Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nelson przestań wymyślać kup B5 w cabrio tak Ci się te auta podobają.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nelson przestań wymyślać kup B5 w cabrio tak Ci się te auta podobają.

:co:

Opublikowano
Nelson przestań wymyślać kup B5 w cabrio tak Ci się te auta podobają.

:co:

Nie widziałeś A4 B5 Cabrio z silnikiem 1.6 z 2014 roku ? :wink:

Opublikowano
Nelson przestań wymyślać kup B5 w cabrio tak Ci się te auta podobają.

:co:

Nie widziałeś A4 B5 Cabrio z silnikiem 1.6 z 2014 roku ? :wink:

Nie zajarzyłem :grin::thumbup1:

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Jak zwykle mnie nikt nie słucha... a wychodzi na moje ehhhhhh

Wujek... a WRX GD? :eusathink:

Kuzyn się rozgląda... Wiem, że skrzynia się potrafi sypnąć ale to nie problem dla niego.

Opublikowano

i sie zaczelo......

20131221239.jpg

Opublikowano

Sie dzieje...gura4egu.jpg

Opublikowano

Wigilia sie udała, pograli pospiewali i popili czyli bylo wszytko co trzeba ;)

A teraz trza bedzie ogarnąć burdel

A wszystkim ktorzy nie byli zycze Marry Christmas :)

;););)

Zagrane na Fortepianie :)

Opublikowano

Ale qr** korozja. Obudzilem sie w opakowaniu. A kto mnie ululal to nie pamietam. :grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Ja uwielbiam ją ona tu jest ... :D

Tylko ciekawe czy goldik żyje ? :)

Zagrane na Fortepianie :)

Opublikowano
Ale qr** korozja. Obudzilem sie w opakowaniu. A kto mnie ululal to nie pamietam. :grin:

Postawiłem pod drzwiami jak kurier paczkę :polew:

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Na 18 dzisiaj ?? Tylko jeszcze pytanie gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

Milenijny. Magnolia jest pełna.

Opublikowano
Milenijny. Magnolia jest pełna.

Jak zawsze jest pełna i miejsce jest.....

Złomek co się stało o 4:00 że dzwoniłeś ?

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
Milenijny. Magnolia jest pełna.

Jak zawsze jest pełna i miejsce jest.....

Złomek co się stało o 4:00 że dzwoniłeś ?

Do mnie tez :grin: Pewnie uchlal juz wszystkie mordy i nie mial z kim pic :grin:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Nie wiem jak to zrobilismy ale zostalo 3 x 0,7. Takze dzis milenijny godz 18. Powtorka z rozrywki. Bedzie wodka, bedo sledzie. Wszystko qr** bedzie :grin:

Opublikowano

O b e c n y

---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

;3968676Nie wiem jak to zrobilismy ale zostalo 3 x 0,7

one były nadprogramowe :decayed:

Opublikowano
Milenijny. Magnolia jest pełna.

Jak zawsze jest pełna i miejsce jest.....

Złomek co się stało o 4:00 że dzwoniłeś ?

Do mnie tez :grin: Pewnie uchlal juz wszystkie mordy i nie mial z kim pic :grin:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Nie wiem jak to zrobilismy ale zostalo 3 x 0,7. Takze dzis milenijny godz 18. Powtorka z rozrywki. Bedzie wodka, bedo sledzie. Wszystko qr** bedzie :grin:

Wszystkie ryje się uchlały i nie było z kim się najebać, a ja nienawidzę chodzić spać niedopity. k**wa co akcja wczoraj, ryczeliśmy pół nocy z tego. W klubie był Błaszczykowski, zjebałem go za coś czego nie zrobił i c**j:polew:

Opublikowano
Milenijny. Magnolia jest pełna.

Jak zawsze jest pełna i miejsce jest.....

Złomek co się stało o 4:00 że dzwoniłeś ?

Do mnie tez :grin: Pewnie uchlal juz wszystkie mordy i nie mial z kim pic :grin:

---------- Post dopisany at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Nie wiem jak to zrobilismy ale zostalo 3 x 0,7. Takze dzis milenijny godz 18. Powtorka z rozrywki. Bedzie wodka, bedo sledzie. Wszystko qr** bedzie :grin:

Wszystkie ryje się uchlały i nie było z kim się najebać, a ja nienawidzę chodzić spać niedopity. k**wa co akcja wczoraj, ryczeliśmy pół nocy z tego. W klubie był Błaszczykowski, zjebałem go za coś czego nie zrobił i c**j:polew:

Dziś masz okazje. 18 pod mostem :decayed:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

To kto dzis bedzie?

Opublikowano
  • Autor

ja chwilę po 18

Opublikowano

Narazie to nie wiadomo co i jak bo kierowcy ni ma. jak cos zmotamy to bedziemy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.