Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cwiara , nie dowiaduj się już o piaskowanie temat zakończony . Piaskowanko będzie za frikko :decayed::banan:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To taniej sie nie da :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

ja juz na kolacji.......

Opublikowano
ja juz na kolacji.......

To smacznego ;) a kiedy oblewamy robotę ? ;D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
ja juz na kolacji.......

nie zapomnij zostać na śniadaniu... :brzydkibanan:

Opublikowano
  • Autor
ja juz na kolacji.......

Masz nową robote?

Nadane z nory szczura

Opublikowano
ja juz na kolacji.......

Co Kurczak przyrządził dobrego ?

Opublikowano
  • Autor

Pieczoną astre :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
ja juz na kolacji.......

To smacznego ;) a kiedy oblewamy robotę ? ;D

Zagrane na Fortepianie

Czekam jeszcze na odpowiedź :whistling:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ja juz na kolacji.......

Masz nową robote?

Nadane z nory szczura

Składam wszystko do kupy ...

---------- Post dopisany at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ja juz na kolacji.......

Co Kurczak przyrządził dobrego ?

To nie qrczak...

---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Złomek masz -

VW PASSAT SPORTLINE 2.0 tdi/170KM DSG (3714880785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Siemano all

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

Za taki sos to kupił bym coś lepszego...

Opublikowano

:hi:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Siemano all

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

Za taki sos to kupił bym coś lepszego...

Siema.

Zapomniałem, że ona miała z Vatem w cenie:decayed:

Opublikowano

Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

Opublikowano
Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

zdjęcia ładne ?

Opublikowano
Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

I przebieg cofany:decayed: Nie chcę takiej dużej lochy jaką jest A6, w czarnej zawsze woziłem powietrze albo szynki na siedzeniu pasażera. Chciałbym TT, ale te silniki 2.0 TFSI to tragedia. 3.2 fajny, ale mało rozwojowy. Za diesla znowu trzeba ładny hajz wyłożyć. Na A5 znowu mnie nie stać w tej chwili. Pozostaje jedynie Golf, Clio RS lub B7 3.0 Tdi, aczkolwiek buda B7 jakoś do mnie nie przemawia. Chyba, że w s pakiecie:wink: B8 w tej chwili również za drogie, aby nie kupić zajechanego szmelcu:kwasny:

Opublikowano

Jak bierzesz TT to wez dwie :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Na moją odpowiedzialność :):D a nie chcesz kupić b5 RS ?

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano

ja pier**le jak ty marudzisz - kup sobie rower i w c**ju miej, zobacz jaka oszczednosc paliwa, siana w zakupie, serwisowaniu, ubezpieczenia nie płacisz, a jaka fura rozwojowa dla twojego kutasa - bułgarki bedo zachwycone!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

I przebieg cofany:decayed: Nie chcę takiej dużej lochy jaką jest A6, w czarnej zawsze woziłem powietrze albo szynki na siedzeniu pasażera. Chciałbym TT, ale te silniki 2.0 TFSI to tragedia. 3.2 fajny, ale mało rozwojowy. Za diesla znowu trzeba ładny hajz wyłożyć. Na A5 znowu mnie nie stać w tej chwili. Pozostaje jedynie Golf, Clio RS lub B7 3.0 Tdi, aczkolwiek buda B7 jakoś do mnie nie przemawia. Chyba, że w s pakiecie:wink: B8 w tej chwili również za drogie, aby nie kupić zajechanego szmelcu:kwasny:

Nie dziczej :P Kup S4 B6 zapierdol za 10 koła kompresor i będziesz miał jedyne auto w PL ( takie mam wrażenie) a z 300 km zrobi Ci się z 500.S4 kupisz za 40 + 10+ 10 za 60 kaflonów bedziesz miał wsio co chcesz. No chyba że buda znowu nie odpowiada...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.