Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cena ta sama ? czy za cały karton byłoby coś taniej ? bo zbieram chętnych tylko narazie to 20 szt by bylo tylko :eusathink:

Cena ta sama, i tak jest tanio :wink: Popytam u siebie, może kolejne 20 by się rozeszło :wink:

Napisz na pw cenę bo linko robię trza je wzmocnić :-D

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany ja z skypa odpadam dzisiaj całkiem - padam na ryj... branoc :hi:

Opublikowano
Mi w składziku mało co zostało, 2L - Finki vol40, 0,7 - Dębówki vol40, 0,5 - Śliwowicy vol70, 0,5 - Gruszkówki vol60, 0,5 - Spiro vol95 i u brata za miedzą mojego 5L - bibu vol+/- 60. Co ja z tym zrobię ....?

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Widzę że żadnych propozycji z waszej strony, chyba sam mordke zamocze :-):-D

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Bedziesz na spocie? :grin::grin:

Opublikowano

Grzesiu nie obiecuję. Na 90 oczek będę, ale jako driver.

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Trzeba się ustawić na jakieś dziabanie na spokojnie bo tak na spotach to zawsze ktoś pokrzywdzony...

Opublikowano
Grzesiu nie obiecuję. Na 90 oczek będę, ale jako driver.

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ----------

Trzeba się ustawić na jakieś dziabanie na spokojnie bo tak na spotach to zawsze ktoś pokrzywdzony...

opłatek u kaja - ale kierowców załatwcie :grin:

Opublikowano

Panie jak ja przyjadę na opłatek to zostanę do następnych świąt... Zastanów się bo wielkanoc daleko :P

Opublikowano

spoko, będzie mi miał kto mudżinować :grin:

Opublikowano

Osz Ty dziadu Ty :P W takim razie mudzina przywiozę ze sobą, hah a taki jestem :P

Opublikowano
Osz Ty dziadu Ty :P W takim razie mudzina przywiozę ze sobą, hah a taki jestem :P

to rozumiem że Kubica przywozi tym razem bimberek na spota ? :D:grin:

Opublikowano

Bimbo mogę przywieźć Maniuś xD, no problem. Ale mudzin stawia opór przy transporcie zwrotnym ;P Chyba że robimy spota spotów w sobotę :P

Opublikowano
Osz Ty dziadu Ty :P W takim razie mudzina przywiozę ze sobą, hah a taki jestem :P

to rozumiem że Kubica przywozi tym razem bimberek na spota ? :D:grin:

Koniec picia na spotach:grin::grin: Jak cos to jutro mozna cos ogarnąć:decayed:

Opublikowano
Bimbo mogę przywieźć Maniuś xD, no problem. Ale mudzin stawia opór przy transporcie zwrotnym ;P Chyba że robimy spota spotów w sobotę :P

no my sie regurarnie spotykamy jak cieplej jest na rozpoczęcie weekendu i w niedziele na spocie na podsumowanie :decayed:

Robimy robimy , co mamy nie robić , jutro jakąś pizze ogarniamy cycuś takiego :)

Hornet a może odwiedzimy Weronke ? co tam słychać na Ranczu ? trzeba to przecie komisyjnie klubowo oblać większo ekipo :D

Opublikowano

Ja bym jutro podziabał z wielką chęcią bo cały tydz celibat. Ale jutro mam od choja roboty ;/ i jeszcze transport w robocie mi się zwalił na głowę. I w międzyczasie o 14 lecę do Wojtasa na pomiarek.

Opublikowano

Hornet a może odwiedzimy Weronke ? co tam słychać na Ranczu ? trzeba to przecie komisyjnie klubowo oblać większo ekipo :D

Ty masz tam zakaz wjazdu... :grin:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

Osz Ty dziadu Ty :P W takim razie mudzina przywiozę ze sobą, hah a taki jestem :P

to rozumiem że Kubica przywozi tym razem bimberek na spota ? :D:grin:

Koniec picia na spotach:grin::grin: Jak cos to jutro mozna cos ogarnąć:decayed:

Weź dwie... na moją odpowiedzialność :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gdy już myślałem że Reprezentacja Polski osiągnęła dno...Adam Nawałka wziął łopatę i zaczął kopać głębiej...

Opublikowano
Gdy już myślałem że Reprezentacja Polski osiągnęła dno...Adam Nawałka wziął łopatę i zaczął kopać głębiej...

To jeszcze mamy reprezentację w piłkę nożną ???

Opublikowano

a na c**j wy to ogladacie skoro wiadomo co z tego wyjdzie? :grin;

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

Ja tam tych gamoni nie oglądam bo nie ma czego .

Opublikowano

Panowie walczymy coś dzisiaj?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gdy już myślałem że Reprezentacja Polski osiągnęła dno...Adam Nawałka wziął łopatę i zaczął kopać głębiej...

To jeszcze mamy reprezentację w piłkę nożną ???

coś tam Fornalik próbował ulepić... powystawiał zawodników z mniej znanych klubów (wks szmacianka Świętochłowice, RTS pogoń po wsi itp) ale chłopy jak zobaczyli boisko to się osrali. Takiego kabaretu to nawet Bałtroczyk nie prowadził :facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.