Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a z tym wyciekiem to może być tak, bo mam na jednej tak jakby takie czerwono/różowe zacieki, to może być właśnie ten płyn?

ja wol

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a z tym wyciekiem to może być tak, bo mam na jednej tak jakby takie czerwono/różowe zacieki, to może być właśnie ten płyn?

ja wol

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jutro o 17 ? Kto chętny na spot ?

Opublikowano
Jutro o 17 ? Kto chętny na spot ?

Ja raczej będę :wink: jak wypali z nowym kołem tylko bedzie trochę kozę :facepalm: bo brak kasy na zawieche :grin:

Opublikowano
  • Autor

Szlifierka kątowa czyni cuda :) jak pogoda pozwoli zajade rowerem

Opublikowano
Szlifierka kątowa czyni cuda :) jak pogoda pozwoli zajade rowerem

:shock3: coś tam naczarował ?

Opublikowano

Carol kierunek mam tylko jedną sztukę Valeo jak coś :wink:

Opublikowano
Carol kierunek mam tylko jedną sztukę Valeo jak coś :wink:

Valeło ma inny zaczep :kwasny: Ale dzięki za fatyge :decayed::wink:

Opublikowano
Carol kierunek mam tylko jedną sztukę Valeo jak coś :wink:

Valeło ma inny zaczep :kwasny: Ale dzięki za fatyge :decayed::wink:

no to z pupy powiem tyle a szkoda

% ? :decayed:

Opublikowano
Carol kierunek mam tylko jedną sztukę Valeo jak coś :wink:

Valeło ma inny zaczep :kwasny: Ale dzięki za fatyge :decayed::wink:

no to z pupy powiem tyle a szkoda

% ? :decayed:

% :eusathink:

Opublikowano
Carol kierunek mam tylko jedną sztukę Valeo jak coś :wink:

Valeło ma inny zaczep :kwasny: Ale dzięki za fatyge :decayed::wink:

no to z pupy powiem tyle a szkoda

% ? :decayed:

% :eusathink:

Tylko mnie nie załamuj , że nie wiesz o co cho :jerk:

Opublikowano

Dobra nie ogarnąłem :facepalm: Jak zajedziemy do tego Cycowa to sie znajdzie :grin:

Opublikowano
Dobra nie ogarnąłem :facepalm: Jak zajedziemy do tego Cycowa to sie znajdzie :grin:

No ja myślę , ja w kwietniu będę we Wro bo L4 mi się kończy i przyjadę bądź przylecę po dalsze :wink4:

Ps. Nelsi czekam na fotostory :wink:

Opublikowano
Pany macie jakiś pomysł albo wiecie jak sprawdzić czy poduszki silnika i skrzyni są do wymiany?

Zaciągasz ręczny, wrzucasz jedynkę i powoli ruszasz. Jak silnik znacznie się podniesie, masz wyjebane poduszki.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 01:35 ---------- Poprzedni post napisany at 01:34 ----------

Dobra nie ogarnąłem :facepalm: Jak zajedziemy do tego Cycowa to sie znajdzie :grin:

No ja myślę , ja w kwietniu będę we Wro bo L4 mi się kończy i przyjadę bądź przylecę po dalsze :wink4:

Ps. Nelsi czekam na fotostory :wink:

Ja Ci zrobię takie fotostory jak przyjedziesz, że długo nie wyjedziesz :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi: mnie dzis nie ma jadę popływać
Opublikowano
  • Autor

Ja mogę być tylko czy ktoś sie zjawi

Opublikowano

Ja dzisiaj w Legnicy.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Mnie też nie ma, jadę rozwozić zaproszenia :facepalm:

Opublikowano
Mnie też nie ma, jadę rozwozić zaproszenia :facepalm:

Mój adres chyba znasz :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Ja dzisiaj w Legnicy.

Wysłane z monopola 24/7

:brawo:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.