Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Emil się nie odzywa , chyba wziął wolne i śpi jeszcze :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rozmawiałem już z nim.. żyje :decayed:

LOL! XD Russian car audio system - YouTube

Sposób na wgnioty

Opublikowano

:hi:się działo :grin:

Opublikowano

:hi::decayed:

4.DSC_0191+%25282%2529.jpg

Opublikowano

UWAGA ! Wszystkim Karolom wszystkiego naj z okazji imienin :hi: moge wam zagrać sto lat na fortepianie jak chcecie :D:hi:

WYSŁANE Z FORTEPIANU

Opublikowano

Ja w czerwcu mam imieniny :decayed:

Opublikowano

:grin:

I cały misterny plan yebnął :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Fajny odcień wyszedł :-)

Nadane z nory szczura

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ----------

:-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Dworzec Nadodrze, czas operacyjny 6:45 AM :whistling:

1.CSC_0395.jpg

Opublikowano

Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

bagażnik :polew:

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

i jeszcze bimber co Oca przywiózł :D także pozdro :hi:

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed: na dwóch i kobietę :grin:

Opublikowano

Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed: na dwóch i kobietę :grin:

To zdrowo :grin:

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed:na dwóch i kobietę :grin:

Znowu Ty nie piłeś :co:

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed:na dwóch i kobietę :grin:

Znowu Ty nie piłeś :co:

Hah jakoś wyszło ... mam problem nie przepadam za alko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed: na dwóch i kobietę :grin:

To zdrowo :grin:

Tylko jak moja zaproponowała jeszcze pół litra nie było chętnego ... więc żałuj że nie oddzwoniłeś :grin:

Opublikowano
Szczuru, cykamy jakieś foty w weekend na dwie fury? :eusathink: Tylko miejscówkę trzeba znaleźć ciekawą :whistling:

Może jeszcze ktoś by się dołączył...

A Szczuru wie o pewnej ciekawej miejscówce, prawda? :decayed: Zapraszam :naughty:

Opublikowano
Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed:na dwóch i kobietę :grin:

Znowu Ty nie piłeś :co:

Hah jakoś wyszło ... mam problem nie przepadam za alko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Żyję, byłem dzisiaj normalnie w robicie. Ile tej wodki wypiliśmy ? :grin:

W sumie to 0.5 Bimbru i 1.1L wódzi :grin::decayed: na dwóch i kobietę :grin:

To zdrowo :grin:

Tylko jak moja zaproponowała jeszcze pół litra nie było chętnego ... więc żałuj że nie oddzwoniłeś :grin:

No żebyś wiedział że żaluje, ale bedzie jeszcze okazja. :wink:

Opublikowano

A Szczuru wie o pewnej ciekawej miejscówce, prawda? :decayed: Zapraszam :naughty:

Mów że Panie, gdzie? :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.