Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zawsze można stworzyć grupę na FB i tam poruszać ciężkie tematy % :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie mam fb...

Opublikowano
Nie mam fb...

Ty na prawdę nie istniejesz :shock3:

:decayed:

Opublikowano

Kierwa ja też nie żyję :whistling::shock3:

Opublikowano
  • Autor
<radzik> jak wróciłem do domu to nie miałem gdzie zaparkować

na szczęście akurat wyjechała pani złotym matizem i zwolniły się trzy miejsca

:decayed:

Opublikowano
Zawsze można stworzyć grupę na FB i tam poruszać ciężkie tematy % :decayed:

Jak cos to zapraszam na locapa. Mamy juz mala wroclawska grupe :D

Opublikowano

taka sytuacja jest, że się zakochałem :D

o0w8.jpg

Opublikowano

Pany a ktoś moze rozkminia temat ,,regenerowanych dwumasów,,????

Opublikowano
  • Autor

znam takiego jednego co zaspawał bo miał wychylenia na sprężynkach :whistling::polew: taka regeneracja :decayed:

Opublikowano

Kutwa serio mówię...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Koledzy,

Sorry za offtop.

Planuję zakup A4 we Wrocławiu, możecie polecić jakiś warsztat/serwis/diagnostę gdzie mogę sprawdzić autko?

pzdr

Opublikowano
Witam Koledzy,

Sorry za offtop.

Planuję zakup A4 we Wrocławiu, możecie polecić jakiś warsztat/serwis/diagnostę gdzie mogę sprawdzić autko?

pzdr

Jeśli ma być to drogi zakup to polecam ASO, ale nie AUDI bo tam zapłacisz 800 zł, a ASO skody na horbaczewskiego zapłacisz tam 300 zł.

Opublikowano
Kutwa serio mówię...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Kubica jak chcesz później latać po warsztatach i wydać hajzu x2 proszę bardzo:wink: To jak rzeźbienie w gównie, rób na jednomasie i będziesz miał z głowy:wink:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Chcieliście zobaczyć mój nowy bolid, więc proszę bardzo:decayed: Cieszcie swe oczęta i napawajcie się:decayed:

Specyfikacja:

- silnik 0,7 L

- 4 biegi

- prędkość maksymalna jaką osiągnąłem dotychczas to 90km/h

- przyspieszenie do 0-100 nieznane:grin:

- spalanie za 50zł robię 150 km:wink:

IMAG0181.jpg

Opublikowano
Kutwa serio mówię...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Kubica jak chcesz później latać po warsztatach i wydać hajzu x2 proszę bardzo:wink: To jak rzeźbienie w gównie, rób na jednomasie i będziesz miał z głowy:wink:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Chcieliście zobaczyć mój nowy bolid, więc proszę bardzo:decayed: Cieszcie swe oczęta i napawajcie się:decayed:

Specyfikacja:

- silnik 0,7 L

- 4 biegi

- prędkość maksymalna jaką osiągnąłem dotychczas to 90km/h

- przyspieszenie do 0-100 nieznane:grin:

- spalanie za 50zł robię 150 km:wink:

http://s17.postimg.org/n2x3yx6e3/IMAG0181.jpg

Jest moc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Robi robote. Na przyszly sezon mozesz startowac w drag race :-)

Opublikowano

:hi:i weekend zaczęty :banan:

Opublikowano
Kutwa serio mówię...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Kubica jak chcesz później latać po warsztatach i wydać hajzu x2 proszę bardzo:wink: To jak rzeźbienie w gównie, rób na jednomasie i będziesz miał z głowy:wink:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Chcieliście zobaczyć mój nowy bolid, więc proszę bardzo:decayed: Cieszcie swe oczęta i napawajcie się:decayed:

Specyfikacja:

- silnik 0,7 L

- 4 biegi

- prędkość maksymalna jaką osiągnąłem dotychczas to 90km/h

- przyspieszenie do 0-100 nieznane:grin:

- spalanie za 50zł robię 150 km:wink:

http://s17.postimg.org/n2x3yx6e3/IMAG0181.jpg

Jest moc :decayed:

30km 47 Nm, muszę zmienić sprzęgło na Radzika. Bo nie jest w stanie przenieść niutka:grin:

Opublikowano

To żeś doyebał :grin: ...ja tu już przewidywałem jakiegoś hot hatch'a...a tu taka bestja :shock3::decayed:

Opublikowano

Nelson a jest w holenderskim gazie ? :D

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
Kutwa serio mówię...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Kubica jak chcesz później latać po warsztatach i wydać hajzu x2 proszę bardzo:wink: To jak rzeźbienie w gównie, rób na jednomasie i będziesz miał z głowy:wink:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ----------

Chcieliście zobaczyć mój nowy bolid, więc proszę bardzo:decayed: Cieszcie swe oczęta i napawajcie się:decayed:

Specyfikacja:

- silnik 0,7 L

- 4 biegi

- prędkość maksymalna jaką osiągnąłem dotychczas to 90km/h

- przyspieszenie do 0-100 nieznane:grin:

- spalanie za 50zł robię 150 km:wink:

http://s17.postimg.org/n2x3yx6e3/IMAG0181.jpg

Ale tuningowa wycieraczka z przodu jest :naughty::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.