Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A niech sobie szarpie... ;>

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Przyszła dokładka S4 Hihi xD:hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Co tam , jak tam pany ? :hi:

Wysłane z mojego telewizora

Mam kabel jak cos :wink:

Siema degustatorzy mocnego alkoholu :grin: i Ci niepijacy.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Szarpać to będzie Tobą w niedzielę... coś czuję, że korozja Cię dopadnie.

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

five o'clock-u zapodaj coś nowego bo to starocie :decayed:

Opublikowano

Na mocnym sprzęgle nic nie szarpie, chyba, że ktoś nie potrafi jeździć :grin::grin:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy :decayed:

No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało.

Nic nie szarpie, tylko sprzęgła łapie od samego dołu i ciężko naprawdę zdławić silnik tak aby zgasł. Diesel wiele wybacza, jak chcesz możesz się przejechać moją furmaną i zobaczysz sobie jak to mniej więcej działa.

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

Nelson Ty masz założone jakieś mocnez z mocnym dociskiem? Ją właśnie zastanawiam się czy zakładać takie mocne czy standard tylko wzmocniony.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mam docisk do 500 nM od radzika. Przelatał już 80k i dopiero zaczął się ślizgać. Nawet mój dziadek taksiarz chwalił te sprzęgło :wink:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Złomek... potrzepałeś mięso ?

Poszła jak zła, a jaka zadowolona:decayed:

Opublikowano

Nelson, wpadniesz po ten zaworek? Bo kto wie, czy jutro nie pojadę już do domu :wink:

Opublikowano

Nelson sam docisk masz od radzika? Chyba + sprzęgło tak?

Napisz jak możesz mi na pw jakie koszta poniosłeś. Dawałeś mu swoje graty i przerabiał ?

Opublikowano

Uderz też na fb do CTR Tuning, może coś mają. Ja za całe sprzęgło (nowa tarcza nabita, nowy wzmocniony docisk, używany dwumas) dałem 1400 zł.

Opublikowano
Nelson sam docisk masz od radzika? Chyba + sprzęgło tak?

Napisz jak możesz mi na pw jakie koszta poniosłeś. Dawałeś mu swoje graty i przerabiał ?

Jak u mnie to było robione, wysyłałeś komplet sprzęgła do niego +1k złotych. Teraz za regenerację, zaśpiewał mi 400zł:wink: Ale to było 4 lata temu, więc wtedy tuning klekotów jeszcze raczkował:decayed:

Opublikowano

cwiara ja będę we wro kolo 19 :wink:

Opublikowano

Ok. Jak bedziesz to daj znac to podjade gdzies zebys nie musial szukac i bladzic.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

dzwoniłem do ECU, bo u nich zrobię wymianę, Daniel mi powiedział, że seryjne zdrowe sprzęgło wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...

Opublikowano

Tylko ciekawe ile wytrzyma...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

twierdzi, że 45tys da radę

Opublikowano

I znowu się zaczyna ta sama bajka :facepalm:

Opublikowano

nic się nie zaczyna, sprzęgło wreszcie wymieniam :wink:

Opublikowano

Ale wciąż nie słuchasz tego co Ci chłopaki mówią :whistling:

Opublikowano
twierdzi, że 45tys da radę

Uważasz, że to dużo? :grin:

Opublikowano
  • Autor

Cwiara jestes aktywny telefonicznie?

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Tak siedzi obok :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.