Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja w sobotę jestem w teatrze ... i nie wiem do której trwa spektakl... więc jak coś ma się kroić to jakoś dotrę ale później.

Jeżeli podają tam alkoholu to my też idziemy hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taa. To w tym teatrze niezly cyrk by byl :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Ja w sobotę jestem w teatrze ... i nie wiem do której trwa spektakl... więc jak coś ma się kroić to jakoś dotrę ale później.

Jeżeli podają tam alkoholu to my też idziemy hehe

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Niestety nie podają :kwasny:

Opublikowano

Spoko weźmiemy ze sobą haha

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dwie oczywiscie :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Dwie oczywiscie :polew:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

:polew::polew::polew:

Opublikowano
Ja w sobotę jestem w teatrze ... i nie wiem do której trwa spektakl... więc jak coś ma się kroić to jakoś dotrę ale później.

Się kjerwa teatrów zachciało gagatku:polew:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

Ćwiartek podklep mi z tą instrukcją na [email protected]:wink:

Opublikowano

O widzisz bym zapomnial :grin:

Juz szukam i wysylam.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Ja w sobotę jestem w teatrze ... i nie wiem do której trwa spektakl... więc jak coś ma się kroić to jakoś dotrę ale później.

Się kjerwa teatrów zachciało gagatku:polew:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

no taki teatr to ja rozumiem :D

Opublikowano

Poszło, ale bedziesz miał szukania w tym pdf-ie :decayed:

Opublikowano

Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Opublikowano

Przewody, one w oleju cały czas i izolacja parcieje. oglądnij je i przemierz miernikiem jeszcze przejścia. Podoginaj piny na kostkach jeszcze.

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Opublikowano

ja dzisiaj rowniez nie zwijam na baze. Auto zjechalo juz do garazu wiec rano nie bede musial skrobac. Wracam do zajec:banan:

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:

Opublikowano
ja dzisiaj rowniez nie zwijam na baze. Auto zjechalo juz do garazu wiec rano nie bede musial skrobac. Wracam do zajec:banan:

PW

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:

koniecznie. Napisze do Prezesa o to

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:

Ja proponuje na moderatora działu kosz :grin::grin:

Opublikowano
Dzięki ćwiartek:wink:

Co najczęściej siada w wiązce do pompowtrysków? Wyskoczyło mi zwarcie pierwszego wtrysku, jutro będę grzebał.

Nelson to jednak robimy fure ? :banan:

Jednak chopin musisz zostać modem w technicznym:grin:

Ja proponuje na moderatora działu kosz :grin::grin:

:polew:

Opublikowano
:grin::grin: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.