Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Swieta ida panie :-) takie tematy to w innym okresie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qrczak ja juz kupiłem ledy na allegro takze ja odpadam.

Opublikowano
  • Autor

Co za ledy?

Opublikowano

Emil jak tam mój przedłużacz?:bicz:

Opublikowano

W listopadzie smerfy złapały po raz 3 sąsiada teściowej i za 3 razem pobił swój ostatni rekord wynoszący 2,6 promila za kółkiem, teraz miał 4,0 promila...

Mam nadzieję że więcej prawka nie dostanie, co pewnie nie zatrzyma go przed jazdą...

Opublikowano

W listopadzie smerfy złapały po raz 3 sąsiada teściowej i za 3 razem pobił swój ostatni rekord wynoszący 2,6 promila za kółkiem, teraz miał 4,0 promila...

Mam nadzieję że więcej prawka nie dostanie, co pewnie nie zatrzyma go przed jazdą...

Jak dla mnie, to kwalifikuję się na wokandę:wink:

Opublikowano
  • Autor

A jak dla mnie na dwa ostrzegawcze magazynki oddane w tyl głowy

Opublikowano
Co za ledy?

OSRAM LEDRIVING COOL WHITE 6000K C5W NOWOŚĆ LED (3794876854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. nad tablice rejestracyjną

---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Emil jak tam mój przedłużacz?:bicz:

Dzisiaj potrzeba ? Zadzwonie na koma stykniemy się.

Opublikowano

Maciek pamiętasz sytuację u Marty w sklepie o której Ci opowiadałem niedawno?

W sobotę Ci gangsterzy podwórkowi pocieli się nawzajem (sąsiedzi) :facepalm: jeden drugiemu kose w rzebra wyebał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Maciek pamiętasz sytuację u Marty w sklepie o której Ci opowiadałem niedawno?

W sobotę Ci gangsterzy podwórkowi pocieli się nawzajem (sąsiedzi) :facepalm: jeden drugiemu kose w rzebra wyebał :facepalm:

Taka karma. Dobrze tak pajacom jeden do pierdla a drugi jest uspokojony na jakiś czas :-)

Opublikowano

No ten dziabnięty miał operacje 6h...uszkodzona wątroba i trzustka :whistling: ...a nożownik zwinięty, areszt bezwzględny do rozprawy. Prokurator mu szykuje usiłowanie zabójstwa :whistling: przybiją mu pięknie...

Opublikowano
No ten dziabnięty miał operacje 6h...uszkodzona wątroba i trzustka :whistling: ...a nożownik zwinięty, areszt bezwzględny do rozprawy. Prokurator mu szykuje usiłowanie zabójstwa :whistling: przybiją mu pięknie...

pietnastak.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

w sumie jak w papierach ma narobione, to mogą mu śmiał przybić 25 albo dożywocie, 15 ma nie wyjęte

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano

No papierków to czystych nie ma :whistling: ...miałem z tym gościem nie małe spięcie ale widać, że kosą macha tylko przed tymi "słabszymi" psychicznie :whistling:

Opublikowano

no to już po chłopie

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
no to już po chłopie

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

I chwała Bogu...

Opublikowano

Pany kierwa na pewno wiecie. Gdzie pomaluje zaciski we wrocku ?

Opublikowano
Pany kierwa na pewno wiecie. Gdzie pomaluje zaciski we wrocku ?

Sam jestem ciekaw, daj znać jak coś będziesz wiedział.

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Na allegro zestaw do samodzielnego malowania zacisków za około 100 z Mitipu. Moze sam to załatwisz Emil? Ja chyba kupię 1 zestaw od ziomka z Wro i jak znajdę chwilę to sobie ogarnę temat sam ;)

Opublikowano

Ale to traca Maćkiem. Musiałbym wypiaskowac je najpierw, bo to jest podstawą trzymania się farby.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.