależ ona kurna śliczna :hi:

Pierwszy lepszy kotek na drodze i po intelku :facepalm:

Ale Niunia zacna :decayed:

Opublikowano

Przed chwilą leciałem za ładnym czerwonym sedanem b5 na ramkach klubowych :whistling: na czarnych rs6 :slina: przy wyprzedzaniu na żmigrodzkiej mrygałem awaryjkami ale zero reakcji... Także tego, kolego z czerwonego sedana zapraszamy na spot :decayed:

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

TRX z dniem dzisiejszym sprzedany :whistling: Odpalam Chivas'a w nagrodę :decayed:

Opublikowano
Kużwa ładowaliście wczoraj :doh: całkiem zapomniałem a jeszcze dzisiaj mam wolne gdzie byliście w ''niedobrej''- sam ładowałem browary ale ze mnie truteń.

niniejszym otrzymujesz karnego kutasa :decayed: pisałem wczoraj na forum :facepalm:

:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany at 15:16 ----------

to coś sie dzisiaj ustawiamy gdzieś teges ? :decayed:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

Hornet coś dla Ciebie :D

ależ ona kurna śliczna :hi:

Ja już to dawno widziałem...niezłe kotlety odgrzewasz :decayed:

Opublikowano

to gdzie dzisiaj ? :)

Opublikowano
  • Autor

wróciłem właśnie z vag event w Jarocinie :naughty:

takie na szybko i jak zwykle mam ponad 5 GB fotek :whistling:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

2013_06_29_208.jpg

Opublikowano

:hi:bry z nad gorącego morza :banan:

Opublikowano
to gdzie dzisiaj ? :)

Ja dzisiaj siedzę z żonką...pijemy wino ..... chce mi się bzykać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.