Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś grill u mnie na stablowicach, koło stawu na głównej sie rozkładam, literka juz w zamrażarniku się chłodzi.ktoś chętny? Start godz. 20. Narazie ma być 2 kumpli i 2 babeczki.

---------- Post dopisany at 05:30 ---------- Poprzedni post napisany at 05:21 ----------

Poza tym potrzebuje dobrego tlumikarza do założenia i zespawania nowego wydechu tzn spalanie jednej rurki bo ładuje wydech od A5, więc trzeba założyć przejsciowke na większa rurę.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Ktoś chętny na :kawa: bo zalewam.
Opublikowano

ja już piję i czytam co te człowieki wypisują na forum... czasami to ręce i cycki opadają... ciężko poszukać a pierdoły pisać najprościej.

Opublikowano

Ludzie jak siadają na forum , to zawsze tłumaczą ze nowi i ze szybko potrzebują pomocy :grin: ale jakby kliknął w opcje szukaj to by znalazł szybciej jak odpowiedz :grin::grin:

Opublikowano

To co zwalamy się do Diksona ?:decayed:

Opublikowano

jak coś to targam z balkonu dużego grilla:d wiec?

Opublikowano
jak coś to targam z balkonu dużego grilla:d wiec?

Ja przychodzę na picie nie na jedzenie dla mnie nawet może nie być tego grilla.

Opublikowano

hehe ok

Opublikowano

Pany spot w niedziele o 17 pod milenijnym?

Bo bede we wrocku w sobote i w niedziele bede wracal ale zanim wroce moze bym zajechal ;)

Opublikowano
jak coś to targam z balkonu dużego grilla:d wiec?

Ja przychodzę na picie nie na jedzenie dla mnie nawet może nie być tego grilla.

W sumie też bym podleciał...ale na bajere tylko :decayed: bo kierowcy nie mam :whistling:

Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i kto się jeszcze skusi :decayed:

Opublikowano
To co zwalamy się do Diksona ?:decayed:

kierowca jakiś jest ?

Opublikowano
To co zwalamy się do Diksona ?:decayed:

kierowca jakiś jest ?

Mam namiar na rybe taxi to tym by się wróciło...

Opublikowano
To co zwalamy się do Diksona ?:decayed:

kierowca jakiś jest ?

Mam namiar na rybe taxi to tym by się wróciło...

Ja mam namiar na P Basię :decayed: Spartan może pokręci fajerką skoro wpada na bajerę :whistling:

Opublikowano
Spartan może pokręci fajerką skoro wpada na bajerę :whistling:

Doczepiam przyczepkę do Hondy i wsiadajta :naughty::decayed:

Opublikowano

to jak okreslać się. Jak coś ja mam literkę BOLSA aby nie mieszać kupowac w biedronce po drodze macie:P:grin:

Opublikowano
Spartan może pokręci fajerką skoro wpada na bajerę :whistling:

Doczepiam przyczepkę do Hondy i wsiadajta :naughty::decayed:

qurwa to my trzeźwi wrócimy po tej podróży :polew:

Opublikowano

Przepitka z lidla Srite 2l po 3,33zł 4 literki

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ----------

Spartan może pokręci fajerką skoro wpada na bajerę :whistling:

Doczepiam przyczepkę do Hondy i wsiadajta :naughty::decayed:

qurwa to my trzeźwi wrócimy po tej podróży :polew:

Ja jebie dawaj litra na łeba i Cię na taczkach wywieziemy.

---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

ok zawijam się z internetów:decayed: jak coś macie FONA mojego godz 20.00 ul główna 64

Opublikowano

Dobra widzę chętnych w hooj to ja idę do kina na Jeżdżca z nikąd.

Opublikowano

Jadę do tesco na zakupy... dzisiaj jakoś weny nie ma na picie albo chory jestem..... jutro walczymy ?

Opublikowano

Superb poszedł 1 oglądający zabrał. :decayed:Hornet wlaczymy dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.