Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tomek, Chopin coś dla was :naughty:Interfejs Wideo, DVD, DVB-T z TV-FREE Audi RNS-E (3668976888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dobra cena nawet z dodatkowym wejsciem z kamery cofania.

Jeżeli jest ktoś kto za promile mi pomoże to zamontować to targnę się na to samemu się nie zabieram bo boje się że coś spier... ;/

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To zrobimy. Ile to roboty :grin:

Opublikowano

Kusisz kusisz :P

Opublikowano
Kusisz kusisz :P

bierz nie pier**l się w tańcu, myślisz, że kto cwiarze robił? żodyn! :grin:

Opublikowano

k**wa wczoraj na spocie tańczyłem wystarczy :P Damy radę ;)

Opublikowano

Ja to się obawiam spota świątecznego z opłatkiem :whistling:

Opublikowano
Tomek, Chopin coś dla was :naughty:Interfejs Wideo, DVD, DVB-T z TV-FREE Audi RNS-E (3668976888) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Dobra cena nawet z dodatkowym wejsciem z kamery cofania.

Kierfa bieremy to :) TOMEK zgadamy sie we dwóch i podskoczymy do Ćwiary tylko tak na weekend żeby spać można było bo od Ćwiary to jeszcze nikt trzeźwy nie wrócił :D

i zamontujemy :D

a tak w ogóle to :siema: wczoraj konkretny spocik był :D

Hornet bagażnik Basia ogarniała bo sie paczać nie mogła na to :grin:

a nastepnym razem to przyjeżdżam z łyskaczem bo od wódy jednak mnie palą moje pocerowane jelita i musiałem pić dzisiaj hektolitry wody :grin:

Opublikowano

Długo Cie trzymało ze dopiero teraz się odzywasz.:grin::grin: My z hornetem juz w olesnicy bylismy odebrać sprzęt.

Opublikowano

Ty mało piłeś.. kieliszek na 3 razy... przykukali Cię .. :grin:

Opublikowano
Ja to się obawiam spota świątecznego z opłatkiem :whistling:

opłatek u mnie, mówiłem :whistling:

Opublikowano
Długo Cie trzymało ze dopiero teraz się odzywasz.:grin::grin: My z hornetem juz w olesnicy bylismy odebrać sprzęt.

co Ty , od rana poza domem bo dzisiaj imieniny kuzyna to jeszcze doprawiałem po wczorajszym :)

TOMEK posstrufff Eweline , fajna babeczka jak na spoty przyjeżdża i Tobie pozwala , byle by nie założyła później łańcucha :D:D:D

Opublikowano

O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale kagańca nie bo jak pić z kagancem hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale krańca nie bo jak pić z kagancem hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

oj nie pier**l, u mnie po 0,7 jeszcze daliśmy razem spasować błotnik w mojej b6 :grin: na 0,7 finki poszedł kubeczek zapojki, który zużył cwiara :grin: dopiero jak pojechał wbijam do garażu, pacze a tam cola :grin:

Opublikowano

Kaju pokaż co potrafisz ale w praktyce:P Ustawka na jakiegoś litra w sobotę bo w niedziele to zwłoki haha :P

Opublikowano
O dzizas... Powiekami tak jeżeli byśmy tam zrobili choć jedno auto to by była malina hehe zamiast tego że dwa galony napitka

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Pozdrowiona, :-P łańcuch przeżyje ale krańca nie bo jak pić z kagancem hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

oj nie pier**l, u mnie po 0,7 jeszcze daliśmy razem spasować błotnik w mojej b6 :grin: na 0,7 finki poszedł kubeczek zapojki, który zużył cwiara :grin: dopiero jak pojechał wbijam do garażu, pacze a tam cola :grin:

Ja myślałem i wnioskowałem z Waszych opisów, że możecie wypić a tu..... lipa :decayed: Te słoik .. zwijaj dupsko od tych moronów i dawaj na ojczyznę.

Opublikowano

Coś tam potrafi. Tydzień przed zlotem w Ostrowie tez libacja była u Kaja i 0,7 na baniak poszło i jeszcze chodziłem normalnie, nie tak jak wczoraj :polew::polew:

Opublikowano
Ty mało piłeś.. kieliszek na 3 razy... przykukali Cię .. :grin:

jak mi Ćwiara lał do połowy kubka to na raz jakbym tankował to bym zszedł od razu a tak to przynajmniej jeszcze byłem w stanie podpowiadać kobiecie żeby kierunki wrzucała jak pas zmienia :) bo jak sie ona skoncentruje na wbiciu odpowiedniego biegu po sprzęgle to już reszta dla niej nie ważna :D:grin:

Ćwiara a Ty masz ten sam modułek co podesłałeś tera ?

Opublikowano
Kaju pokaż co potrafisz ale w praktyce

cwiara i chłopaki, co byli na OEMie wiedzą, ale skoro rzucasz wyzwanie, to...

:decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

jak mi Ćwiara lał do połowy kubka

to do mnie nawet nie przyjeżdżaj, skoro narzekasz na takie ilości :grin:

Opublikowano

i wczoraj jak hornet do maca szedł :polew::polew::polew::polew:

Wez dwie - YouTube

Opublikowano
i wczoraj jak hornet do maca szedł :polew::polew::polew::polew:

Wez dwie - YouTube

Tekst wczorajszego wieczoru :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.