Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany mamy tu elektryka jakiegoś? :eusathink: W domu wymieniłem żarówki na ledy i Ja się ku!@a pytam... czemu one się żarzą przy wyłączonym świetle? :eusathink::facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany mamy tu elektryka jakiegoś? :eusathink: W domu wymieniłem żarówki na ledy i Ja się ku!@a pytam... czemu one się żarzą przy wyłączonym świetle? :eusathink::facepalm:

nie jestem elektryk ale miałem podobną sytuację z energooszczędnymi i popytałem tu i tam i się dowiedziałem że włączniki z dioda mogą powodować żarzenie się prąd który idzie na diodę jest na tyle duży że diodowe żarówki albo energooszczędne żarzy . Chyba że nie masz podświetlanych włączników to wtedy nie mam pojęcia co się dzieje :decayed:

Opublikowano

mam podświetlane :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

zaraz odłączę to podświetlanie... zobaczymy :decayed:

Opublikowano
mam podświetlane :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

zaraz odłączę to podświetlanie... zobaczymy :decayed:

podobno wystarczy wyjąć żaróweczkę z ramki .

Opublikowano

żarzy się :doh: fakt, że sporo mniej...ale jednak :wink:

Opublikowano
żarzy się :doh: fakt, że sporo mniej...ale jednak :wink:

to zapraszam po ramki bez podświetlania :naughty:

Opublikowano

Czekaj, czekaj :naughty: teść MacGyver już coś tam kręci :whistling::decayed:

Opublikowano
A mi silnik kleknal. Napierdala cos w motorze. Stoimy z hornetem jak te dwa kolowate :grin:

Kupiłbym czteropak i się porządnie zastanowił.

Opublikowano
A mi silnik kleknal. Napierdala cos w motorze. Stoimy z hornetem jak te dwa kolowate :grin:

Kupiłbym czteropak i się porządnie zastanowił.

Postalismy odpalilem i juz bylo ok. Pozniej to samo. Chyba rura od turbo pekla i jest nieszczelnosc. Jutro jade do siebie na warsztat i bede wiedzial. A z tym browarem to nie glupi pomysl :grin:

Opublikowano

Siema

Kurna, pozbyłem się dwóch fur i już prawie nie mam się czym przemieszczać.

Wystawiłem na Alle Toyote Corolle z 94 roku i nie zdążyłem wstać od kompa i się sprzedała :)

Dosłownie 1 minuta ...masakra

Kolesie przyjechali i czekali u mnie pod domem od 4 do 7 rano.

Pojedzie do Afryki :)

Niezły wkręt

Opublikowano

Do kumpla kiedyś przyjechali po auto z Mołdawii :shock3:

Ale pełna kulturka... podpisali umowę, postawili kilka flaszek, przenocowali w hotelu, a z rana zabrali auto i do domu :decayed:

Opublikowano

Ci co kupili, kupują kilka sztuk tygodniowo, praktycznie w ciemno.

Ma jechać i wyglądać w miarę.

Swoją drogą ciekawe po ile to pchają czarnym.

Opublikowano
  • Autor

za 3 razy tyle. 3 lata temu w tunezji za starą kanciastą corollę trzeba było dać 2500-3000$

Opublikowano
za 3 razy tyle. 3 lata temu w tunezji za starą kanciastą corollę trzeba było dać 2500-3000$

Warto się teraz zastanowić, dlaczego u Arabów lub w Afryce jeżdżą Toyoty, Hondy itp:whistling:

Opublikowano
za 3 razy tyle. 3 lata temu w tunezji za starą kanciastą corollę trzeba było dać 2500-3000$

Warto się teraz zastanowić, dlaczego u Arabów lub w Afryce jeżdżą Toyoty, Hondy itp:whistling:

dostają dofinansowanie za jeżdżenie c**jniami?

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Opublikowano
za 3 razy tyle. 3 lata temu w tunezji za starą kanciastą corollę trzeba było dać 2500-3000$

Warto się teraz zastanowić, dlaczego u Arabów lub w Afryce jeżdżą Toyoty, Hondy itp:whistling:

dostają dofinansowanie za jeżdżenie c**jniami?

także tego, juzd ajfołn waj topatok :hi:

Nie, po prostu taka Toyota na pustyni jest nie do zajebania. Prosta konstrukcja + jakość materiałów i wszystko jasne:wink: Wspomnicie moje słowa jak kupicie sobie coś po 2006 roku, księgowi z VW/Audi już się postarali aby serwis zarobił...

Opublikowano
Panowie najlepszego

:grin::polew:

:polew::polew::polew:

Wesołych wszystkim!!

Opublikowano

:hi:

Wsołych Panowie :friends:

Opublikowano

:hi:Wesołych Świąt koledzy i koleżanki :friends:

Opublikowano

Wesołych Panowie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.