Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My jesteśmy. Miejsce się nie zmieniło?

...wyciapane z tapatalka...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dopiszcie 2do obecności ?

Opublikowano

961042_649208708480618_385292457_n.jpg

w rzeczywistości gorzej wygląda ;/ i ta szpachla :D hahah wcześniej tez był bity

1743216_649209221813900_849811529_n.jpg

Opublikowano

No tragedii nie ma, wyklepie się :decayed::decayed:

Opublikowano

Co ja, co mistrz parkowania... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No tragedii nie ma, wyklepie się :decayed::decayed:

Dobry negatyw miał ten kolo z astry. Ciekawe czy opony hurtem kupuje czy co dwa tygodnie jeździ na giełdę po nowe

Opublikowano

I co najlepsze nic mu nie dobijało, bo zwróciłem uwagę :kox: Sztywniutko :kox:

Nawiązując do naszej gadki Panowie, chopin nie obrażaj się :decayed::decayed::decayed::decayed:

DSC_0615.jpg

Opublikowano

I teraz jest najładniejszy hehehe

Opublikowano
I co najlepsze nic mu nie dobijało, bo zwróciłem uwagę :kox: Sztywniutko :kox:

Nawiązując do naszej gadki Panowie, chopin nie obrażaj się :decayed::decayed::decayed::decayed:

http://s14.postimg.org/yy6kv6ojl/DSC_0615.jpg

O qr**. Jeblem :polew: :polew:

Opublikowano

Ale rower mogłeś zostawic

Opublikowano
Ale rower mogłeś zostawic

Proszę :decayed:

Jeszcze się załapałeś :decayed:

Największa felga spotu:

DSC_0616.jpg

Opublikowano

Pięknie :kox:

Opublikowano

witam panów, nie orientujecie sięmoze czy w okolicy ulic kosmonautów i żwirowej znajde jakiś nocleg dla firmy gdyby ktoś coś to proszę o jakieś info na PW, z góry dzięki za ewentualną pomoc

Opublikowano

To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Opublikowano

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Opublikowano
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Wroce do domu to wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Ja jestem za.

Opublikowano
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Wroce do domu to wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Ja jestem za.

Ty nawet nie masz wyboru chłopcze :decayed:

Opublikowano
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Wroce do domu to wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Ja jestem za.

Ty nawet nie masz wyboru chłopcze :decayed:

Ty chłopcze bierzesz tą klape ode mnie?

Opublikowano
To jeszcze brakuje fotki jak lecisz na kole i bedzie komplet ;)

Wroce do domu to wrzuce :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Pany może w piątek zrobimy spota :decayed: coś tam się pogada a potem odstawi drezyny i % ? Pisać kto chętny

Ja jestem za.

Ty nawet nie masz wyboru chłopcze :decayed:

Ty chłopcze bierzesz tą klape ode mnie?

raczej wezmę chłoptasiu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.