Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeźwieje

Wysłane z monopola 24/7

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja już jak ta lala... nowo narodzony... zaraz siadam w auto :decayed:

Opublikowano
Trzeźwieje

Wysłane z monopola 24/7

A ja wczoraj mialem przygotowana rozpiske do tempomatu a Ciebie nie bylo.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Ja już jak ta lala... nowo narodzony... zaraz siadam w auto :decayed:

A my ta trzecia butle wypilismy? Bo nie za bardzo pamietam :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Trzeźwieje

Wysłane z monopola 24/7

A ja wczoraj mialem przygotowana rozpiske do tempomatu a Ciebie nie bylo.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Ja już jak ta lala... nowo narodzony... zaraz siadam w auto :decayed:

A my ta trzecia butle wypilismy? Bo nie za bardzo pamietam :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Zostala cwiara z niej :polew: lezy w aucie razem z rospiska dla Nelsona :D

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

:hi:

Maciek, Piotrek... wybaczcie ale nie ogarnę się na wieczór :facepalm: Tak zabaniaczyłem, że nie wiem co się ze mną dzieje. Jeszcze do tyłu chodzę :facepalm:

Opublikowano

O qwa. Tylko nie pokazuj mi jej. :grin: jakby Nelson byl przede mna to daj mu ja.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

Rozpiske oczywiscie :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Siemanko Miśki xD

Ja wczoraj się troszkę porobiłem z żalu.... Ale tragediji nie ma :P

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew:

Ostatnie picie z gwinta było w drodze do rynku :whistling:

Opublikowano
saint89 te fele co masz to S2 avant :naughty: kupiłeś fure w cenie felg :whistling:

Widzę nie dało Ci to spokoju :D

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:

Ostatnie picie z gwinta było w drodze do rynku :whistling:

:polew: nie zapomne , jap... ale ten dziubek wielki jest :polew:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
:hi:

Maciek, Piotrek... wybaczcie ale nie ogarnę się na wieczór :facepalm: Tak zabaniaczyłem, że nie wiem co się ze mną dzieje. Jeszcze do tyłu chodzę :facepalm:

Spoko, innym razem :decayed: Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed::decayed:

Opublikowano

O kuzwa. Nie pamietam :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Horni ten łykens był zjawiskowy dobrze że wszedł :P

Opublikowano
  • Autor
saint89 te fele co masz to S2 avant :naughty: kupiłeś fure w cenie felg :whistling:

Widzę nie dało Ci to spokoju :D

po powrocie ze spotu przetrzepałem całą grafikę google i trafiłem. Dużo szukania nie było bo w tamtych latach esek za wiele na raz nie wychodziło :decayed:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

:hi:

Maciek, Piotrek... wybaczcie ale nie ogarnę się na wieczór :facepalm: Tak zabaniaczyłem, że nie wiem co się ze mną dzieje. Jeszcze do tyłu chodzę :facepalm:

Spoko, innym razem :decayed: Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed::decayed:

znaczy co mam sie do Ciebie ładować dzisiaj czy odpuszczamy temat i mogę spokojnie odpalać browar ?

Opublikowano
saint89 te fele co masz to S2 avant :naughty: kupiłeś fure w cenie felg :whistling:

Widzę nie dało Ci to spokoju :D

po powrocie ze spotu przetrzepałem całą grafikę google i trafiłem. Dużo szukania nie było bo w tamtych latach esek za wiele na raz nie wychodziło :decayed:

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

:hi:

Maciek, Piotrek... wybaczcie ale nie ogarnę się na wieczór :facepalm: Tak zabaniaczyłem, że nie wiem co się ze mną dzieje. Jeszcze do tyłu chodzę :facepalm:

Spoko, innym razem :decayed: Ja za tydzień zakładam zimę stal, więc do garażu zapraszam, ale w sesji udziału nie biorę :decayed::decayed:

znaczy co mam sie do Ciebie ładować dzisiaj czy odpuszczamy temat i mogę spokojnie odpalać browar ?

Jak chcesz wpaść to zapraszam, ale zdjęć to my sobie nie porobimy, bo nie ma czym :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ajjjjj kurde. Dobra to odstawiam po poludniu auto do warsztatu i koncze weekend. A na foty ogarniemy sie jakos jak bedzie dobry aparat.

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Pijaczyny z Was

Opublikowano

Co to było, litra w pięciu trzech nie piło:grin::grin:

Opublikowano

No kilku nie pilo, za to kibicowali ;)

Sent from kiełbasa

Opublikowano
Horni ten łykens był zjawiskowy dobrze że wszedł :P

Dobrze wpadł :decayed:

---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

Skarbonie ktoś ogarnął ten bagażnik czy pojechał z tym całym majdanem ? :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.