Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema CYCE !!!

Co sie z Toba dzieje? Weekend sie zaczal a Ty o kolegach zapomnial

Ja nie zapomniałem... nikt nic nie napisał.. telefon milczy .... żenada :decayed:

No ja Cię Przepraszam ale jak Ty już o materace zacząłeś pytać to nie wiadomo co to tam się znowu dzieje u Ciebie że nie możesz z Aga na jednym spać :D:D:D

Zagrane na Fortepianie

Jak co sie dzieje? Jeden juz rozyebali :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hallo :D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano

Ja pitole ale smutki ostatnio tu piszecie Miśki, trochę życia k**wa!!! Bo ocipiejecie z tymi materacami :P

Opublikowano
Ja pitole ale smutki ostatnio tu piszecie Miśki, trochę życia k**wa!!! Bo ocipiejecie z tymi materacami :P

O widze ze Kubica rzadziii :D

Opublikowano
Ja pitole ale smutki ostatnio tu piszecie Miśki, trochę życia k**wa!!! Bo ocipiejecie z tymi materacami :P

O widze ze Kubica rzadziii :D

Na spocie stanie do raportu :grin:

Opublikowano
Ja pitole ale smutki ostatnio tu piszecie Miśki, trochę życia k**wa!!! Bo ocipiejecie z tymi materacami :P

O widze ze Kubica rzadziii :D

Na spocie stanie do raportu :grin:

:polew:

Wysłane z mojego telewizora

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ----------

:hi:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Kto tam dzisiaj się melduje na spocie ?

Magnolię gramy jak zawsze ?

Opublikowano

:hi:

Być może zaszczycę Was swoją obecnością

Opublikowano

Ja mam mięso na warsztacie, więc mnie nie ma:wink:

Opublikowano
Opublikowano
Ja mam mięso na warsztacie, więc mnie nie ma:wink:

NO tak niedziela jest to trzeba schabowe tłuc :polew:

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Ja mam mięso na warsztacie, więc mnie nie ma:wink:

Znaczy się efekty "nowego" piczomagnesu są :grin:

Opublikowano
Jaram sie tym quattro. Robi robote na lodzie :D:D

tylko o hamowaniu nie zapomnij ;)... bo pod gorke na lodzie idzie super gorzej zjezdzac...

ale i tak na lodzie biegami przy Q lepiej sie hamuje jak hamulcami :grin:

po za tym gdzie wy tam we Wro gorki macie :whistling:

Może Wrocławiacy tak mówią na progi zwalniające?? ;)

Opublikowano

Mnie nie ma w gościach jestem

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano
Ja mam mięso na warsztacie, więc mnie nie ma:wink:

Znaczy się efekty "nowego" piczomagnesu są :grin:

to nie to Szymon, nasz cipek po prostu wziął prysznic :lol1:

Opublikowano

mnie standardowo nie ma :grin:

Opublikowano
mnie standardowo nie ma :grin:

ja standardowo - duchem... ale za dwa tygodnie dopierdolim :drunk::banan::banan2:

Opublikowano
  • Autor
Jaram sie tym quattro. Robi robote na lodzie :D:D

tylko o hamowaniu nie zapomnij ;)... bo pod gorke na lodzie idzie super gorzej zjezdzac...

ale i tak na lodzie biegami przy Q lepiej sie hamuje jak hamulcami :grin:

po za tym gdzie wy tam we Wro gorki macie :whistling:

Może Wrocławiacy tak mówią na progi zwalniające?? ;)

byłem w Wałbrzychu odebrać haracz z biedaszybów. :baseball::decayed:

Opublikowano
Ja mam mięso na warsztacie, więc mnie nie ma:wink:

Znaczy się efekty "nowego" piczomagnesu są :grin:

to nie to Szymon, nasz cipek po prostu wziął prysznic :lol1:

Ćwicz tą rękę, ćwicz na obczyźnie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.