Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ziomale do mnie na przód jaki przegób brać z Lobro czy SKF ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Bierz przegub AD :wink:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

trick.jpg

Opublikowano
:drunk::drunk::drunk::drunk: Bez odbioru...
Opublikowano

duds a4 , potrzebuje silnik do b5 ajm w dobrym stanie będzie coś? a jak ten poprzedni ? poszedł już czy moge go wyhaczyć ?

Opublikowano

Ja kupiłem lobro a o ile skf jest lepszy to nie wiem .Szczurek dopiero zjechałem na baze.

Opublikowano
  • Autor

No problem. Jakby coś gdzieś to pisz sms ja odmeldowuję się i idę do garażu.

Chopin ja na prawdę polecam AD :naughty: Najpierw sprawdź cenę a potem poszukaj kto dla nich to robi i pakuje w pudła AD. :whistling:

Opublikowano

Oglądam fani czterech kółek a tam Ed China odnawia.................................syrene!!!!!

Opublikowano

Ja na jakiś czas wyłączam się z forum... rodzina się rozpada i raczej będzie lipa.... wyprowadziłem się z domu.... szukam czegoś a Wrocławiu ( lokum jakieś) bo mam 30km do Wrocka na chwilę obecną .... dawać znać jak coś...

Opublikowano
Ja na jakiś czas wyłączam się z forum... rodzina się rozpada i raczej będzie lipa.... wyprowadziłem się z domu.... szukam czegoś a Wrocławiu ( lokum jakieś) bo mam 30km do Wrocka na chwilę obecną .... dawać znać jak coś...

o k**wa. pw

Opublikowano

spokojnie bez emocji :decayed:

Opublikowano
Ja na jakiś czas wyłączam się z forum... rodzina się rozpada i raczej będzie lipa.... wyprowadziłem się z domu.... szukam czegoś a Wrocławiu ( lokum jakieś) bo mam 30km do Wrocka na chwilę obecną .... dawać znać jak coś...

a co żona o forum zazdrosna była ?

Opublikowano

nie....

Opublikowano

bedzie oki :thumbup1:. Dajcie sobie chwile czasu.

Opublikowano

Z tego co pamiętam to Kaju też na forum liczył jakie to paczki będzie robił po rozwodzie a wydaje mi się że jest wszystko dobrze -życzę szybkiego powrotu :wink:

Opublikowano
Z tego co pamiętam to Kaju też na forum liczył jakie to paczki będzie robił po rozwodzie a wydaje mi się że jest wszystko dobrze -życzę szybkiego powrotu :wink:

Jest powiedzmy, że dobrze ;)

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Nelson mam już 120 kilo akumulatorów jeszcze troszkę uzbieram i zajadę do Ciebie jaka cena 1.20 ?

Opublikowano
  • Autor

Ma ktoś polerke z regulacją obrotów ?

Opublikowano

chopin, pisz do waldekpsk, bo on ma/miał ten silnik. :hi:

Opublikowano
Nelson mam już 120 kilo akumulatorów jeszcze troszkę uzbieram i zajadę do Ciebie jaka cena 1.20 ?

Dogadamy się:wink:

Opublikowano

Tak z innej beczki - przypomniał mi się tekst horneta podczas wxzorajszej konferencji na skypie: "kaju to jest fajf o klok, on godzina piąta spija herbatke i pier**li system" czy coś w ten deseń :polew:

Napaćkane z japca kaja

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

Dogadamy się:wink:

Z Tobą cipciak w sobote to ciężko :polew: przelew zrobiłeś? :punish:

Napaćkane z japca kaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.