Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kierwa wiedziałem, że ciesze się zbyt wcześnie :facepalm: W altku wieszają mi się szczotki, popukam i jest si... na jakiś czas :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Załapiesz wprawę w rozbieraniu frontu :wink:

Macku co do polerki znajdzie sie tylko brak tarczy :/

Dzięki sąsiad się wczoraj aktywował i dostarczy mi do domu.

Jest ktoś dzisiaj na spocie ?

Opublikowano
:hi: na spocie raczej będę
Opublikowano

Weżmie ktoś vaga bo słyszałem że można aktywować tempomat przed montażem manetki a nie zdążyłemj jej w ten weekend zamontować ,ewentualnie jak ktoś ma starą wtyczkę typu molex do zasilania dysku twardego potrzebuję kilka pinów ?

Opublikowano

Postaram się wpaść pod MM w duecie CBR + Fazer :decayed: Smalcować fury, biorę lustro :decayed:

Opublikowano

do 200 2,5 w 24s poszła, ładnie porobione :kox:

Opublikowano

:hi:mnie nie ma dogorewam po wczorajszym :banan:i same problemy dwa telefony poszły do wymiany a dzis spalił sie telewizor :facepalm:

Opublikowano

Czas wymienić na ścienny.

Opublikowano

Kto dzisiaj będzie? :hi:

Opublikowano

Ja będę po 17 chwila. Proponuję trochę szybciej bo się szybko ciemno robi i coraz zimniej

Opublikowano
  • Autor
Weżmie ktoś vaga bo słyszałem że można aktywować tempomat przed montażem manetki a nie zdążyłemj jej w ten weekend zamontować ,ewentualnie jak ktoś ma starą wtyczkę typu molex do zasilania dysku twardego potrzebuję kilka pinów ?

po vaga mozesz podejść po spocie a co do wtyczki to jest ta od zasilacza czy ta szeroka szara taśma ?

Damian na spocie wszystko Ci wytłumaczę jakie są za i przeciw tip :wink:

---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

http://www.liveleak.com/view?i=f79_1382119480

Opublikowano
Czas wymienić na ścienny.

To był naścienny wytrzymał 4-5 lat szajsung

Opublikowano

cześć. widzę, że sporo się podziało, mam sporo do czytania :kwasny:

Opublikowano
cześć. widzę, że sporo się podziało, mam sporo do czytania :kwasny:

No... :whistling: brzdąc już w domu? :wink:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Tak od środy w domu. Na czwartą dobę wypuścili nie miał żółtaczki.

Kacper

DSC_0198.jpg

Opublikowano

czysty stary :kox: moi też obaj bez żółtaczki, obaj 10/10 :wink:

Opublikowano

super gość

Opublikowano
super gość

znajomka ma Cie na tapecie - u siebie ma full zestaw, ale popyta w robocie u siebie

Opublikowano

Byłem dzisiaj u dzieciaka... wyszaleliśmy się :decayed:

Jutro leci pozew ale powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie :decayed: chyba łyknęła to:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Tak od środy w domu. Na czwartą dobę wypuścili nie miał żółtaczki.

Kacper

http://www.emay.ws/forum/DSC_0198.jpg

Zdrowy chłop :naughty:

Mijaliśmy się w piątek pod salonem skody ale wyszedłeś zza winkla jak przecinak i nawet łapy nie podniosłeś :decayed:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

powiedziałem jej, że na pierwszej rozprawie nie dostanie... tylko na drugiej ja zyskam na czasie

ani na drugiej ani na żadnej innej czego Ci życzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.