Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nelson dawaj foty albo przedluzacza nie zobaczysz więcej :D

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Szantażować to Ty możesz swoje dzieciaki, że lizaków nie dostaną :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Pan zazdroscisz widzę... ja tez :-)

Opublikowano
Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Pan zazdroscisz widzę... ja tez :-)

oj nie.... mało wiesz :decayed: mnie to "coś" nie ciągnie...

Opublikowano
  • Autor

Tak wiem Ty na ewke chorujesz :-) Pany potrzebuje dekle do polowki 2012 ori 15 cali bo wczoraj pod koroną ktos sprywatyzował znajomej. Ew cos w dobrym stanie i cenie... tym razem nawierce numery bo trytki przeciely kurwiesyny

Opublikowano
Tak wiem Ty na ewke chorujesz :-) Pany potrzebuje dekle do polowki 2012 ori 15 cali bo wczoraj pod koroną ktos sprywatyzował znajomej. Ew cos w dobrym stanie i cenie... tym razem nawierce numery bo trytki przeciely kurwiesyny

a ile to roboty :grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Pan zazdroscisz widzę... ja tez :-)

oj nie.... mało wiesz :decayed: mnie to "coś" nie ciągnie...

pamiętasz, jak brzęczałeś, że mnie wszędzie pełno i napierdalam posty? to zobacz sobie ile mi z battalionu odjęło na liczniku :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Obrzezali cie... a mnie i dudsa nelsona i spartana przy okazji :-)

Opublikowano

ale jak mówiłem, że b5b nabija posty aż miło, to było, że nie :whistling:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Tak wiem Ty na ewke chorujesz :-) Pany potrzebuje dekle do polowki 2012 ori 15 cali bo wczoraj pod koroną ktos sprywatyzował znajomej. Ew cos w dobrym stanie i cenie... tym razem nawierce numery bo trytki przeciely kurwiesyny

a ile to roboty :grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Pan zazdroscisz widzę... ja tez :-)

oj nie.... mało wiesz :decayed: mnie to "coś" nie ciągnie...

pamiętasz, jak brzęczałeś, że mnie wszędzie pełno i napierdalam posty? to zobacz sobie ile mi z battalionu odjęło na liczniku :whistling:

W końcu się zabrali za to wasze spamowanie :grin:

Opublikowano
Tak wiem Ty na ewke chorujesz :-) Pany potrzebuje dekle do polowki 2012 ori 15 cali bo wczoraj pod koroną ktos sprywatyzował znajomej. Ew cos w dobrym stanie i cenie... tym razem nawierce numery bo trytki przeciely kurwiesyny

a ile to roboty :grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Pan zazdroscisz widzę... ja tez :-)

oj nie.... mało wiesz :decayed: mnie to "coś" nie ciągnie...

pamiętasz, jak brzęczałeś, że mnie wszędzie pełno i napierdalam posty? to zobacz sobie ile mi z battalionu odjęło na liczniku :whistling:

W końcu się zabrali za to wasze spamowanie :grin:

Tobie tez troche uebalo :grin:

Siema

Opublikowano
Tak wiem Ty na ewke chorujesz :-) Pany potrzebuje dekle do polowki 2012 ori 15 cali bo wczoraj pod koroną ktos sprywatyzował znajomej. Ew cos w dobrym stanie i cenie... tym razem nawierce numery bo trytki przeciely kurwiesyny

a ile to roboty :grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Pan zazdroscisz widzę... ja tez :-)

oj nie.... mało wiesz :decayed: mnie to "coś" nie ciągnie...

pamiętasz, jak brzęczałeś, że mnie wszędzie pełno i napierdalam posty? to zobacz sobie ile mi z battalionu odjęło na liczniku :whistling:

W końcu się zabrali za to wasze spamowanie :grin:

Tobie tez troche uebalo :grin:

Siema

ta ale jakoś to różnicy nie robi :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a myślisz że mi to jakąś robi? :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

Ostatnio zaglądam tylko do tego wątku....

Opublikowano

Mam szkolenie z gazu do diesla. Ktos chetny? :grin: :grin:

Opublikowano
Mam szkolenie z gazu do diesla. Ktos chetny? :grin: :grin:

:polew::polew: jeszcze ze dwa lata i ludzie będą montowali jak poyebani zobaczysz

Opublikowano
  • Autor
Mam szkolenie z gazu do diesla. Ktos chetny? :grin: :grin:

Pierwsza chetna osoba otrzyma tytuł sknery roku :-)

Opublikowano

Drogo narazie bo 4,5k. Instalacja sie zwraca po 80tys. km

Jedyna zaleta to momentu przybywa i dynamika sie poprawia. Ale idz w uj :grin:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Mam szkolenie z gazu do diesla. Ktos chetny? :grin: :grin:

Pierwsza chetna osoba otrzyma tytuł sknery roku :-)

:polew: :polew:

Opublikowano
Drogo narazie bo 4,5k. Instalacja sie zwraca po 80tys. km

Jedyna zaleta to momentu przybywa i dynamika sie poprawia. Ale idz w uj :grin:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Mam szkolenie z gazu do diesla. Ktos chetny? :grin: :grin:

Pierwsza chetna osoba otrzyma tytuł sknery roku :-)

:polew: :polew:

W tirach już dawno to stosują. Jak walisz międzynarodówkę, to oczywiście się opłaca:wink:

Opublikowano

W ciezarowkach od 2009 juz testowali.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.