Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no to taka sytuacja

MTN Kielce w TVN FAKTY ( nielegalne wyścigi ) - YouTube

to jest dopiero qfa złomek :) "a gdzie świtała ? - NIE MA " :grin:

Nie było już jak kupiłem :facepalm::grin: , wystawie panu pokwitowanie i z tym pan zezłomuje auto :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no to taka sytuacja

MTN Kielce w TVN FAKTY ( nielegalne wyścigi ) - YouTube

to jest dopiero qfa złomek :) "a gdzie świtała ? - NIE MA " :grin:

Co za j**ana propaganda, tory pozamykali. To gdzie te chłopaki mają się ścigać? Temat poruszany u Szymka w topicu. Szkoda gadać...

Opublikowano
no to taka sytuacja

MTN Kielce w TVN FAKTY ( nielegalne wyścigi ) - YouTube

to jest dopiero qfa złomek :) "a gdzie świtała ? - NIE MA " :grin:

Co za j**ana propaganda, tory pozamykali. To gdzie te chłopaki mają się ścigać? Temat poruszany u Szymka w topicu. Szkoda gadać...

Wszędzie szukają pieniędzy :facepalm:

Opublikowano

Life is brutal, Nelson kup CC Sporting 1.1 Fire bedzie malina ;P A tak serio to nikt Ci dobrze nie podpowie co masz kupić bo Ty najlepiej wiesz czego oczekujesz od auta ;)

Opublikowano
Life is brutal, Nelson kup CC Sporting 1.1 Fire bedzie malina ;P A tak serio to nikt Ci dobrze nie podpowie co masz kupić bo Ty najlepiej wiesz czego oczekujesz od auta ;)

Ma być nietuzinkowe, małe i zwinne. Dać się zagazować lub pić zupkę. W miarę świeże:wink:

Opublikowano

Małe - sejczento

Nietuzinkowe - sporting 1,1 fire

zwinne - sejczento sporting1,1 fire

I tak da się zagazować :P

Opublikowano
Małe - sejczento

Nietuzinkowe - sporting 1,1 fire

zwinne - sejczento sporting1,1 fire

I tak da się zagazować :P

Mój sąsiad z wawy miał takie.... z małym plusem.... uturbił to :decayed: Jak to szło jak szalone

Opublikowano

Hehe :P A tak poważnie tak zalukałem na alle ...

Audi A4 32500.00 PLN. Nysa - otoMoto.pl

nie wiem jak z wami i kolorami ale auto przyzwoite.

Opublikowano
Hehe :P A tak poważnie tak zalukałem na alle ...

Audi A4 32500.00 PLN. Nysa - otoMoto.pl

nie wiem jak z wami i kolorami ale auto przyzwoite.

Wpertala olej jak zły:wink:

Opublikowano
Hehe :P A tak poważnie tak zalukałem na alle ...

Audi A4 32500.00 PLN. Nysa - otoMoto.pl

nie wiem jak z wami i kolorami ale auto przyzwoite.

Wpertala olej jak zły:wink:

Bez przesady :decayed: Mam kumpla co ma 2.0 TFSI w Golfie V GTI i upala go cały czas (podkreślam, cały czas). Od wymiany do wymiany dolewa max litr. :wink: Tylko, że to auto jest pałowane naprawdę cały czas, ogień na każdym biegu i prędkości po 240+ :kox:

Opublikowano
I sniegu tez nie wdze u siebie na wichurze. A chetnie bym cos polatał

U mnie śnieg ostro naperdala od 7 rano :whistling:

A Ja dzisiaj na ostrym dyżurze wylądowałem z wiórami w oku :doh::facepalm:

Opublikowano
Hehe :P A tak poważnie tak zalukałem na alle ...

Audi A4 32500.00 PLN. Nysa - otoMoto.pl

nie wiem jak z wami i kolorami ale auto przyzwoite.

Jaki wyśmienity przebieg ma ;)

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

To evo jest po dzwonie :kwasny: w tych pieniądzach nie łudź się na dobre evo ... a to auto skarbonka więc na zrobienie go nie drutem trzeba więcej wydać.

Opublikowano
  • Autor

Znajomy ma do pchniecia evo robione dla siebie. Blacha i silnik robione w zeszlym roku full profi jakby ktos szukal

Opublikowano
Znajomy ma do pchniecia evo robione dla siebie. Blacha i silnik robione w zeszlym roku full profi jakby ktos szukal

Nelson weźmie ;) chyba że Hornet go wyprzedzi :D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
Znajomy ma do pchniecia evo robione dla siebie. Blacha i silnik robione w zeszlym roku full profi jakby ktos szukal

Masz jakiś link do projektu?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

Skoncze pracę to do niego zadzwonię i podeslę ci na pw

Opublikowano
Znajomy ma do pchniecia evo robione dla siebie. Blacha i silnik robione w zeszlym roku full profi jakby ktos szukal

Nelson weźmie ;) chyba że Hornet go wyprzedzi :D

Zagrane na Fortepianie

Ja po kimś robionego nie chcę....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.