Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7. Pijemy :grin:

A ten dalej przy swoim :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o sobocie mówiłem :decayed:

Opublikowano
o sobocie mówiłem :decayed:

Ten dzień nie będzie istniał w moim życiorysie...

Opublikowano

Tjunjing odpierdalacie już nawet na forum a jeszcze nawet zapachu soboty nie czuć :P

Opublikowano
Tjunjing odpierdalacie już nawet na forum a jeszcze nawet zapachu soboty nie czuć :P

My już czujemy :grin:

Opublikowano

bimberos jest. odkręcam nakrętke, wącham i czuje sobote :polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
Mini spot zaliczony :decayed: Szczurek poradziłes sobie?

Wychodzi ze komfort uwalony. Wszystko sie łączy oprócz niego. Próbowałem kodowac ze stacji i niby przyjmuje nastawy i potwierdza ale nie dalej reaguje. Jutro ciag dalszy. Moja na warsztacie to zajmę sie inna zabawką.

Nadane z nory szczura

To jak coś to mozemy vasa podłączyć moze cos wiecej powie. :wink:

Jak moja jutro wyjedzie z warsztatu to bede dzwonił. Narazie upajam sie tym pier**lonym gokartem :-)

Nadane z nory szczura

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

Mini spot zaliczony :decayed: Szczurek poradziłes sobie?

Wychodzi ze komfort uwalony. Wszystko sie łączy oprócz niego. Próbowałem kodowac ze stacji i niby przyjmuje nastawy i potwierdza ale nie dalej reaguje. Jutro ciag dalszy. Moja na warsztacie to zajmę sie inna zabawką.

Nadane z nory szczura

co tam masz?

Jebizke w tedei

Nadane z nory szczura

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 23:49 ----------

Najwidoczniej Bóg jednak chciał, żebym kupił tego rsa:decayed:

Ej pan masz ese kupic a eresa to my szpachlom zrobim :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Masz o ręki :P

allegro.pl/show_item.php?item=3606172040

Opublikowano
Masz o ręki :P

allegro.pl/show_item.php?item=3606172040

Ta to miała gorszego dzwona od mojej, więc przekoszona fchooj:decayed:

Opublikowano
To bierz :P

UNIKAT - AUDI RS4 B5 2,7 Sedan/Saloon PL - Wroclaw (3606172040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Kutwa, patrzę na to autko i gdybym nie nabył B7 o pomyślał bym o tym pocisku xD

Kubica , znamy to auto ze spotów :) przyjeżdżał czasem

Opublikowano

Tosz to nosb śmiecia wypuścił??? Heh myślałem że ma renome a ma ...

Damian jak się czujesz? Pw odczytałeś?

Opublikowano
  • Autor
Masz o ręki :P

allegro.pl/show_item.php?item=3606172040

Ta to miała gorszego dzwona od mojej, więc przekoszona fchooj:decayed:

Lekko tam klepnietą. Tyle ze ladniejsza byla wczesniej czarna

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Masz o ręki :P

allegro.pl/show_item.php?item=3606172040

Ta to miała gorszego dzwona od mojej, więc przekoszona fchooj:decayed:

Lekko tam klepnietą. Tyle ze ladniejsza byla wczesniej czarna

Nadane z nory szczura

Sam widziałem na własne oczy jak wy***rdolił to wiem, w dupe też dostała później:wink:

Opublikowano

Jebizke w tedei

boże mój miły nie pozwól mi przeczeeeeźwieeeeeeeeć!

Opublikowano

Nelson żyjesz????

Opublikowano

Ja żyję, tylko być może za bardzo emocjonalnie podchodzę do samochodu. Struty chodzę jak k**wa po czereśniach:kwasny:

Opublikowano

Autem się nie przejmuj....

Coś widzę, że macie odmienne zdanie co do wypadkowości auta :polew: Jeden mówi, że lekko a drugi że nie :grin:

Opublikowano

No nie dziwie sie. Teraz to tylko sie cieszyc ze Ty caly jestes :wink:

Siema panowie. :hi:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

Andrzeju wyklepiemy :D

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.