Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś ostatnio pytał o opony bieżnikowane , to prosz :D

ja bym tego nigdy nie założył

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie to za drogi biznes, żona chodzi na jedne zajęcia i wychodzi 150 miesiecznie .... wiec odpuszczam, dzieki za info :wink:

Opublikowano
Nie to za drogi biznes, żona chodzi na jedne zajęcia i wychodzi 150 miesiecznie .... wiec odpuszczam, dzieki za info :wink:

Spoko ale inaczej imiennej nie załatwię.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

ktoś ostatnio pytał o opony bieżnikowane , to prosz :D

ja bym tego nigdy nie założył

Gdzieś jeszcze były testy takich opon... tragedia.. one tylko nadają się na upalanie jednodniowe na tor... przejechać się i wywalić ( jak ktoś uczy się jeździć)

Opublikowano
  • Autor
ktoś ostatnio pytał o opony bieżnikowane , to prosz :D

ja bym tego nigdy nie założył

Testowaliśmy takie opony z Emilem w niedzielę na spocie. Kiepsko było z trakcją przy ostrych zakrętach i kilka razy stanęliśmy przodem do tyłu. Generalnie na tej kostce pod mostem słabo się trzymały. Moc jednak robiła swoje. :decayed:

---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:26 ----------

Mam nadzieję że się Emil nie wkurzy że się wygadałem z upalaniem. :facepalm::whistling:

Opublikowano

WITAJCIE, Jeszcze raz piszę w sprawie klimatronika audi , nie grzeje mi lewa strona cały czas leci zimno i byłem dzisiaj na komputerze i pokazało błąd " siłownik regulacji klapy silnika krokowego z lewej strony " czyli silniczek uszkodzony ;/ chyba. I pytanie czy ktoś z dolnośląskiego byłby w stanie pomóc mi to zrobić lub coś zaradzić ? z góry dzięki

Opublikowano

chopin ma B6 pewie zna rozkład klap i silniczków

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Dobra nie będę taką mendą....

Musisz dobrać się do schowka i go zdemontować. To sprawa prosta a jak nie to chopin pomoże bo ma B6 i ogarnia je.

Następnie będziesz miał 3 silniczki w lewej storny resizeof3silniczki.jpg

i dwa z prawej resizeof20130119123604.jpg

Następnie odkręcamy po kolei silniczki jeden po drugim. Aby go wyciągnąć po odkręceniu wszystkich śrub trzeba nim przekręcać aż spasuje się w otwór.

Po ściągnięciu wygląda tak:resizeof20130119113420.jpg

Należy go otworzyć (ma kilka zaczepów) i ściągnąć obudowę.

Wyczyścić benzyną stary smar (czasami był dość twardy i nie smarował odpowiednio zębatek), przedmuchać i nałożyć nowy smar (ja użyłem silikonowego) w zaznaczonych miejscach:

resizeofsilniczeksmar.jpg

a następnie psiknąć środkiem do elektroniki na styki i złożyć obudowę.

Przed wkręceniem z powrotem silniczka należy poruszać klapą plastikowymi uchwytami (żeby ją np. odblokować, ja jeszcze psikałem kiedyś sprężonym powietrzem)

resizeof20130119113357.jpg

Po takiej operacji warto jeszcze zrobić adaptację (nie mylić z kodowaniem) klimatyzacji. Mam tu opis tych działań, jeszcze tego nie robiłem ale przymierzam się w najbliższym czasie :)

ADAPTACJA KLIMATRONIKA

wchodzisz w klimatronic i wykonaj "test",

klapy i nawiewy będą sobie chodzić,klikaj "next" aż do zakończenia "END",

powróć do odczytania błędów i jeśli jakieś się pojawiły wykasuj je ,

potem wchodzisz w

basic settings(04),

blok 001 - zaczekaj aż wszystkie wartości zejdą do zera i zrób

[Adaptację -10]

Chanel 00 [Test] > [save] - (czyli przywróć ustawienia fabryczne) ,

do testu tylko zapłon na zgaszonym silniku.

oczywiście do tego tylko pełny vag.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Goldik jutro jednak operację robię... jak masz wolne 2h to podjedź :whistling:

Spartan jesteś w stanie zrobić wałek do Turbo ??? :naughty::whistling:

Opublikowano

dzięki bardzo . a masz jakieś namiary tel do niego ?

Opublikowano
dzięki bardzo . a masz jakieś namiary tel do niego ?

Bądź spokojny pewnie się pojawi za chwilę.......

Opublikowano

no właśnie chciałbym to szybko naprawić bo urlop mam i niedługo wracam za granicę :) a w zimnym aucie nie chcę zmarznąć :D:grin:

Opublikowano
no właśnie chciałbym to szybko naprawić bo urlop mam i niedługo wracam za granicę :) a w zimnym aucie nie chcę zmarznąć :D:grin:

To bierz się jutro do roboty... kilka śrubek możesz odkręcić... nie rób z siebie .......................... jak nie wiesz jak schowek zdemontować to proszę

demontaschowka.jpg

Opublikowano

to po stronie schowka są ? ktoś mi tu pisał że są od strony kierowcy pod półką a nad pedałem gazu bo to strona kierowcy nie działa.

Opublikowano
to po stronie schowka są ? ktoś mi tu pisał że są od strony kierowcy pod półką a nad pedałem gazu bo to strona kierowcy nie działa.

Dawaj go do tablicy :decayed:

Opublikowano

takie coś mi ktoś napisał --> " ja to robiłem ok 30min ,najgorzej jest odkręcić i przykręcić silniczek bo hu....wy dostęp ,odkręcasz półkę pod kierą,ja odkręciłem pedał gazu (lepszy dostęp) odkręcasz silniczek ,przykręcasz drugi składasz wszystko i nastawy vag-iem "

Opublikowano

To tutaj ktoś pisał ?

Opublikowano
dzięki bardzo . a masz jakieś namiary tel do niego ?

Bądź spokojny pewnie się pojawi za chwilę.......

jestem :) pomożemy , tylko że najpredzej w sobote :) krystian pw poszło

Opublikowano

prywatną wiadomość mi napisał tutaj kolega z forum :)

Opublikowano
prywatną wiadomość mi napisał tutaj kolega z forum :)

To zerknij kto to pisał

Opublikowano

napisałem Ci PW hornet :)

Opublikowano
napisałem Ci PW hornet :)

widziałem

Opublikowano
  • Autor

co za fantasta ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.