Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie zakłady są cięte a mnie tam kuźwa nie ma?! :facepalm:

Napaćkane z japca kaja

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Ale rajban we łbie :facepalm:
Opublikowano

No ja rano eszcze naepany byłem :polew:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Żeby rzeźbić trzeba mieć z czego.... szymek... masę rób stejkami :decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:hi: kto dziś będzie? :decayed:

mnie nie ma... mam spotkanie z v-ce prezesem expandera (gamoń z wawy jedzie) :grin:... coś chcą pedały :decayed:

Karol ja 96 kg ważę. Ja już nie mam po co masy robić. Chciałem na zimę trochę się wziąć za siebie bo wtedy mam więcej czasu i dlugimi wieczorami miałbym co robić.

ta 96 jak ja mam tyle na szafie...... Wejdz na wage bez felg od audi

Dobra przywozisz wagę na spot i ważymy różnica między tym co podałem a stanem faktycznym liczymy w litrach wódki którą będę musiał postawić

poszukam starej wagi co wiecej jak 91 nie pokazywala:polew:

Opublikowano
No ja rano eszcze naepany byłem :polew:

Napaćkane z japca kaja

Ja wstałem dopiero :whistling::facepalm: Ogarniam się i szofer na poprawiny mnie holuje :whistling::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ja wietrzeję i na spocie będę

Opublikowano
Żeby rzeźbić trzeba mieć z czego.... szymek... masę rób stejkami :decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:hi: kto dziś będzie? :decayed:

mnie nie ma... mam spotkanie z v-ce prezesem expandera (gamoń z wawy jedzie) :grin:... coś chcą pedały :decayed:

Karol ja 96 kg ważę. Ja już nie mam po co masy robić. Chciałem na zimę trochę się wziąć za siebie bo wtedy mam więcej czasu i dlugimi wieczorami miałbym co robić.

ta 96 jak ja mam tyle na szafie...... Wejdz na wage bez felg od audi

Dobra przywozisz wagę na spot i ważymy różnica między tym co podałem a stanem faktycznym liczymy w litrach wódki którą będę musiał postawić

poszukam starej wagi co wiecej jak 91 nie pokazywala:polew:

Byłem z młodym u lekarza i nie chciał dać zie zwazyć. Wziąłem go na ręce i później sam. Jak mi babka powiedziała że 96 to mało nie zayebalem w podłogę

Opublikowano
  • Autor

Szymon łap Spartana za głowę i niech Ci tłumaczy co jak i z czym bo w temacie siedzi już sporo czasu. :wink: Mi też rok temu napisał elaborat co i jak ale ja nie moge przytyć więc odpuściłem temat. :grin:

Opublikowano

Szymon ogarnąłeś temat siłki? Chętnie pomogę :wink:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

I znowu szybszy ode mnie :grin:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano

:hi:

ja też dzisiaj jestem. Spora ekipa się szykuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aparata niech ktoś weźmie :wink:

Opublikowano
:hi:

ja też dzisiaj jestem. Spora ekipa się szykuje :decayed:

to dobrze , pomożecie mi ogarnąć schaaba :D coś stęka w tylnym kole i nie wiem o co kaman :eusathink:

Opublikowano
Szymon ogarnąłeś temat siłki? Chętnie pomogę :wink:

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

I znowu szybszy ode mnie :grin:

Nie ogarnąłem nic. Odezwe się bo jestem zielony w temacie. Potrzebuje rozpisać plan i dobrać odżywki.

Opublikowano

Ja w tej chwili biorę Lipo 6 black, naprawdę daję z piz*e:decayed: O której dzisiaj?

Opublikowano
Ja w tej chwili biorę Lipo 6 black, naprawdę daję z piz*e:decayed: O której dzisiaj?

Po co Ci spalacz?

Opublikowano

Bo jestem gruby?:grin:

Opublikowano
Bo jestem gruby?:grin:

Idz do dietetyka zamiast ładować spalacze... lipo stale podnosi cisnienie i temp ciala a to nie jest zdrowe

Opublikowano
  • Autor

Będzie gotowany od wewnątrz Damian jak ta durna baba co zeszła w szpitalu bo nie chciała powiedzieć co brała. :facepalm:

Ma ktoś znajomego ogrodnika? potrzebuję jakiś porządny dopał żeby tuje mi szybko poszły w górę. Mam czas operacyjny ok 8 miesięcy żeby to rece i nogi miało.

Opublikowano

Za godzinę zbiórka pod MM? :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.