Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Masternak przegrał trudno i tak wrzuciłem 1,5 kilo skrzydełek na grilla .Jak ktoś kupuje cichobieżki w gino rossi to jest promocja druga para za zeta...

firmy "szelest"? :decayed:

a jaki prajs za pierwsze? :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzięki za odp qrczak, płapałem już gościa który pojedzie razem ze mną do auta i podepnie się. Ale nie ukrywam że opinia 2 mechów to nigdy nie zawadzi. Tak czy siak zadzwonię i też się ustawię jeżeli będzie miał czas.

Znam przypadek gdzie gościu kupował passata z trzema lakiernikami. Tak oglądali tak sprawdzali i kupili. Zadowoleni ze jest super auto. A auto było złożone z dwóch. Tacy widzisz fachowcy.

Opublikowano
link do ogłoszenia jutro jadę pisać papiery a w tyg. sprawdzam gdzieś we wro czy aso czy ktoś z polecenia nie wiem, mało kto chce pomóc. Jedynie Kaju dał mi kilka wskazówek ale na sucho i tak nie ogarniam.

Audi A4 37900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl

Z zewnątrz ok... najciekawsza mechanika... Skarbona za swoje 1,9 krzyczał 35tys a tu proszę..... ASB za 37 :grin:

Ciekawe jak wtryski, sprzęgło i łąncuszek.... .a jeszcze klapy w kolektorach... posprawdzaj dobrze bo jak nie masz gotówki zapasowej na ewentualne naprawy 3,0 TDI to będziesz płakał jak coś....kosz samych wtrysków jest ....... spory :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Masternak przegrał trudno i tak wrzuciłem 1,5 kilo skrzydełek na grilla .Jak ktoś kupuje cichobieżki w gino rossi to jest promocja druga para za zeta...Klitschko wchodzi na ring.

czyli jednak się leczyłes :grin:

Hornet ty pamiętasz ile andzia była dmuchana ? ile miała zadane a ile w peaku

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

OCA chyba coś dla ciebie :decayed:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/nowe-sondy-lambda-silnikow-v6-288420/

Opublikowano

Daj spokój, ja mu taniej sprzedam :decayed: I przebieg jak wiadomo znikomy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja tam go nie pcham w objęcia Adika. Dałem propozycję. :decayed:

BTW przyszły już szyby ?

Masz lampkę lewy tył do avanta tą w podsufitkę ?

Opublikowano
ja tam go nie pcham w objęcia Adika. Dałem propozycję. :decayed:

BTW przyszły już szyby ?

Masz lampkę lewy tył do avanta tą w podsufitkę ?

Dobrze, że się przypomniałeś... Zaraz lecę zobaczyć co mam, bo zapomniałem już :facepalm: W polifcie nie ma tych bocznych :wink:

Opublikowano

ta czytam właśnie... polift ma centralną.

Opublikowano

Ja tam wsadzilem centralna z polifta do przedlifta.

Opublikowano
Ja tam wsadzilem centralna z polifta do przedlifta.

Panie, a ile to roboty :decayed:

Opublikowano

Ja muszę do Kuby napisać o centralną z ambiente - na tył będe rezał w krawacie :jerk:

Opublikowano

DSC_0946.jpg

O taką sytuacja.

A jaką to jest centralna ambiente?

Opublikowano

centralna to ta z przodu, a ambiente, to te czerwone diody :decayed:

Opublikowano

No wiem a co nie masz tego?

Opublikowano
  • Autor

czerwone diody to ma ale od alarmu :whistling:

Opublikowano

Hornet ty pamiętasz ile andzia była dmuchana ? ile miała zadane a ile w peaku

nie....

Opublikowano
No wiem a co nie masz tego?

mam pełen pakiet światło, ale w tylną lampkę chcę to jeszcze adaptować :wink:

Opublikowano
No wiem a co nie masz tego?

mam pełen pakiet światło, ale w tylną lampkę chcę to jeszcze adaptować :wink:

Kaju niedziela dzisiaj zostaw to forum i idż na spacer.

Opublikowano
No wiem a co nie masz tego?

mam pełen pakiet światło, ale w tylną lampkę chcę to jeszcze adaptować :wink:

Kaju niedziela dzisiaj zostaw to forum i idż na spacer.

A wiesz, że za chwilę się wybieram? :naughty: tylko co z tego, jak forum w telefonie jest :doh: taki nałóg, cóż mnie na to radzić... :facepalm:

Opublikowano
No wiem a co nie masz tego?

mam pełen pakiet światło, ale w tylną lampkę chcę to jeszcze adaptować :wink:

Aha rozumiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.