Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Piwo dobre mieli

A no dobre -Holba.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale dalej nie wiem jak ten bar się nazywał. :decayed:

Opublikowano
Nelson , cwiara specjalnie dal was

:grin: :grin: :grin:

nosz k**wa internety odkrył :grin: na łocapie to wrzucałem dobre dwa tygi temu :decayed:

Z Nelsonem my spiewali w piatek :grin:

Opublikowano
  • Autor

Andrzeju Grzegorzu dwojga imion kiedy wskakujesz na skp ?

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

c0a5b3c322d7a6eda5ad0ed06d2469c5.gif

Opublikowano
Andrzeju Grzegorzu dwojga imion kiedy wskakujesz na skp ?

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

http://gif.wiocha.pl/images/c/0/c0a5b3c322d7a6eda5ad0ed06d2469c5.gif

W ten weekend mam ostatni kurs. Pozniej egzaminy i jedziemy z tematem :decayed:

Opublikowano
Andrzeju Grzegorzu dwojga imion kiedy wskakujesz na skp ?

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ----------

http://gif.wiocha.pl/images/c/0/c0a5b3c322d7a6eda5ad0ed06d2469c5.gif

ja też niedługo będę musiał amerykance pełny przegląd zrobić do registracji :grin:

Opublikowano

adt tuning warto na chipa ?

Opublikowano
  • Autor

Pisz do cwiary to cie odpowiednio nakieruje

Opublikowano
ale dalej nie wiem jak ten bar się nazywał. :decayed:

przeca pisał że -pociąg.

Opublikowano
Pisz do cwiary to cie odpowiednio nakieruje

:naughty:

Opublikowano
Byłem wczoraj w tym Pubie Remont na grunwaldzie i polecam, bardzo dobre piwko, czeskie i miodowe <3

polecam :decayed:też mi smakuje holba :decayed: a jak coś by kiedyś więcej to pisać wcześniej mam moce załatwić zniżki na piwo jedzenie WŁÓDKĘ :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kolega ma od nowosci i chwali sobie. Jedynie środek wygląda jak w A4 ale się szybciej grzechotka robi niż w audi.

Opublikowano

właśnie obczaiłem tagi dla tego wątku :polew:

Opublikowano
pisać wcześniej mam moce załatwić zniżki na piwo jedzenie WŁÓDKĘ :naughty:

wutkje! :punish::decayed:

właśnie obczaiłem tagi dla tego wątku :polew:

hue hue hue :lol1:

Opublikowano

szczuraz niestety ale się spóźniłeś z tym akwarium, moja mama je komuś oddała :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
ale dalej nie wiem jak ten bar się nazywał. :decayed:

przeca pisał że -pociąg.

Chyba sprzedali mi browar z metanolem bo nie widzialem

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

szczuraz niestety ale się spóźniłeś z tym akwarium, moja mama je komuś oddała :facepalm:

To game over poszukam na tablicy czy innym alledrogo bo musze krewetki wysiedlić z dużego zbiornika.

Opublikowano
ale dalej nie wiem jak ten bar się nazywał. :decayed:

przeca pisał że -pociąg.

Chyba sprzedali mi browar z metanolem bo nie widzialem

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

szczuraz niestety ale się spóźniłeś z tym akwarium, moja mama je komuś oddała :facepalm:

To game over poszukam na tablicy czy innym alledrogo bo musze krewetki wysiedlić z dużego zbiornika.

w kiblu je ulokuj

Opublikowano

Holba dobre piwko :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.