Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To Lolek nie wal gruchy, tylko pompuj pannę :-D

Wysłane z monopola 24/7

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mówił że dopiero po ślubie w czerwcu :polew:

Opublikowano

Dobra, rozumiem. Mama zakazała przed ślubem :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

no to patologia niezła :grin:

Opublikowano

Panowie, panowie po malutku. Walenie gruchy skonczylo się w podstawowce to po pierwsze, a dzieci beda w swoim czasie, poki co sa inne rownie wazne plany do zrealizowania, a nie sztuka zrobic, sztuka to wychowac i miec za co. :decayed:

Opublikowano

Żeby Nelson nie był czasem pierwszy po tą hustawke,

Opublikowano

Gniady możesz mieć rację, ponieważ szukam prezentu dla dzieciaka mojego kumpla :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Jutro jadę robić logi bo spalanie na kompie już 16,4l :facepalm::facepalm:

Przy okazji , to wina radia czy coś z fisem nie tak że czasem wygasza mi wyświetlane info z radia , po czym po chwili znów się pokazują , bądź jak wyłączę i włączę radio jest okej

Opublikowano

kotlet :decayed:

Opublikowano
kotlet :decayed:

no i? grunt, że smaczny.

Opublikowano

Lolek znalazlem :decayed:

Cos takiego?

e7yhezug.jpg

Opublikowano

No baaa idealnie :decayed: a można jakoś beż specjalnych kombinacji przełożyć te blaszki/styki ze środka żeby nie Ciąć kabli? Ile mnie to będzie kosztowało, hmm?:decayed:

Opublikowano

tam są kawałki kabli. Albo polutować i na koszulki zrobić albo wyciągnąć blaszki, z tym ze jedna jest zagięta o 90st wiec nie wiem jak przejdzie.

Wiesz to nie są tanie rzeczy :decayed::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Cwiara a ja to co? Patyk ? :( paczałes za wtyką ? Duds potrzeba mi n75 bo ledwo kontroluje overboost i miałem dzisiaj na autostradzie dwa notlaufy... A potem jeszcze jeden na mieście. Trzeba to jakoś ogarnąć bo geometrie robiłem dwa miechy temu.

Opublikowano
tam są kawałki kabli. Albo polutować i na koszulki zrobić albo wyciągnąć blaszki, z tym ze jedna jest zagięta o 90st wiec nie wiem jak przejdzie.

Wiesz to nie są tanie rzeczy :decayed::polew::polew::polew:

no wiem wiem i właśnie to mnie przeraża, qr** wór talarów będzie mało :grin: Mogę jutro pod wieczór po to podjechać?:decayed:

Opublikowano

Zadzwoń wcześniej bo to sie weekend zaczyna :grin: ale raczej bede w domu.

Qrde Maciek zapomniałem :facepalm: Jutro w robocie poszukam. :wink:

Opublikowano
Zadzwoń wcześniej bo to sie weekend zaczyna :grin: ale raczej bede w domu.

Qrde Maciek zapomniałem :facepalm: Jutro w robocie poszukam. :wink:

To jakoś koło 18 będę dzwonił

Opublikowano
  • Autor
Zadzwoń wcześniej bo to sie weekend zaczyna :grin: ale raczej bede w domu.

Qrde Maciek zapomniałem :facepalm: Jutro w robocie poszukam. :wink:

Dzięki. Ja jutro mam urlop. Laduje gwint na przód , 288 heble od dudsa i mod wydechu. Mam nadzieję że doba na to starczy bo jeszcze dolot w kolejce czeka. Manel już się zakurzyl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.