Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim :D

Po co byliście u hitlerowców ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim :D

Po co byliście u hitlerowców ?

pooglądać szybkie fury :D poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił

i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło :D

Opublikowano

Panowie jak ktoś ma ochotę pooglądać amerykańskie fury to w miliczu odbywa się zlot aut amerykańskich.,

Opublikowano

Kto dzisiaj się pojawi ? Zwlec doopy z wyra i na śwież powietrze chociaż na 1h, nie kisić ogóra w domu...

Opublikowano
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim :D

Po co byliście u hitlerowców ?

pooglądać szybkie fury :D poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił

i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło :D

Zamiast siedzieć u turasów trzeba było się jebnąć do Włoch na plażę pooglądać dupeczki tam też niezłe bryki jeżdżą -strata paliwa:kwasny:

Opublikowano
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim :D

Po co byliście u hitlerowców ?

pooglądać szybkie fury :D poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił

i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło :D

Zamiast siedzieć u turasów trzeba było się jebnąć do Włoch na plażę pooglądać dupeczki tam też niezłe bryki jeżdżą -strata paliwa:kwasny:

jakich turasów , my byli u niemców :decayed:

Opublikowano
Panowie Singapur bardzo wyjątkowy wyścig.

My z Oca byliśmy wczoraj na F1 Hockenheim :D

Po co byliście u hitlerowców ?

pooglądać szybkie fury :D poza tym musiałem swojego audiola przegonić po jakiejś dobrej autostradzie na której nie trzesie już przy 100km/h bo sie troche zamulił

i lataliśmy 200km/h i sie teraz tak rozkręcił że aż miło :D

Zamiast siedzieć u turasów trzeba było się jebnąć do Włoch na plażę pooglądać dupeczki tam też niezłe bryki jeżdżą -strata paliwa:kwasny:

jakich turasów , my byli u niemców :decayed:

no właśnie w niemczech co drugi to turas

Opublikowano
  • Autor
:hi::decayed:

Szczur, żyjecie? :whistling::decayed:

k**wa ale co to za życie. Rozpocząłem proces leczenia i do auta najwcześniej jutro wsiądę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Halo Szczur , Halo Oca Halo Spartan TU BAZA :D

Houston czy wy macie jakiś problem ? :grin:

Ja problemu nie mam Arek zostawił mi lekarstwo w lodówce :whistling:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

:hi: ja dopiero wstałem. Ktoś dziś będzie? :decayed:

ja podniosłem się po 15... zebrałem talerze ze stołu miotłą i wygląda jakby było czysto :grin:

Opublikowano
:hi::decayed:

Szczur, żyjecie? :whistling::decayed:

k**wa ale co to za życie. Rozpocząłem proces leczenia i do auta najwcześniej jutro wsiądę :decayed:

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

Halo Szczur , Halo Oca Halo Spartan TU BAZA :D

Houston czy wy macie jakiś problem ? :grin:

Ja problemu nie mam Arek zostawił mi lekarstwo w lodówce :whistling:

---------- Post dopisany at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

:hi: ja dopiero wstałem. Ktoś dziś będzie? :decayed:

ja podniosłem się po 15... zebrałem talerze ze stołu miotłą i wygląda jakby było czysto :grin:

+1 :decayed:

Opublikowano

k**wa ale co to za życie. Rozpocząłem proces leczenia i do auta najwcześniej jutro wsiądę :decayed:

+1 :whistling:

Ja problemu nie mam Arek zostawił mi lekarstwo w lodówce :whistling:

Czułem w kościach, że taki zestaw się przyda dnia następnego :naughty: u siebie też chłodziłem, dzisiaj rano jak znalazł :whistling::decayed:

A to ten gt-r o którym mówiłem :whistling:Stando - BMW Serwis Wrocław - AutoStand :: Nissan GT-R 530kM CARBON NAVI F. VAT

Opublikowano

k**wa ale co to za życie. Rozpocząłem proces leczenia i do auta najwcześniej jutro wsiądę :decayed:

+1 :whistling:

Ja problemu nie mam Arek zostawił mi lekarstwo w lodówce :whistling:

Czułem w kościach, że taki zestaw się przyda dnia następnego :naughty: u siebie też chłodziłem, dzisiaj rano jak znalazł :whistling::decayed:

A to ten gt-r o którym mówiłem :whistling:Stando - BMW Serwis Wrocław - AutoStand :: Nissan GT-R 530kM CARBON NAVI F. VAT

