Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Oca :rant:

Spoko Arek mamy zakładnika jak nam go Chopin nie odda :decayed:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BTW kiego ch... ty jeszcze na forum siedzisz zamiast być w trakcie transferu ? :wtf:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Oca :rant:

Spoko Arek mamy zakładnika jak nam go Chopin nie odda :decayed:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BTW kiego ch... ty jeszcze na forum siedzisz zamiast być w trakcie transferu ? :wtf:

co ci tam było czeba miszczu? bo zaraz urywam kontakt ze światem.

Opublikowano
  • Autor
Oca :rant:

Spoko Arek mamy zakładnika jak nam go Chopin nie odda :decayed:

---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

BTW kiego ch... ty jeszcze na forum siedzisz zamiast być w trakcie transferu ? :wtf:

co ci tam było czeba miszczu? bo zaraz urywam kontakt ze światem.

Miałem sprawę ale skontaktowałem się z Cwiarą i wszystko jest pod kontrolą :wink:

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

ogólnie znałem go "szybcy i wściekli"

Po tapicerce widziałem już że blachy na bank DWR :decayed:

Opublikowano

A Ty nie na chlaniu??:decayed:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Szczurek masz cos do DWR? :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Ze Spartanem atakujemy flaszeczkę :naughty:

Czy ja coś mam do DWR ? Tak mam... zapędy niektórych domorosłych tunerów. Czytaj siatexy diody, płomienie burdelowe eko-skóry :naughty:

Opublikowano
A Ty nie na chlaniu??
atakujem to szklo:decayed:
Opublikowano

Osz Wy :D Ja Twojo flaszkie skończyl :decayed: Ale sie włączyło chlanie dopiero :grin::grin:

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 23:59 ----------

Gdzie Wy? biore taxe i jestem z jakim 1.25 :grin:

Opublikowano
Osz Wy :D Ja Twojo flaszkie skończyl :decayed: Ale sie włączyło chlanie dopiero :grin::grin:

---------- Post dopisany 22-09-2013 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 21-09-2013 at 23:59 ----------

Gdzie Wy? biore taxe i jestem z jakim 1.25 :grin:

skąd? z żernik? już to widze, 1/4 woła taxe, a tu pies z budo za***rdala :decayed:

Opublikowano

Weź bo Cie jeee.......e :grin::grin: Tu metro, tramwajce, wszystko kuźwa jezdzi :grin:

Opublikowano
Weź bo Cie jeee.......e :grin::grin: Tu metro, tramwajce, wszystko kuźwa jezdzi :grin:

taa, wódka śledzie wszystko bedzie :grin:

Opublikowano
Weź bo Cie jeee.......e :grin::grin: Tu metro, tramwajce, wszystko kuźwa jezdzi :grin:

taa, wódka śledzie wszystko bedzie :grin:

:grin:

Opublikowano

Jesteśmy z Ocą miSZCZami :D 4500 km w 3 dni , a ile nocy to już sam nie wiem :grin:

OCA :hi::hi::hi:

Opublikowano

Bry :hi:

chłopaki blisko, nie DWR tylko DSR ale ogólnie Honda Civic w wersji coupe tej długiej, obniżony zawias, wydech coś koło 180-200PS. Powoli to on nie jeździł, tak czy siak szkoda chłopaka , jakby przeżył może by się czegoś nauczył.

Byłem na miejscu po kilku minutach, szkoda mi też strażaków bo go znali (mamy jednostkę w Lutyni taką dobrze wyposażoną) naprawdę wyciągnęli go w kilka minut, niektórzy łapy pocięli o blachę bo przecież młody a jeszcze znają łepka. Nawet helikopter go nie przejął. Przyleciał ale nie podbierali go bo nie było sensu.

Pasów nie miał zapiętych, uraz wielonarządowy, połamane wszystkie kończyny, pęknięta czaszka złamany kręgosłup, ale reanimowali go, niestety bez skutku. Pod samym domem dzwon, mieszkał 3 numery dalej ode mnie.

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Ktoś dzisiaj będzie ? Może powtórka z zeszłego tygodnia ? :decayed:

Opublikowano

Śiemka popili a teraz śpią :slina: ja jestem dopiero za dwa tygodnie a za tydzień :banan:na weselu

Opublikowano

:hi::decayed:

Szczur, żyjecie? :whistling::decayed:

Opublikowano
:hi::decayed:

Szczur, żyjecie? :whistling::decayed:

Halo Szczur , Halo Oca Halo Spartan TU BAZA :D

Houston czy wy macie jakiś problem ? :grin:

Opublikowano
:hi::decayed:

Szczur, żyjecie? :whistling::decayed:

Halo Szczur , Halo Oca Halo Spartan TU BAZA :D

Houston czy wy macie jakiś problem ? :grin:

:hi: ja dopiero wstałem. Ktoś dziś będzie? :decayed:

Opublikowano

Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

Opublikowano
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.