Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Panowie rozpórka góra + doł do sprzedania, manetka tempomatu.

Wrzuc mi pw ile za rozpieraki.

Opublikowano

Gift od Hornetto

y5ajadyn.jpg

:banan:

Opublikowano

Funkiel nowki?

Opublikowano
Funkiel nowki?

nie śmigane :grin:

Opublikowano

Dbaj albo w ryj :grin:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Funkiel nowki?

si

Opublikowano

A jak. Toz nie bite jak moja tesciowa :grin:

---------- Post dopisany at 00:45 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

Spot udany. ... W oczekiwaniu na korozje :polew:

Opublikowano

mialo byc piwo...wyszlo jak zawsze :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dbaj albo w ryj :grin:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Funkiel nowki?

si

Wyglada jak ta z mojego bagariana :-)

Opublikowano

Dbaj albo w ryj :grin:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Funkiel nowki?

si

Wyglada jak ta z mojego bagariana :-)

Niestety ale Twoja mi się połamała :kwasny: Muszę jeszcze zamówić bo widzę mają branie.... teraz ja nie mam założonej ale to nic do nowego będzie już komplet. Starą z pierwszego rzutu mam do dziś i nic się z nią nie dzieje.... a te nowe jakieś łamliwe są :kwasny:

Opublikowano
Panowie rozpórka góra + doł do sprzedania, manetka tempomatu.

Wrzuc mi pw ile za rozpieraki.

Górna już sprzedana:wink:

Opublikowano
  • Autor

A dolna?

Opublikowano

Jest na aucie:wink:

Opublikowano
  • Autor

To urwiemy jak trzeba będzie

Opublikowano

Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko z silnika to rusze jak cos wiecej to wal do cwiary

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Jak cos to dzwon po 17 to ogarniemy temat.

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Jak cos to dzwon po 17 to ogarniemy temat.

Super

Dzwoniłem do Ciebie chwilę wcześniej.

Będę zatem dzwonił po 17.00

W jakim rejonie możemy się umówić jak coś ?

Pozdro

Opublikowano

cwiara, ogarniemy mój temat na weekend, czy wolisz po 17 w tygodniu?

Opublikowano
Siema

Panowie ,mam temat do ogarnięcia.

Potrzebuję gdzieś podlecieć dziś lub jutro do południa ,żeby skasować błędy w mojej B6

Zapłacę pieniędzmi lub wódką, jak kto woli :)

Z góry dzięki za info

Pozdro

Ty lepiej d*pę na spota przytargaj a nie ... kiedyś byłeś a teraz to wiesz ile masz nieobecności ? Widzę, że jak potrzeba błędy kasować to drogę znasz..... znasz zasadę...:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.