Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Chyba Ty hehhe
Chyba Ty hehhe

Ja dopiero się rozkrecam gypahe6e.jpg

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Odpaliłem flaszkę z teściem wiec zdrowko Panie i Panowie. Trzymajta sie!!

Opublikowano

dzięki za alkospota/grilla!!

Opublikowano

Cwiara spi... Przepilem go hehehheheeh

Opublikowano

Bedzie ban.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ryju za fure a Oca za transfer. Tańce były grube. Goldi i Madzia dzieki za grill było na bogato

Opublikowano

Dzięki Goldiki dzięki Cwiara +Karol [kierowca]za podwózkę-impreza mega!

Opublikowano

A co ja nke mogę ? Goldi dzięki za grilla pogodal była do kitu ale impra zacna :decayed: Ciesze sie że ekipa dopisała pozdro dla tych co byli . Ci co nie dotarli niech żałują :grin:

---------- Post dopisany at 02:10 ---------- Poprzedni post napisany at 02:09 ----------

Dzięki ryju za fure a Oca za transfer. Tańce były grube. Goldi i Madzia dzieki za grill było na bogato
Dzięki Goldiki dzięki Cwiara +Karol [kierowca]za podwózkę-impreza mega!

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

jest akcja. Wróciłem do domu bez fona. c**j wie gdzie jak i co. Jakby kto co i jak to do mnie tu i tam :decayed:

---------- Post dopisany at 03:03 ---------- Poprzedni post napisany at 02:51 ----------

Dobra. Ide spać . jutro bedzziem gadac:hi:

Opublikowano

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

Opublikowano

Dobra, znalazłem go. Był w aucie :grin:. Śpimy dalej.

Opublikowano

Dzięki Goldik za grila było super

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Strach wstać z wyra

Opublikowano
Strach wstać z wyra
Dobra, znalazłem go. Był w aucie :grin:. Śpimy dalej.

:polew::grin:

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Siemankoo

Opublikowano

:hi:

dzięki Goldik za grilla i za długie pogaduchy :decayed:

Opublikowano
Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Opublikowano
Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

:grin: raczej wątpię żeby był w stanie :polew:

Opublikowano

No ja tez wielkie dzieki dla organizatora za mega za***iste rozpoczecie majowki. Jak sie dorwe do kompa to Ci takie podziekowanie wyebie na glownej ze mala bania :grin:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Zobaczymy. Narazie widze na jedno oko :grin:

Opublikowano
No ja tez wielkie dzieki dla organizatora za mega za***iste rozpoczecie majowki. Jak sie dorwe do kompa to Ci takie podziekowanie wyebie na glownej ze mala bania :grin:

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Bry wstałem o 7 rano posprzątać było tłusto

hehe a co na śniadanie się załapałeś ? :decayed: ja również wielkie dzięki za grila, Gabi również dziękuje za gościne.:hi:

Cwiara jak żyjesz ogarniamy coś wieczorem?

Zobaczymy. Narazie widze na jedno oko :grin:

:grin::wink:

:polew:

Opublikowano

Dzięki za mega fajną imprezkę :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.