Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zabawy fchooy! Ale jak lubisz... :naughty:

Przecież wiesz ;-) kumplowi spodobał się mój blat. I niedługo pewnie czeka mnie rzeźba ;-)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zabawy fchooy! Ale jak lubisz... :naughty:

Przecież wiesz ;-) kumplowi spodobał się mój blat. I niedługo pewnie czeka mnie rzeźba ;-)

Twój mój powiadasz? :grin:

Opublikowano

No ;-) mało mi się w aucie nie zesikal:-P jak zobaczył poswiate ze wskazówek wedrujaca po ringach

Opublikowano
No ;-) mało mi się w aucie nie zesikal:-P jak zobaczył poswiate ze wskazówek wedrujaca po ringach

Najpiękniejsze co może być w tych blatach :wink:

Opublikowano
Maciek, kto Ci taki c**jowy program napisał, że dymu jak z komina na Batorym?:polew: Masz zdecydowanie za bardzo podlane paliwem. Dziurę w dolocie raczej wykluczam:wink:

Stara szkoła softów.... doyebać paliwa i niech się dzieje wola nieba :grin:

Jacek Twierdzi ze trzeba wyrównać limitery i bedzie wszystko ok. Reszta softu jest spoko. Stwierdził że zdejmie dym i doda parę klaczy. Ja stwierdziłem że dym jest w normie a to ma w końcu normalnie jechać :decayed:

Jak zrobi to będzie jechało....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Cześć chopy cześć Nelson żadzwonie w sprawie akumulatora odłóż ze dwie perły coś bym wybrał.

Opublikowano

Pany ... regeneracja zacisków to gdzie ? Wczoraj zapadła decyzja, że andzia zostanie w domu i będzie do tłuczenia po mieście... więc chcę jej trochę dogodzić kilkoma gratami :whistling:

Opublikowano
Pany ... regeneracja zacisków to gdzie ? Wczoraj zapadła decyzja, że andzia zostanie w domu i będzie do tłuczenia po mieście... więc chcę jej trochę dogodzić kilkoma gratami :whistling:

W domowym zaciszu :decayed: nic skomplikowanego :wink::decayed:

Opublikowano
Pany ... regeneracja zacisków to gdzie ? Wczoraj zapadła decyzja, że andzia zostanie w domu i będzie do tłuczenia po mieście... więc chcę jej trochę dogodzić kilkoma gratami :whistling:

W domowym zaciszu :decayed: nic skomplikowanego :wink::decayed:

Nie mam czasu na pierdoły... trzeba to czyścić a tam syfu od hoooya. Zawiozę i chcę odebrać :decayed:

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

Za 213 mam nowy TRW zacisk :decayed: więc jeszcze muszę zobaczyć różnicę między regeneracją.... jak nie to nowe założę i już

Dzwoniłem dzisiaj po turbo i będzie się robiło.....

Opublikowano

Aleś Ty wygodny :decayed::decayed: ...Ja tam nie wiem gdzie takie cuda ogarniają :whistling::decayed:

Opublikowano

Na spokojnie....

Najlepsze jest to że po dwóch latach w baterii w dellu miałem jakąś zwarę..niby na baterię jest rok gwarancji. Zadzwoniłem wczoraj do della a dzisiaj mam nową baterię od nich :decayed:

Uznali usterkę na telefon :kox:

Opublikowano
Pany ... regeneracja zacisków to gdzie ? Wczoraj zapadła decyzja, że andzia zostanie w domu i będzie do tłuczenia po mieście... więc chcę jej trochę dogodzić kilkoma gratami :whistling:

niemożliwe , trzeba to opić :D

btw , ma ktoś rozpiske bezpieczników do b6 po polsku ? bo coś nie moge znaleźć

Opublikowano

Mam całą instrukcję do B6, B7 w pdf :whistling: ale dużo waży (MB)

żal padlinę oddawać..... będzie miała siostrę ale w kombi :naughty:

Opublikowano

Arku napisz mnie fachowo twoje Nazwisko :decayed:

Opublikowano
Pany ... regeneracja zacisków to gdzie ? Wczoraj zapadła decyzja, że andzia zostanie w domu i będzie do tłuczenia po mieście... więc chcę jej trochę dogodzić kilkoma gratami :whistling:

niemożliwe , trzeba to opić :D

btw , ma ktoś rozpiske bezpieczników do b6 po polsku ? bo coś nie moge znaleźć

Wrzucam już na hosting te strony na których są bezpieczniki... zaraz dam linka

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:37 ----------

Download file Instrukcja_obslugi_Audi_A4_B6_str_305_369.pdf

Opublikowano

dzięki dzięki już zasysam :hi:

zobaczymy czy mi coś pomoże

Opublikowano
dzięki dzięki już zasysam :hi:

zobaczymy czy mi coś pomoże

a czego Ty szukasz w tych bezpiecznikach ?

Opublikowano
a czego Ty szukasz w tych bezpiecznikach ?

Szyba mu spadała w przednich drzwiach , załatwiłem mu prowadnice , zamontował wszystko i tak jak by cale drzwi były wyłączone nawet lustro nie dryga

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.