Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A witam wszystkich

I dzięki za życzonka, przyda się wsparcie dla nerek i wątroby :P

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
sluchajcie, rozmawialem ze znajomy co ma knajpe w sky tower. Jest mozliwosc zrobienia u niego klubowego oplatka. Czekam na informacje odnosnie cen. Ma byc jedzenie i po 1l wody na glowe. Jak tylko dostane to wkleje. Moze ten oplatek zrobimy w piatek ? Jak sie na to zapatrujecie ?

Robimy liste poniewaz trzeba dac znac ile bedzie osob.

1. Hornet + 1

TO był mój pomysł :decayed::decayed::decayed:

więc ja napewno jestem :)

Opublikowano
sluchajcie, rozmawialem ze znajomy co ma knajpe w sky tower. Jest mozliwosc zrobienia u niego klubowego oplatka. Czekam na informacje odnosnie cen. Ma byc jedzenie i po 1l wody na glowe. Jak tylko dostane to wkleje. Moze ten oplatek zrobimy w piatek ? Jak sie na to zapatrujecie ?

Robimy liste poniewaz trzeba dac znac ile bedzie osob.

1. Hornet + 1

TO był mój pomysł :decayed::decayed::decayed:

więc ja napewno jestem :)

po chinsku napisalem ? Dopisywac sie do listy

Opublikowano

Wszystko zalezy od kosztow.

Opublikowano
Wszystko zalezy od kosztow.

spokojnie czekam na maila. Za chwle wchodze na spotkanie. Jestem w Krakowie. Moze jak wyjde to juz bede mial.

Opublikowano

To czekamy.

Opublikowano

Wszystkiego dobrego Kubica :thumbup:

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ----------

Mam jedno miejsce wolne na Hobbit 2 w piątek 27 grudnia w magnolii na 21:30. pw albo kom. na tzw kanapach.:grin:

Opublikowano
To czekamy.

wstepnie dostalem info iz 100zl od glowy i w tym kitr wodki na glowe i jakies cieple jedzenie. Czekam na maila co ma byc do jedzenia.

Opublikowano
To czekamy.

wstepnie dostalem info iz 100zl od glowy i w tym kitr wodki na glowe i jakies cieple jedzenie. Czekam na maila co ma byc do jedzenia.

Hornet to zdecydowanie za dużo :kwasny: ja np nie chce 1l wódki na łeb i z tego so piszemy na whatsapie nie wszystkich na to stać szczególnie przed świętami.

do 50zł max a jak nie to rezerwujemy dobrą pizze - miejscówe itam sie zorganizuje.

Opublikowano

na c**j cudujecie jak z kawalerskim albo komunią to nie wiem.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
To czekamy.

wstepnie dostalem info iz 100zl od glowy i w tym kitr wodki na glowe i jakies cieple jedzenie. Czekam na maila co ma byc do jedzenia.

Hornet to zdecydowanie za dużo :kwasny: ja np nie chce 1l wódki na łeb i z tego so piszemy na whatsapie nie wszystkich na to stać szczególnie przed świętami.

do 50zł max a jak nie to rezerwujemy dobrą pizze - miejscówe itam sie zorganizuje.

odwolalem juz wiec nie ma problemu.

Opublikowano

zarezerwujcie ta dobra pizze żeby tam było gdzie usiąść.

Opublikowano
zarezerwujcie ta dobra pizze żeby tam było gdzie usiąść.

a jak nie to robimy u mnie na salce na traugutta

Opublikowano

znajac zycie i tak nic z tego nie wyjdzie....

Opublikowano

W wątku o wigilii podałem propozycje. Czytać i pisać :wink:

Opublikowano

esyzydyb.jpg 27 browarów na 27 urodzin :-D

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tego no , zara jestem :grin:

Opublikowano

2epyjyhe.jpg 27 browarów i każdy inny hehe:-P

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
na c**j cudujecie jak z kawalerskim albo komunią to nie wiem.

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Skleić wary tam za miedzą :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.