Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no i sprzedałem saaba :D:banan:

łooo k**wa, tydzień chlania :grin:

jak przybędziesz to stawiam :D

Ty chyba nie wiesz na co się piszesz :grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

cwiara, powiedz panu :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ile to roboty :grin::grin:

Opublikowano

jebnij w stół, ciach-ciachy zaciachajo :grin:

Opublikowano
no i sprzedałem saaba :D:banan:

łooo k**wa, tydzień chlania :grin:

jak przybędziesz to stawiam :D

Ty chyba nie wiesz na co się piszesz :grin:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

cwiara, powiedz panu :decayed:

ty w oleśnicy się bujasz w Pl?

Opublikowano

z Oleśnicy pochodzę, mieszkam niedaleko trasy Oleśnica-Ostrów Wielkopolski. W profilu jest gdzie dokładnie :hi:

Opublikowano
z Oleśnicy pochodzę, mieszkam niedaleko trasy Oleśnica-Ostrów Wielkopolski. W profilu jest gdzie dokładnie :hi:

jechałem dzisaj przez Oleśnicę chciałem ci pokiwac ale nie widziałem :grin:

Opublikowano
z Oleśnicy pochodzę, mieszkam niedaleko trasy Oleśnica-Ostrów Wielkopolski. W profilu jest gdzie dokładnie :hi:

jechałem dzisaj przez Oleśnicę chciałem ci pokiwac ale nie widziałem :grin:

kocham to miasto :wink: wież i róż :whistling:

Opublikowano

przelotem jechałem na Kluczbork czyli Częsochowę:facepalm::grin:

Opublikowano

dawno tam nie leciałem, zrobili ten wylot w miarę jakoś, czy nadal kutasówa? bo tam pamiętam porażka fchooy była :grin:

Opublikowano
dawno tam nie leciałem, zrobili ten wylot w miarę jakoś, czy nadal kutasówa? bo tam pamiętam porażka fchooy była :grin:

ryją jak dziki w truflach:grin: a jak nie ryją to masakra jakaś :facepalm: a te ceny za ON:shock3: 5.79? z c**ja spadli u mnie w dziurze 5.51 :facepalm:

Opublikowano
dawno tam nie leciałem, zrobili ten wylot w miarę jakoś, czy nadal kutasówa? bo tam pamiętam porażka fchooy była :grin:

ryją jak dziki w truflach:grin: a jak nie ryją to masakra jakaś :facepalm: a te ceny za ON:shock3: 5.79? z c**ja spadli u mnie w dziurze 5.51 :facepalm:

No gdzie Ty mieszkasz?! Pewno jak zawołasz taksówke, to pies z budo za***rdala :grin:

Opublikowano
dawno tam nie leciałem, zrobili ten wylot w miarę jakoś, czy nadal kutasówa? bo tam pamiętam porażka fchooy była :grin:

ryją jak dziki w truflach:grin: a jak nie ryją to masakra jakaś :facepalm: a te ceny za ON:shock3: 5.79? z c**ja spadli u mnie w dziurze 5.51 :facepalm:

No gdzie Ty mieszkasz?! Pewno jak zawołasz taksówke, to pies z budo za***rdala :grin:

i to bez łańcucha bo na złom zajepali :grin:

Opublikowano

Kjerwa mać, ale pizgawka z rana:facepalm:

Siema Pany i Panie(Kaju):decayed:

Opublikowano
Kjerwa mać, ale pizgawka z rana:facepalm:

Siema Pany i Panie(Kaju):decayed:

No czesc zajadaczu zupy z gaci bułgarek :hi: no i witam panów :hi: hornet wczoraj zanim sie ogarnąłem z wszystkim, to usnąłem z zaczętym PW do Ciebie... Także tego, w wolnej chwili Ci dam jakiś namiar

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

eee już nie ważne... turbo się robi :whistling:

Opublikowano

Cwiara poszło PW :hi:

a tak poza tym to AHOOJ Panowie :D:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
A ile to roboty :grin::grin:

ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa :decayed:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Cwiara poszło PW :hi:

a tak poza tym to AHOOJ Panowie :D:hi:

Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew::polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu :polew:

Opublikowano
A ile to roboty :grin::grin:

ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa :decayed:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Cwiara poszło PW :hi:

a tak poza tym to AHOOJ Panowie :D:hi:

Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew::polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu :polew:

No jak. Ostatnie 2 strony to tylko o mnie. A ile cyckow wrzucilem :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
A ile to roboty :grin::grin:

ojjj ale ja nie widziałem, żebyś się witał w na klubowym forum... dodatkowo nie wrzuciłeś załączników... będzie kocówa :decayed:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Cwiara poszło PW :hi:

a tak poza tym to AHOOJ Panowie :D:hi:

Dzwoniłeś??? i co zapłacisz 2 razy mniej niż ja ??? :polew::polew: pół nocy nie mogłem spać z tego dowcipu :polew:

No jak. Ostatnie 2 strony to tylko o mnie. A ile cyckow wrzucilem :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

idę już looooooknąć :decayed:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Już widziałem... laski oceniam na 3+ :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.