Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

rozjechało się wam forum ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam się rozjechałeś :grin:

Opublikowano

Trochę szpachli i się wyklepie...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

"gdzie ja tero taki błotnik dostane" :grin:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano

Panowie możecie polecić kogoś w Wro lub okolicach kto regeneruje pompowtryski do AWX?

Opublikowano
Panowie możecie polecić kogoś w Wro lub okolicach kto regeneruje pompowtryski do AWX?

Uderz do Cwiary

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

Witam, moze sie orientujecie, potrzebuję wysłać paczkę kurierem do UK gdzie najlepiej sie oplaca i najtaniej no i chodzi oto zeby wysłać a z tamtąd ma wrocic do PL inna paczka ... czy trzeba 2 razy kuriera zamawiac ?

Opublikowano
  • Autor

Jak polbusy jeszcze kursują to może w ten sposób. Kierowcy w łape i dane gościa z przystanku. Ja tak ojcu turbo wysyłałem jak awarię załapał.

Opublikowano
Witam, moze sie orientujecie, potrzebuję wysłać paczkę kurierem do UK gdzie najlepiej sie oplaca i najtaniej no i chodzi oto zeby wysłać a z tamtąd ma wrocic do PL inna paczka ... czy trzeba 2 razy kuriera zamawiac ?

dam Ci zaraz namiar do gościa który gania w systemie d2d, paczka z UK do PL £20 do 30kg niezależnie od gabarytu, więc w drugą mańke pewnoe tak samo, wyjazd z PL czwartek lub piątek, z UK w niedziele, w domu miałem we wtorek rano, ale jak się z nim ugadasz, to pewnie w nocy w poniedziałek się z nim ustawisz gdzieś na A4 na osobisty, bo on leci na podkarpacie. Kwestia pół gpdziny i rzucę PW.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano

I poszła bordo strzała :(

Łezka się w oku kręci

Opublikowano
I poszła bordo strzała :(

Łezka się w oku kręci

:shock3:

Opublikowano
  • Autor
I poszła bordo strzała :(

Łezka się w oku kręci

Zdrowa byla to za pierwszym strzalem musiała zejść. Zostala w klubie czy ktos inny zabral?

Opublikowano

Dobry Pany

Za około tydzień max 2 do sprzedaży będę miał listwy drzwiowe dolne A4 B7 igły i zderzak przód kpl z halo i spryskami. Jak ktoś by był chętny lub znał kogoś kto szuka pisać.

Pozdro.

Opublikowano
I poszła bordo strzała :(

Łezka się w oku kręci

Zdrowa byla to za pierwszym strzalem musiała zejść. Zostala w klubie czy ktos inny zabral?

Poszla do Gliwic do kolegi klubowicza..

Przyjechala 4 osobowa komisja sprawdzajaca :)

Opublikowano
I poszła bordo strzała :(

Łezka się w oku kręci

Zdrowa byla to za pierwszym strzalem musiała zejść. Zostala w klubie czy ktos inny zabral?

Poszla do Gliwic do kolegi klubowicza..

Przyjechala 4 osobowa komisja sprawdzajaca :)

więcej ich stara nie miała? :grin: pucuj wujek co następne :wink:

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia :)

Moze nysa 350 , moze beta 5, moze czyms zaskocze %)

Co się trafi w dobrym sianie

Opublikowano
Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia :)

Moze nysa 350 , moze beta 5, moze czyms zaskocze %)

Co się trafi w dobrym sianie

To sprzedałeś auto i nie masz nowego ? Ja tego nie mogę pojąć :co:. Tak bez auta....:decayed:

Opublikowano

Mam drugie auto i w sumie trzecie ale dzisiaj z roboty wracałem mpk %).

Przeżyłem :)

Opublikowano
  • Autor

to tak z naszego Wrocławskiego podwórka: :decayed:

dzisiaj z roboty wracałem mpk %).

Przeżyłem :)

Ja to się zawsze boję że te przegubowe gryzą... :whistling:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

wygląda że szykuje nam się małe lost connection: :shock3:

I tu nasuwa sie pytanie

Jak dluga bedzie ta przerwa?:kox:

Maksymalnie 2 miesiące. Na ten czas odpalę Wam chat :grin:

Opublikowano

2 miesiące :shock3::doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.