A co z tym GTR/em, bo gadałem z kolesiem nie dalej jak kilka dni temu ja wsisiał na otomoto. Jakiś wałek ? Jedyne co mnie zastanawiało to felgi przed liftowe w aucie MKII i o tym mi też wspomniał Adam. Masz jakieś info na ten temat ? Bo nie ukrywam że bym go wziął na upalanie

Nissan GT-R 289000.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl

Opublikowano

W sumie to nic konkretnego... mieszkam obok stando i co weekend oglądam jak chłopaki upalają na mojej wichurze :decayed: kiedyś w ogłoszeniu pisali, że nie katowany...to ja nie wiem jak inacej nazwać jazde do odciny jedynie na pierwszych dwóch/trzech biegach, a i na postoju nie dają mu odsapnąć...

Opublikowano
  • Autor
Masz jakieś info na ten temat ? Bo nie ukrywam że bym go wziął na upalanie

Musisz się spieszyć żeby było jeszcze co upalać bo chodzą słuchy po wsi że na odcince fajny dźwięk wydaje. :grin:

Opublikowano
Masz jakieś info na ten temat ? Bo nie ukrywam że bym go wziął na upalanie

Musisz się spieszyć żeby było jeszcze co upalać bo chodzą słuchy po wsi że na odcince fajny dźwięk wydaje. :grin:

Dokładnie :decayed:

Ale nie powiem...ryczy yebany przezakurwiscie :slina::kox:

Opublikowano
  • Autor

Arek ubiegłeś mnie

---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ----------

ja miałem popsuć niespodzianke :decayed:

Opublikowano
Arek ubiegłeś mnie

---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ----------

ja miałem popsuć niespodzianke :decayed:

:grin:

A u nas wysokie krawężniki to prawidłowe fele pewnie na nich poległy...dlatego przedlifty :wink: taka moja teoria.

Opublikowano

Czyli kolejny "rodzyn" ale nic tam, pamiętasz Maciek tego czarnego GTR'a jak pomykał wtedy pod MM co rozmawialiśmy że koleś go ze Szwajcarii przytachał, lekko puknięte ? Też auto igiełka 6tkm nalotu itp. Stoi u Adama w Piasecznie co się okazało, owa stłuczka to był dzwon, taki że płyta podłogowa pogięta a motorownia tez pozostawia sporo do życzenia.

Tak BTW to dzięki za info. Jednak auto z salonu ma swoje zalety

Opublikowano
Czyli kolejny "rodzyn" ale nic tam, pamiętasz Maciek tego czarnego GTR'a jak pomykał wtedy pod MM co rozmawialiśmy że koleś go ze Szwajcarii przytachał, lekko puknięte ? Też auto igiełka 6tkm nalotu itp. Stoi u Adama w Piasecznie co się okazało, owa stłuczka to był dzwon, taki że płyta podłogowa pogięta a motorownia tez pozostawia sporo do życzenia.

Tak BTW to dzięki za info. Jednak auto z salonu ma swoje zalety

Już nikomu nie można wierzyć, a tutaj forumowych handlarzy jest od chooooya. Igła, niekatowana, niemiec płakał jak sprzedawał :decayed: Wczoraj zaniemogłem spotowo, tak dałem po piździe, że jeszcze ze mnie schodzi:facepalm:

Opublikowano

Dzień do :bry:

Opublikowano
  • Autor
Arek ubiegłeś mnie

---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:23 ----------

ja miałem popsuć niespodzianke :decayed:

:grin:

A u nas wysokie krawężniki to prawidłowe fele pewnie na nich poległy...dlatego przedlifty :wink: taka moja teoria.

ciekawe czy jak założył przedliftowe fele to stracił gwarancję :decayed:

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Czyli kolejny "rodzyn" ale nic tam, pamiętasz Maciek tego czarnego GTR'a jak pomykał wtedy pod MM co rozmawialiśmy że koleś go ze Szwajcarii przytachał, lekko puknięte ? Też auto igiełka 6tkm nalotu itp. Stoi u Adama w Piasecznie co się okazało, owa stłuczka to był dzwon, taki że płyta podłogowa pogięta a motorownia tez pozostawia sporo do życzenia.

każdy był lekko puknięty bo te lekko puknięte idą jako bezwypadkowe

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Dzień do :bry:

ustawimy się pod koniec tygodnia bo wypadło mi parę spraw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.