Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Chłopaki ma ktoś sprawdzony program z szablonami stron www ? taki zestaw dla mnie żeby tylko wypełnić teks wstawić zdjęcia i wpuścić w sieć. Programy typu xara web i zajączek odpadają potrzebuję coś w pełni graficznego i w miarę intuicyjnego.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Szczurek zainstaluj sobie wordpressa ;)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chopin żółta kartka miałeś mi do dzisiaj oddać narzędzia a właśnie idę do garażu naprawiać auto :thumbdown:

---------- Post dopisany 12-10-2013 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 21:11 ----------

Kuwa gdzie pijecie że nikogo nie ma ?

Opublikowano

Ostatnio jak sie zgubiles i slad po Tobie zaginal nikt nie chce z Toba pic :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Ostatnio jak sie zgubiles i slad po Tobie zaginal nikt nie chce z Toba pic :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Kto z nami nie pił się nie wypowiada:grin:

Opublikowano

Ja w czerwonym krzyzu pracuje i dostałem czerwony alarm :grin::grin::grin:

Opublikowano
Ja w czerwonym krzyzu pracuje i dostałem czerwony alarm :grin::grin::grin:

Szkoda że mnie wtedy nie scholowałeś gruba forsa wchodziła w grę ,jebnęłem setkę i trzy piwa i mi się nudzi idzie ktoś na schela ?

Opublikowano

Cza bylo wczesniej mowic :D

Ja juz po:

ma5upy7y.jpg

I

a5uzanyd.jpg

Dziekuje, dobranoc

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Ja w czerwonym krzyzu pracuje i dostałem czerwony alarm :grin::grin::grin:

Szkoda że mnie wtedy nie scholowałeś gruba forsa wchodziła w grę ,jebnęłem setkę i trzy piwa i mi się nudzi idzie ktoś na schela ?

mam ochotę dzisiaj na reset :decayed:

Opublikowano
:siema: z rana
Opublikowano
  • Autor

Walczyłem wczoraj w garażu do 1 w nocy z tymi szybami ale nie mam pomysłu jak je przeprogramować zeby szyba nie odbijała przy końcu. Są tam jakieś krańcówki czy trzeba zakodować to w silniku ?

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

Chłopaki ma ktoś sprawdzony program z szablonami stron www ? taki zestaw dla mnie żeby tylko wypełnić teks wstawić zdjęcia i wpuścić w sieć. Programy typu xara web i zajączek odpadają potrzebuję coś w pełni graficznego i w miarę intuicyjnego.

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Szczurek zainstaluj sobie wordpressa ;)

zaraz oblukam ale z rana na kacu pewnie tego nie ogarnę :facepalm:

Opublikowano

Jest syn o 2:05 przyszedł. 3080 g 52 cm. :wink:

Opublikowano

Gratulacje :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje

Opublikowano
Jest syn o 2:05 przyszedł. 3080 g 52 cm. :wink:

No to GRATULACJE !!! :decayed:

Opublikowano
jest syn o 2:05 przyszedł. 3080 g 52 cm. :wink:

gratulacje ! !!

Czyżby dzisiaj było pite ?

Opublikowano
  • Autor

w niedzielę na spot z buta przychodzimy :decayed:

Zadzwoniłem ostatnio na Islamski Telefon Zaufania. Gdy powiedziałem im o moich myślach samobójczych niezwykle się ucieszyli, i zaczęli wypytywać czy umiem pilotować samolot.
Opublikowano

No w końcu urodziłeś brawo!!!!!!!!!!!

Opublikowano
Walczyłem wczoraj w garażu do 1 w nocy z tymi szybami ale nie mam pomysłu jak je przeprogramować zeby szyba nie odbijała przy końcu. Są tam jakieś krańcówki czy trzeba zakodować to w silniku ?

Przełącznikiem szyb nie idzie programowanie ?

Opublikowano

Byłeś na porodówce -dolot obcinałeś? Szczurek ja wczoraj wymieniłem pompe o północy skończyłem w poniedziałek padakę odsyłam do Toma

Opublikowano

No w końcu sie urodziło :banan:gratki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.