Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a czego Ty szukasz w tych bezpiecznikach ?

Szyba mu spadała w przednich drzwiach , załatwiłem mu prowadnice , zamontował wszystko i tak jak by cale drzwi były wyłączone nawet lustro nie dryga

Przy montażu wszystko z kostkami ok ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a czego Ty szukasz w tych bezpiecznikach ?

Szyba mu spadała w przednich drzwiach , załatwiłem mu prowadnice , zamontował wszystko i tak jak by cale drzwi były wyłączone nawet lustro nie dryga

Przy montażu wszystko z kostkami ok ?

Z tego co mówił to pod miernikiem wszystkie pisząca

Opublikowano
Arku napisz mnie fachowo twoje Nazwisko :decayed:

Poszło pw

Opublikowano
a czego Ty szukasz w tych bezpiecznikach ?

Szyba mu spadała w przednich drzwiach , załatwiłem mu prowadnice , zamontował wszystko i tak jak by cale drzwi były wyłączone nawet lustro nie dryga

Przy montażu wszystko z kostkami ok ?

zciągałem razem ze Szczurem i przy demontażu uważaliśmy na kostki, pojechałem na drugi dzień do mechaniora założyć nowy zestaw od Karola i już nic nie banglało. ale najdziwniejsze jest to że prawa szyba chodzi, centralny tak samo, i pamięci foteli też , tylko nie ma podświetlania i nie działają w ogóle lustra :facepalm:

Opublikowano

To nie bezpiecznik.... trzeba szukać po kablach. Chyba, że gdzieś zwara się pojawiła i wtedy bezpiecznik.

Opublikowano
To nie bezpiecznik.... trzeba szukać po kablach. Chyba, że gdzieś zwara się pojawiła i wtedy bezpiecznik.

też tak właśnie myśle że to nie bezpiecznik tylko kable ale już próbowałem różnych opcji podginania i wyginania i dociskania i nic :facepalm:

Opublikowano
To nie bezpiecznik.... trzeba szukać po kablach. Chyba, że gdzieś zwara się pojawiła i wtedy bezpiecznik.

też tak właśnie myśle że to nie bezpiecznik tylko kable ale już próbowałem różnych opcji podginania i wyginania i dociskania i nic :facepalm:

nie zagina się kabli :facepalm: trzeba rozebrać. Poszukać gdzie na kablach jest napięcie a gdzie nie... dużo spinek połamaliście ? bo te w b6 to liche jak nie wiem co ... warto kupić trochę w aso bo grodze kosztują

Opublikowano
To nie bezpiecznik.... trzeba szukać po kablach. Chyba, że gdzieś zwara się pojawiła i wtedy bezpiecznik.

też tak właśnie myśle że to nie bezpiecznik tylko kable ale już próbowałem różnych opcji podginania i wyginania i dociskania i nic :facepalm:

nie zagina się kabli :facepalm: trzeba rozebrać. Poszukać gdzie na kablach jest napięcie a gdzie nie... dużo spinek połamaliście ? bo te w b6 to liche jak nie wiem co ... warto kupić trochę w aso bo grodze kosztują

3 sztuki tylko :D

Opublikowano

To dobry wynik.... one zawsze pękały... pamiętam jak kurwiłem w 2007 jak rozbierałem boczki w mojej .... aż sąsiad wyjrzał przez okno :polew:

Opublikowano
To dobry wynik.... one zawsze pękały... pamiętam jak kurwiłem w 2007 jak rozbierałem boczki w mojej .... aż sąsiad wyjrzał przez okno :polew:

przerabiałem temat na spotach w wawie z chłopakami bo tam prawie same b6 i b7 także wiedziałem jak podejść do tematu , ale wiadomo , wiek robi swoje i niestety 3 poszły :kwasny:

Opublikowano

Nie ma zasady .. nowe też pękają

Opublikowano

HTC One już przyszedł. Ale kombajn:kox: Gniady, na razie mam pusty magazyn z aku.

Opublikowano

panowie ktoś poleci jakis zakład LPG we wro ?

Opublikowano

No i dziś sprzedałem swoją Astre II :D W ciągu dwóch tygodni przesiadam się do A4 ! :D

Opublikowano
panowie ktoś poleci jakis zakład LPG we wro ?

v-gaz - Strona główna zadzwoń do Pawła i powiedz, że jesteś ode mnie. Gość jest modem na lpg forum.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

No to dzis komisja w naszym polskim zus-ie

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.