Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A ja sie pochwale ;)

Doszły nowe butki dla mojej strzały:

zdj_cie_1.jpg

zdj_cie_2.jpg

Lekko zmęczone, ale idą do malowania na wiosne i będą jak nowiuśkie :banan:

Przyłożyłem do auta wygladają :slina: bedzie moc!!

Opublikowano
Ale wciąż nie słuchasz tego co Ci chłopaki mówią :whistling:

słucham, przecież nie napisałem, że tego sprzęgła nie wzmocnię, po prostu zbieram opinie z różnych źródeł i na końcu sam to sobie przekalkuluję

Uważasz, że to dużo? :grin:

jeżdżę ok. 10tys rocznie, więc jak dla mnie to jest ok

Opublikowano
A ja sie pochwale ;)

Doszły nowe butki dla mojej strzały:

http://s24.postimg.org/i0oi6hlkh/zdj_cie_1.jpg

http://s24.postimg.org/4v900drox/zdj_cie_2.jpg

Lekko zmęczone, ale idą do malowania na wiosne i będą jak nowiuśkie :banan:

Przyłożyłem do auta wygladają :slina: bedzie moc!!

jest i moja flaszka :kox:

Opublikowano
A ja sie pochwale ;)

Doszły nowe butki dla mojej strzały:

http://s24.postimg.org/i0oi6hlkh/zdj_cie_1.jpg

http://s24.postimg.org/4v900drox/zdj_cie_2.jpg

Lekko zmęczone, ale idą do malowania na wiosne i będą jak nowiuśkie :banan:

Przyłożyłem do auta wygladają :slina: bedzie moc!!

jest i moja flaszka :kox:

Jest i ona

Sent from kiełbasa

Opublikowano

wypijemy na opłatku :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

No i c**j cały przód skasowany...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
No i c**j cały przód skasowany...

Wysłane z monopola 24/7

Coś wykręcił? :facepalm:

Opublikowano
No i c**j cały przód skasowany...

Wysłane z monopola 24/7

w ryja dostałeś, czy dziwkowóz rozdupcyłeś? :facepalm:

Opublikowano

Mini spot zaliczony :decayed: Szczurek poradziłes sobie?

Opublikowano
No i c**j cały przód skasowany...

Wysłane z monopola 24/7

w ryja dostałeś, czy dziwkowóz rozdupcyłeś? :facepalm:

:shock3::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

btw Pany, krótka piłka... warto u nas szukać 2.7bit czy od razu walić na zachód? :eusathink:

Opublikowano
No i c**j cały przód skasowany...

Wysłane z monopola 24/7

w ryja dostałeś, czy dziwkowóz rozdupcyłeś? :facepalm:

:shock3::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

btw Pany, krótka piłka... warto u nas szukać 2.7bit czy od razu walić na zachód? :eusathink:

za zdrowego bita i tutaj i tutaj musisz wykartkować :whistling:

Opublikowano

W PL to 90% to pewnie trefne-zrobione pod klienta, zachód pewniejsze (choć nie zawsze) ale i koszta podobne wyjdą. Szukanie dobrej e'Sy to dobre pół roku czekania i szukania. Takie moje zdanie.

Nelson co żeś tam nabroił???

Opublikowano

za zdrowego bita i tutaj i tutaj musisz wykartkować :whistling:

Tyle to wiem :wink: Nie o oszczędności chodzi, a o stan, bo przeglądając allegro to... :facepalm: nie chciałbym nawet oglądać 99% tych wozideł :thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Szukanie dobrej e'Sy to dobre pół roku czekania i szukania. Takie moje zdanie.

Nie pali się nigdzie, mam czym jeździć :whistling::naughty:

Opublikowano

To bierz :P

UNIKAT - AUDI RS4 B5 2,7 Sedan/Saloon PL - Wroclaw (3606172040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Kutwa, patrzę na to autko i gdybym nie nabył B7 o pomyślał bym o tym pocisku xD

Opublikowano

Grzegorz :hi:

Opublikowano
:drinks:
Opublikowano

Karol, Grzesiu szykować mordki na sobotę :P

Opublikowano
Karol, Grzesiu szykować mordki na sobotę :P

Aż sie boje :grin::grin:

Opublikowano

Złomek byłem na siatkówce i nie słyszałem telefonu :( co się dzieje .. dzwonię i poczta się włącza:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.