Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
b2f9490656503ef5cbb1cf6b3ac049bc.jpg
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jak patrzę na waszą organizacje to się scyzoryk w kieszeni otwiera tydzień planowania i d*pa :facepalm:

moja wina że mi cordoba zdechła? bez jaj... do tej pory łaże podkurwiony, bo na jutro też miałem wyjazd zaplanowany a będę musiał przy gównie siedzieć i szukać co ją boli. a we wtorek do uk :facepalm:

Opublikowano

Tych co nie było niech żałują , Ci co byli wiedza o co chodzi :grin:

cwiara (minus) za nie odebranie telefonu :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

A z tymi chipsami to chopin pojechałeś :polew:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Jak patrzę na waszą organizacje to się scyzoryk w kieszeni otwiera tydzień planowania i d*pa :facepalm:

moja wina że mi cordoba zdechła? bez jaj... do tej pory łaże podkurwiony, bo na jutro też miałem wyjazd zaplanowany a będę musiał przy gównie siedzieć i szukać co ją boli. a we wtorek do uk :facepalm:

Ten czas jeszcze nadejdzie :wink::naughty:

Opublikowano
Toście się najebali :grin::grin::grin:

Pili na umór :grin::grin::grin: Jak zawsze nic z tego a plany takie wielkie były.

Ty cicho bo trzy dni żeś transport załatwiał a przeciez w niedzielę to się do dzieci jeżdzi:grin:

Opublikowano
Toście się najebali :grin::grin::grin:

Pili na umór :grin::grin::grin: Jak zawsze nic z tego a plany takie wielkie były.

Ty cicho bo trzy dni żeś transport załatwiał a przeciez w niedzielę to się do dzieci jeżdzi:grin:

Ja u młodego jestem wtorek, czwartek, sobota, niedziela jest na spot. Byłem dzisiaj na chwilę ale podjechałem zobaczyć te pijackie mordy... porobili się dobrze :facepalm:

Opublikowano

Szóste urodziny mojego syna - Pirackie.Ja,mój syn i ojciec .

Obraz_960.jpg\

Obraz_968.jpg

Opublikowano
Tych co nie było niech żałują , Ci co byli wiedza o co chodzi :grin:

cwiara (minus) za nie odebranie telefonu :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

A z tymi chipsami to chopin pojechałeś :polew:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Jak patrzę na waszą organizacje to się scyzoryk w kieszeni otwiera tydzień planowania i d*pa :facepalm:

moja wina że mi cordoba zdechła? bez jaj... do tej pory łaże podkurwiony, bo na jutro też miałem wyjazd zaplanowany a będę musiał przy gównie siedzieć i szukać co ją boli. a we wtorek do uk :facepalm:

Ten czas jeszcze nadejdzie :wink::naughty:

Qwa sory Karol. Ja wróciłem od Kaja po mordędze i jebłem sie spać. obudziłem sie po 17, miałem dzwonic ale i tak juz za późno by było.

A tak wogóle to co tak szybko skończyliście? Chyba tempo bylo :grin::grin:

W następną niedziele proponuje tez jakies picie z racji tego ze poniedziałek swięto:decayed:

Opublikowano

Było było tempo :grin: po 17 też by Cie dowieźli :wink: a ja w następną Niedziele mam Chrzciny , wiec nie wiem czy dam rade :facepalm:

Opublikowano

W końcu odebrałem laptopa :banan: ale bez strat się nie obeszło...cała zawartość dysku poszła się yebać :facepalm: Zostałem bez VAGa :doh::thumbdown:

Opublikowano
Tych co nie było niech żałują , Ci co byli wiedza o co chodzi :grin:

cwiara (minus) za nie odebranie telefonu :decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

A z tymi chipsami to chopin pojechałeś :polew:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Jak patrzę na waszą organizacje to się scyzoryk w kieszeni otwiera tydzień planowania i d*pa :facepalm:

moja wina że mi cordoba zdechła? bez jaj... do tej pory łaże podkurwiony, bo na jutro też miałem wyjazd zaplanowany a będę musiał przy gównie siedzieć i szukać co ją boli. a we wtorek do uk :facepalm:

Ten czas jeszcze nadejdzie :wink::naughty:

no co głodny byłem bo w łóżku leżałem i tylko ferwexy co by nie mieć gorączki to mnie wziął apetyt to se zabrałem :grin:

ale przynajmniej kurna byłem :wink:

a jak tam Emil , żyje ? żona go wpuściła do domu ? :polew:

Opublikowano
  • Autor
W końcu odebrałem laptopa :banan: ale bez strat się nie obeszło...cała zawartość dysku poszła się yebać :facepalm: Zostałem bez VAGa :doh::thumbdown:

Lezy u mnie do odbioru

Nadane z nory szczura

Opublikowano

A się naepałem:polew:

Opublikowano
:hi: ja już nie pije :decayed:
Opublikowano
:hi: ja już nie pije :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

A się naepałem:polew:

żel na włosach pewnie do końca tygodnia będzie się trzymał :polew:

Opublikowano
:hi: ja już nie pije :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 08:03 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

A się naepałem:polew:

żel na włosach pewnie do końca tygodnia będzie się trzymał :polew:

Porządek musi być:wink: Wystroiłem się specjalnie dla Ciebie :polew:

Opublikowano
:grin::grin:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Kjerwa, ale umieram:facepalm:

Opublikowano
Kjerwa, ale umieram:facepalm:

NO grubo byłeś wczoraj porobiony :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.