Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co ty kaczkom foty szczylosz?! :punish: zamiast gąskom?! :facepalm:

Pewno za krótkie szyje miały :whistling:

:decayed:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

d19d564890ebf70028ebcacf86560abc.jpg

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Kto dzisiaj byndzie ?

Opublikowano

jaram sie!

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Kto dzisiaj byndzie ?

Ja będę

Nelson pojawisz się ? Mam plastelinę :naughty:

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ----------

wysłane z n500

Opublikowano

Mnie jasny c**j strzeli, portfel gdzieś wyparował:facepalm:

Opublikowano
Mnie jasny c**j strzeli, portfel gdzieś wyparował:facepalm:

impreza była gruba, bułgarkom słabą działe odpalasz i Cie ojebały :grin: puść mu sygnał, na pewno się gdzieś odezwie :decayed:

Opublikowano

Ktoś po mnie może zajechać... ryja zmoczyłem :kwasny::decayed: tak koło 17:15 bo muszę młodego potraktować maszynką do strzyżenia

Opublikowano

O której będzieta?

Jaram się :kox:

DSC_0002.JPG

Opublikowano
  • Autor
Ktoś po mnie może zajechać... ryja zmoczyłem :kwasny::decayed: tak koło 17:15 bo muszę młodego potraktować maszynką do strzyżenia

zajadę po drodze

Opublikowano
  • Autor
O której będzieta?

jak odbiorę papę smerfa z domu czyli koło 17:20 :decayed:

Opublikowano

ok... tak 15 po 17...

Opublikowano
  • Autor

spoko dziwna opcja ale nawaliło mi posta pod postem zamiast połaczyc :whistling:

Opublikowano

k... i kolejny mandat:facepalm: już trzeci w ciągu kilkunastu miesięcy, tym razem na wyjeździe z Wołowa... laserem mnie ustrzelili, nie miałem szans :P od teraz jeżdżę tylko na Yanosiku, gdybym go włączył, było ostrzeżenie o patrolu... 100zł 4pkt

Opublikowano
k... i kolejny mandat:facepalm: już trzeci w ciągu kilkunastu miesięcy, tym razem na wyjeździe z Wołowa... laserem mnie ustrzelili, nie miałem szans :P od teraz jeżdżę tylko na Yanosiku, gdybym go włączył, było ostrzeżenie o patrolu... 100zł 4pkt

szkoda że nie pozdrowienia od hitlera - takie przytulam za symboliczny załącznik :whistling:

Opublikowano

:hi: Panowie c300071e05a85a8cm.jpg :whistling:

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalk now Free

Opublikowano

Jak tam srogie tampony ..... już śpią ? :polew:

Opublikowano

Pilnie potrzebuje rzeczoznawcy do cebry... macie jakiś kontakt?

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

I potrzebuję papugę, specjalizującego się w prawie cywilnym. Macie coś?

Opublikowano
Jak tam srogie tampony ..... już śpią ? :polew:

jeszcze nie :D:grin:

ktoś jeszcze póżniej zajechał ?

Goldik obecność niezaliczona bo nawet minuty nie byłeś :grin:

Opublikowano
Pilnie potrzebuje rzeczoznawcy do cebry... macie jakiś kontakt?

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

I potrzebuję papugę, specjalizującego się w prawie cywilnym. Macie coś?

Up, up, up :whistling:

Panowie pilnie potrzebuje pomocy/kontaktu...poprzeglądajcie kontakty :whistling::wink: Za pomoc oczywiście na dobry alkohol nie poskąpię :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.