Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bosha 74Ah wystarczy ?

czy walnąć coś większego ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Ja już we Wrocku... ale droga wczoraj była.... 5,5h ale takie ulewy 4 mijałem, że auta zatrzymywały się. Na S8 nic nie było widać :kwasny: a za Wieluniem 40 się jechało :facepalm:

mówiłem że nie dasz rady w 5 godzin równo bo ulewy to żeś nie wierzył. Znajomi w polsce jeżdżą to zdają relacje. Wczoraj kuzyn wracał z dębicy to przed krakowem stał kilka godzin bo korek na 7 km

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

gdzie we wrocku kupić akumulator nowy do b5 ?

Ja brałem swojego bosha koło tesco na długiej... szczur jaka to ulica była ? Nowy z gwarą i w dobrej cenie...

Łęczycka chyba co nie ?

Opublikowano
:bry: da rade , ja mam u siebie 60Ah :polew:
Opublikowano
:bry: da rade , ja mam u siebie 60Ah :polew:

Oca a Ty byś coś z IC wyczarował taniej jakieś aku dobre ?

Opublikowano

starczy spokojnie ja u siebie mam 72 Ah

Opublikowano

Co Wy takie malutkie te pojemności ja musiałem do siebie zapodać 85 Ah/ 800 A :polew:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Właśnie przed chwilą dostałem zaproszenie na VIP SUPERB DRIVING hahaha z intruktorem i Superbem 2.0 tdi dsg 4x4 FL :grin::grin::grin:

Opublikowano
Co Wy takie malutkie te pojemności ja musiałem do siebie zapodać 85 Ah/ 800 A :polew:

no bo Ty żeby odpalić tą Twoją całą maszynerie potrzebujesz więcej i jesteś nie ekologiczny :grin::polew: (zaraz emay odpisze że my jesteśmy nieekologiczni bo nie mamy katów :P)

Opublikowano
:bry: da rade , ja mam u siebie 60Ah :polew:

Oca a Ty byś coś z IC wyczarował taniej jakieś aku dobre ?

Już nie pamiętam bo chciałem kupić do swojego , ale za Varte silver 70 albo 74 to było za 280 zł coś kolo tego :wink:

---------- Post dopisany at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany at 10:39 ----------

Chopin nie mogę się dodzwonić jak coś bd wiedział dam znać tylko jaki duży ? :decayed:

Opublikowano
Co Wy takie malutkie te pojemności ja musiałem do siebie zapodać 85 Ah/ 800 A :polew:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Właśnie przed chwilą dostałem zaproszenie na VIP SUPERB DRIVING hahaha z intruktorem i Superbem 2.0 tdi dsg 4x4 FL :grin::grin::grin:

Nauczysz się może jeździć nie po prostych :grin:

Opublikowano
Co Wy takie malutkie te pojemności ja musiałem do siebie zapodać 85 Ah/ 800 A :polew:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Właśnie przed chwilą dostałem zaproszenie na VIP SUPERB DRIVING hahaha z intruktorem i Superbem 2.0 tdi dsg 4x4 FL :grin::grin::grin:

Nauczysz się może jeździć nie po prostych :grin:

Zapytaj qrczaka jak go ostatnio przewiozlem :kox:

Opublikowano
Co Wy takie malutkie te pojemności ja musiałem do siebie zapodać 85 Ah/ 800 A :polew:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Właśnie przed chwilą dostałem zaproszenie na VIP SUPERB DRIVING hahaha z intruktorem i Superbem 2.0 tdi dsg 4x4 FL :grin::grin::grin:

Nauczysz się może jeździć nie po prostych :grin:

Zapytaj qrczaka jak go ostatnio przewiozlem :kox:

Dawaj skodzillaka na rakietową zobaczymy jak się klei w zakrętach

Opublikowano

ale tam są te łączone płyty szymeniu mówił ze tam nie da się pojeździć...

Opublikowano
ale tam są te łączone płyty szymeniu mówił ze tam nie da się pojeździć...

Niestety ale tak jest... :kwasny:

Opublikowano
Co Wy takie malutkie te pojemności ja musiałem do siebie zapodać 85 Ah/ 800 A :polew:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ----------

Właśnie przed chwilą dostałem zaproszenie na VIP SUPERB DRIVING hahaha z intruktorem i Superbem 2.0 tdi dsg 4x4 FL :grin::grin::grin:

Nauczysz się może jeździć nie po prostych :grin:

Zapytaj qrczaka jak go ostatnio przewiozlem :kox:

:hi:

oj jedzie to :shock3:

Opublikowano

U mnie na złomie:grin:

Oooo to to to. Cipciak melduj chłopakom gdzie mi wtedy odbierałeś do kumpla gofera?

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

już kupiony aku Boscha S5 za 399 zł , tam gdzie Emil podał linka także senkja :hi:

a telefonu zostawiłem u kumpla i jestem bez tel do południa

Opublikowano
już kupiony aku Boscha S5 za 399 zł , tam gdzie Emil podał linka także senkja :hi:

a telefonu zostawiłem u kumpla i jestem bez tel do południa

To dlatego nie mogłem się dodzwonić :kwasny: , miałem Ci powiedzieć ze mam aku Varta 74 Ah za 295 zł :facepalm: rzecz jasna nowy ze sklepu :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi: Ja już we Wrocku... ale droga wczoraj była.... 5,5h ale takie ulewy 4 mijałem, że auta zatrzymywały się. Na S8 nic nie było widać :kwasny: a za Wieluniem 40 się jechało :facepalm:

mówiłem że nie dasz rady w 5 godzin równo bo ulewy to żeś nie wierzył. Znajomi w polsce jeżdżą to zdają relacje. Wczoraj kuzyn wracał z dębicy to przed krakowem stał kilka godzin bo korek na 7 km

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

gdzie we wrocku kupić akumulator nowy do b5 ?

Ja brałem swojego bosha koło tesco na długiej... szczur jaka to ulica była ? Nowy z gwarą i w dobrej cenie...

Michalczyka ale widze że już po nie w czasie. Jakby co to adres się przyda czy to kupić akumulator czy załadować :wink:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

:facepalm: wycieczka z happy endem

Opublikowano

Jakby miał pasy zapięte to już po nim :decayed:

Opublikowano

j**ane ciapate nie maja co z kasa robić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.